PSK

Пишем правила поведения на форуме.

331 повідомлення у цій темі

24 минуты назад, Meyson сказал:

Це сарказм чи пропозиція ?

Предложение. 

 

22 минуты назад, Vitaliy5 сказал:

Возможно Вы заходите как модератор на сайт и у вас другая шапка

Вроде было ещё до того, как стал модератором. 

Направлю этот вопрос @sadmin

28 минут назад, Vitaliy5 сказал:

Но зачем в шапке две ссылки на правила не понятно.

Это самая большая проблема для вас на данный момент? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось стаття з ККУ.

 

1. Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - 

караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. 

2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу - 

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі терміном до трьох років.

 

Пропоную таку саму структуру правил, 1) правило, 2) визначення, 3) міра покарання. Така структура правила дає конкретне пояснення до самого правила а також міру покарання в разі його не виконання. Також не прийдеться писати окремі правила для модераторів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

Предложение. 

 

Вроде было ещё до того, как стал модератором. 

Направлю этот вопрос @sadmin

Это самая большая проблема для вас на данный момент? 

На данный момент-да.Зайдите под обычным ползователем и ткните меня носом.по скрину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Meyson сказал:

Пропоную таку саму структуру правил, 1) правило, 2) визначення, 3) міра покарання.

Пожалуйста, делайте. 

Выставите на суд форумчан, а не администрации. 

6 минут назад, Vitaliy5 сказал:

Зайдите под обычным ползователем и ткните меня носом.по скрину.

Уже отписал в ЛС по этому поводу админу. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Meyson сказал:

Stebium1 питання було до andrey.drabchuck

И чё?

 

12 минуты назад, Meyson сказал:

Пропоную таку саму структуру правил, 1) правило, 2) визначення, 3) міра покарання. Така структура правила дає конкретне пояснення до самого правила а також міру покарання в разі його не виконання. Також не прийдеться писати окремі правила для модераторів

Как по мне так smile9.gif

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Значить з структурою вирішили? Що скаже офіційна сторона ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Meyson сказал:

Значить з структурою вирішили? Що скаже офіційна сторона ?

Смотрите, ваша структура логична и проста. А админы всё равно конечный продукт обсасут, разберут и перекроят. И заметьте это нармально! Потом вынесут на суд общий, и выберут из предложений лучшее на их взгляд. А мы это проглотим и будем этому следовать, и это правильно! От того насколько правильно и чётко Вы всё сделаете будет зависеть конечный продукт.

 Хороший виноград может дать и колекцмонное вино и уксус, а кисляк и уксуса толькового не даст.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви помітили це не моя структура.

1 минуту назад, Stebium1 сказал:

А админы всё равно конечный продукт обсасут, разберут и перекроят

Тому все повинно робитися послідовно і з їхньою участю, інакше не бачу сенсу щось робити далі.

Якщо така структура їх задовільняє то можна переходити до формування скелета для всієї конструкції правил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Meyson сказал:

Якщо ви помітили це не моя структура.

Вы её предложили хначит она ваша, вне зависимости от того в каком месте и в какое время она была придуманна впервые.

 

2 минуты назад, Meyson сказал:

все повинно робитися послідовно і з їхньою участю

Да нет у них на это времени. Проще взять то что Вы предложите и изменить, чем обсудать годами.

 Право слово, делайте.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Stebium1 сказал:

Да нет у них на это времени

Це не той випадок.

Краще не провокувати конфлікти, ніж займатися їхнім вирішенням.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Meyson сказал:

Краще не провокувати конфлікти, ніж займатися їхнім вирішенням

Скажу Вам так, делайте как говорю, пишите и направляйте в личку модератору, и всё будет пучком.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вам так скажу граждане. Когда пользователи начинают писать правила-происходит ситуация, аналогичная мультику Простоквашино, когда Шарик и кот писали письмо в город, попеременно борясь с коровой во дворе. И при этом каждый писал, вроде бы, с толком, только при прочтении получилась белиберда-"то спину ломит, то хвост отваливается". Потому что вас много, и у каждого свои "хотелки".

Администрация, в свою, очередь, не хочет раскреплять разделы за модераторами (почему-то). Хотя я, и другие модераторы предлагали. Чтоб можно было спросить-"А что творится в "твоём" разделе?"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи є певний скепсис.

Ну припустим пропоную "правило повєдєнія" для модераторів: теми не можна закривати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, softm сказал:

Как надо было поступать с этим товарищем к - правильно? Просто интересно ваше мнение. 

Банить всех троих. И посланого модератора в первую очередь. Он и есть тот кто участвовал и не остановил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

softm от я і пропоную створити правила які будуть чітко описувати поступки і міру покарання за їх не виконання, що в свою чергу дасть адміністрації потужний інструмент для контролю за поведінкою порушників, а також не дозволить справедливо звинуватити адміністрацію, якщо з їхньої сторони все буде зроблено згідно правил.

14 минуты назад, Санёк. сказал:

Администрация, в свою, очередь, не хочет раскреплять разделы за модераторами

Це право в адміністрації ніхто не забирає, і навіть не намагається, я тут такогоне спостерігаю.

17 минут назад, Санёк. сказал:

Я вам так скажу граждане. Когда пользователи начинают писать правила-происходит ситуация, аналогичная мультику Простоквашино

Настільки я пам'ятаю вони листа писали по черзі, я пропоную писати разом, так само як Козаки писали лист турецькому султану, і якщо я не помиляюся то в них вийшло досить не погано:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, imsoma сказал:

Банить всех троих. И посланого модератора в первую очередь. Он и есть тот кто участвовал и не остановил.

"Хлеба и зрелищ народу"? Баньте его, баньте, я закрыю страничку, и пойду в мастерскую.

Так может Вас сейчас остановить? Вы же, тоже, так, или иначе, подстрекаете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, imsoma сказал:

Он и есть тот кто участвовал и не остановил

Тому що немає чітких інструкцій як поступати в тих чи інших ситуаціях, більшість рішень є суб'єтивними, я про це писав вище.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Укажите пункт правил на каком основании мой ответ модератору считается подстрекательством.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, softm сказал:

Как надо было поступать с этим товарищем к - правильно?

Знаете именно в таких случая наверно позорный столб самое то, не желаете завести такую темку? Попав туда многие не венутся, а вернувшись под другим именем вести себя будут по иному.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Санёк. сказал:

Вы же, тоже, так, или иначе, подстрекаете.

Знову суб'єктивне рішення, Людина дала відповідь на питання, ніяких закликів в цьому немає

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Meyson сказал:

Настільки я пам'ятаю вони листа писали по черзі, я пропоную писати разом, так само як Козаки писали лист турецькому султану, і якщо я не помиляюся то в них вийшло досить не погано:D

В том то и дело, что они писали матюки. И было это смешно. А закончилось это тем, что на Кодаковских порогах, рядом с Сечью расположился польский гарнизон. Еле выгнали его оттуда потом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, softm сказал:

ну скажем планирование преступления

Порушення законів України, як мінімум оповістити належні органи державної влади, кримінальну відповідальність ніхто не скасовував.

3 минуты назад, Санёк. сказал:

И было это смешно.

А значить вони досягнули цілі яка була перед ними.

Перед нами також є ціль.

Змінено користувачем Meyson
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, imsoma сказал:

Укажите пункт правил на каком основании мой ответ модератору считается подстрекательством.

Правила не определяют понятий. Таких, как подстрекательство. Вы написали призыв к действию-"забанить всех троих"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Санёк.  Ну тогда по понятиям можете со мной поговорить тет на тет. Многое Вам могу растолковать. Здесь я общаюсь на форуме единомышленников на интересующие меня темы.

Баньте. Жду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, softm сказал:

Замечательно. А если и в теме приходит человек и начинает обсуждать ... ну скажем планирование преступления? То как по вашему тему стоит держать открытой? или стоит закрыть и удалить вообще.

не буду писати конкретно про ту тему )))

загалом:

1) тему гілки задає її автор за допомогою назви гілки і тексту стартпоста

2) якщо тема гілки порушує правила форуму, то гілка видаляється, а автор карається

3) якщо тема гілки не порушує правил форуму, то вона (тема гілки!) є недоторканною і гілка вже не може бути закрита

4) якщо дописи в гілці порушують правила форуму, то вони (ці дописи) також видаляються, а їх автори також караються

5) офтоп, срач і інше сміття видаляються із гілки модераторами в залежності від їх надхнення, можливостей і загальної атмосфери на форумі - до якої міри вона допускає такі "вольності"; офтоп, який сам по собі є вартуючою темою може бути винесений в окрему гілку

Змінено користувачем IhorO
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку