RoMANIAC

Муки вибору нового ТІГ апарата (фірма)

248 повідомлень у цій темі

2 часа назад, Дядя_Уеф сказал:

Дозволю собі трохи не погодитися з вами. Те що залежать це вірно. Як мене вчили на базарі :"Хароший товар должен дорого стоить!" Але залежність ця досить непряма. На неї може діяти усе що завгодно, пов"язане з торгівлею.

Ну і вірніше буде сказати , що ціна залежить від тактико-технічних властивостей, а не навпаки.

Для прикладу є швейцарський сир Ементаль зроблений по технології з натурального молока і інградієнтів його ціна 800гр за кг

А є український Радомер наприклад на 50% з пальмової олії консервантів і стабілізаторів 300гр,

і те і те сир. І ціна ніколи не буде такою як натурального, і все що повязано з торгівлею

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

Для прикладу є швейцарський сир Ементаль зроблений по технології з натурального молока і інградієнтів його ціна 800гр за кг

А є український Радомер наприклад на 50% з пальмової олії консервантів і стабілізаторів 300гр,

і те і те сир. І ціна ніколи не буде такою як натурального, і все що повязано з торгівлею

Те сир, а інше "сирний продукт", точно так само ви і в інверторах розбираєтесь...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, nero сказал:

Те сир, а інше "сирний продукт", точно так само ви і в інверторах розбираєтесь...

 

Те саме з апаратами те оригінал а те дешева копія, (подделка) 

Розбираюсь, і добре. 10 років з електронікою працюю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Seregan35 сказал:

Я не тільки заглядав всередину а й ремонтую ці апарати 

Що до ясіка. Він продається в європі. Значить має сертифікат якості ISO 

Бріма, Едон, Редбон, це китайські клони можливо тих же Ясіків

 

 Можите порівняльні фото елементноі бази надати? Впевнений, якщо ремонтуєте, то мають десь в архіві бути. Тільки однієі й тоі моделі, але різних брендів з перелічених Вами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Iгрек написав:

 

 Можите порівняльні фото елементноі бази надати? Впевнений, якщо ремонтуєте, то мають десь в архіві бути. Тільки однієі й тоі моделі, але різних брендів з перелічених Вами.

Та нічого вам той спеціаліст із "10-літнім стажем" не скаже мудрого, там по його відповідях все ясно... Я з паяльником з 12 років, і вже після кількох перебраних апаратів зрозумів, що ті всі апарати аналогічні по "силі"(міняється лише упаковка "баяна" і марка транзюків в баяні, бо життя таке, що деталі з виробництва з часом знімаються), відмінність лише в управі, tehsvar що не одну собаку з'їв на їх ремонті, після фоток апарату в 15-ому році он каже те ж саме: https://www.chipmaker.ru/topic/10759/?page=80&tab=comments#comment-2713216 то вам відразу посилання на тему де ті всі клони розбирались ще з моменту їх появи на постсовку, якщо вам цікава начинка тих девайсів. Один лише "спец" розповідає про: "IGBT транзистори, які мають високий КПД і стабільність роботи при нагріванні")) Що?) :fox21: А я мабуть в самобан відправлюсь, бо чую інакше не втримаюсь від розпалювання срачу)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, nero сказал:

Та нічого вам той спеціаліст із "10-літнім стажем" не скаже мудрого, там по його відповідях все ясно... Я з паяльником з 12 років, і вже після кількох перебраних апаратів зрозумів, що ті всі апарати аналогічні по "силі"(міняється лише упаковка "баяна" і марка транзюків в баяні, бо життя таке, що деталі з виробництва з часом знімаються), відмінність лише в управі, tehsvar що не одну собаку з'їв на їх ремонті, після фоток апарату в 15-ому році он каже те ж саме: 

Що те саме. Міняється лише упаковка? Я б так не сказав. Тай не тільки транзюків, хіба лише на них апарати різняться

Самі себе успокоюєте?

Ось цитата з того чіпмейкера ру, по ссилці що ви скинули людина відписала нижче

По этому аппарату меня смущает ПВ-40%. Тогда как у Jasic 60%.

 

Как это отразится на легкосплавных дисках?))

 

Минимальный сварочный ток: 20 А

Потребляемая мощность: 6,8 кВ

почему другие китайцы 4.5кВ, а этот 6.8....

Нужно ваше мнение, Спасибо!

 

чому так, якщо по вашій думці там все однакове лиш корпуса різні????B|

 

 

Змінено користувачем Seregan35
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Iгрек сказал:

 

 Можите порівняльні фото елементноі бази надати? Впевнений, якщо ремонтуєте, то мають десь в архіві бути. Тільки однієі й тоі моделі, але різних брендів з перелічених Вами.

Я б з задоволенням, але чомусь не фоткав їх приходило пару китайців МЗПО та інших. Не фоткав. так як не було потреби

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

чому так, якщо по вашій думці там все однакове лиш корпуса різні????B|

Тому що вам через пост відповідь на своє ж запитання важко прочитати:

Потому что каждый заказывает те аппараты, что ему выгоднее и пишет на аппарате то, что хочет. Китайцам без разницы, что писать.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, nero сказал:

Тому що вам через пост відповідь на своє ж запитання важко прочитати:


Потому что каждый заказывает те аппараты, что ему выгоднее и пишет на аппарате то, что хочет. Китайцам без разницы, что писать.

 

Правильно. У тех апаратах что выгоднее заказывать по дешевке, и парить их в Украине характеристики немного не те что в оригинальном апарате который имеет ИСО стандарт и продается в европе.

Почему в европе не продаются например бензопила полная копия оригинальной Хускварны. 

https://prom.ua/p1495221644-benzopila-huskvarna-husqvarna.html?

Почему оригинал такой стоит 16 900 гр, не проще купить дешевле  и пилить, ето ж економия какая. Можно 2 купить вместо оригинала

https://sagen.com.ua/p405675691-benzopila-husqvarna-365.html 

Я б например не купил бы такую себе, лучше оригинал возьму  а вы б купили?

Корпуса и внешне такие же, и характеристики, да и начинка та же. Так зачем платить больше

Оце відповідь на ваше питання

Змінено користувачем Seregan35
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.12.2018 в 09:39, IMP сказал:

П.С. Скину вам в приват  один альтернативний на мою думку варіант, щоб не розцінювалось, як реклама.

А мені теж не можете зсилочку на цей аппарат надати?

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніяки мої спроби домогтися правди у Розетці не справдилися. На усі мої спроби повернути аппарат через невідповідність вказаних у описі параметрів реальним можливостям аппарату  Tekhmann TWI-300 TIG. 4000гр. з пальником, отримав лише відписки , з запевненням, що усе працює як треба. Так що шо Розетка, що  Tekhmann TWI-300 TIG. 4000гр. з пальником , то їхня гарантія три роки, є

звичайним шахрайством. І треба звертатися до суду, але в Україні нормального суду немає. Та і сума замала що б морочитися.

Буду інший аппарат надибувати, хоча поки його немає користуюся   Tekhmann TWI-300 TIG. 4000гр. з усіма його недоліками, якось то так хлопці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Ніяки мої спроби домогтися правди у Розетці не справдилися. На усі мої спроби повернути аппарат через невідповідність вказаних у описі параметрів реальним можливостям аппарату  Tekhmann TWI-300 TIG. 4000гр. з пальником, отримав лише відписки , з запевненням, що усе працює як треба. Так що шо Розетка, що  Tekhmann TWI-300 TIG. 4000гр. з пальником , то їхня гарантія три роки, є

звичайним шахрайством. І треба звертатися до суду, але в Україні нормального суду немає. Та і сума замала що б морочитися.

 А ви про таке, як  «drop shipping» чули ? https://uk.wikipedia.org/wiki/Пряма_поставка  Зараз більшість  продавців вище середнього рівня користуються цим і в багатьох випадках гарантія, як така закінчується "за порогом" .

 Не втомлююсь повторювати, що китайці зроблять і напишуть  саме те, що замовлять та проплатять  замовники товару. Тому тяжко розмовляти з посередником, що товар не відповідає заявленим параметрам. Як часто буває, що експортер товару замовляє товар ч-з одну юридичну особу, а вже продає його в Україні, ч-з свою ж таки "дочку", або іншу юридичну особу, що також  створює певні незручності в доведенні факту продажі товару з невідповідно заявленими характеристиками. Боротись з цим мабуть реально краще озвученням таких фактів, для створення таким "експортерам" відповідного іміджу. Хоч і це не завжди особливо впливає на дану ситуацію. Колись дуже давно, маючи трохи вільного часу, аналізував систему торгівлі при капіталізмі і дійшов до певних висновків, правда це — тема окремої розмови і даного аспекту не зовсім стосується. В наших реаліях товар треба купувати або перевіреної якості, або в перевіреного продавця.

, Дядя_Уеф написав:

А мені теж не можете зсилочку на цей аппарат надати?

 Нагадайте, про що йде мова, бо переглянувши пару сторінок не можу зрозуміти чого саме це стосується.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

На усі мої спроби повернути аппарат через невідповідність вказаних у описі параметрів реальним можливостям аппарату  Tekhmann TWI-300 TIG. 4000гр. з пальником, отримав лише відписки , з запевненням, що усе працює як треба. 

 

А які, власне, параметри не відповідають дійсності, що саме не так з апаратом? Скільки по факту видає струму на максимумі, ви міряли? Безконтактний підпал (осцилятор, характерний звук розряду при натисканні кнопки) є в ньому? 

 

З досвіду ремонту цих китайців - заявлений струм треба ділити десь на два, більше 160А з таких ще ні один не видав.

 

Ну і, щодо срачу "джесік та дешеві клони", перше повідомлення пана@Seregan35  було про модель Jasic Е201, яка дійсно суттєво відрізняється (габаритами, функціоналом та елементною базою) від старішої моделі "сундука" з аналоговим управлінням Е101 та його клонів, переплачувати там є за що. Щодо клонів (Edon, brima, wsme) - з того що доводилось бачити вони мало чим принципово відрізняються, і по надійності будуть плюс-мінус однакові з джесіком, якщо не ганяти постійно на максимумі та вчасно видувати стружку з плат то все буде окей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Rad1st написав:

З досвіду ремонту цих китайців - заявлений струм треба ділити десь на два, більше 160А з таких ще ні один не видав.

:ktulhu2: Одразу згадав колись дуже поширену стерео автомагнітолу Ferrari з моноголовкою та рази в три меншою фактичною вихідною потужністю. ))))

А не простіше вказувати фактичні параметри зварювальника, щоб потім покупці не ділили на 2, чи на 3 вказане в паспорті?

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

А не простіше вказувати фактичні параметри зварювальника, що потім покупці не ділили на 2, чи на 3 вказане в паспорті?

 

Це вже питання до чесності продавців/імпортерів та рівня обізнаності покупців, які завжди хочуть подешевше. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Rad1st написав:

Це вже питання до чесності продавців/імпортерів та рівня обізнаності покупців, які завжди хочуть подешевше.

Так про що й мова )))  Те, що покупець хоче подешевше, не його вина, Я думаю, що більшість з присутніх зварювальників, маючи солідні прибутки не роздумуючи купували б собі Лорхи, Фроніуси, СЕА...А от стосовно чесності продавців/експортерів, особисто я маю сумнів, підтверджений власним досвідом. Не думаю, що особисто ви, без розбору купуєте запчастини (силові ключі, діоди, транзистори...) лише параметрам, заявленим покупцем, бо знову ж таки це приведе до втрати репутації і відповідно прибуткам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.12.2021 в 21:55, Дядя_Уеф сказал:

Tekhmann TWI-300 TIG

Пішов на поличку як резерв на всяк випадок. Придбав Патон АДИ200S. Буду пробувати його. Але я вже нещодавно брав такого у приятеля, як нічим було чиркнути зовсім. Сподобалося. Думаю, що не розчарує. Про аспекти практичного  використання буду повідомляти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все дороги ведут в китай)

Нашел я очередной клон велдинг драгон

Кто скажет, реально сейчас купить с Китая( и как с доставкой), клоны по качеству одинаковые??

https://m.alibaba.com/product/60610761808/High-Quality-IGBT-Inverter-Digi-Tig.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, makks написав:

Все дороги ведут в китай)

Нашел я очередной клон велдинг драгон

Вірніше можна сказати, хто його знає  що і чий клон. А чим дракон на місці не подобається???  ....з гарантією.

 

 

3 години назад, makks написав:

Кто скажет, реально сейчас купить с Китая( и как с доставкой), клоны по качеству одинаковые??

https://m.alibaba.com/product/60610761808/High-Quality-IGBT-Inverter-Digi-Tig.html

Не реально. Хіба через Європу, але доставка може виявитись більшою, як ціна самого зварювальника. По якості вони також відмінні. Вже декілька років користуюсь подібним, претензій, крім шумності вентилятора не маю жодних.

 

IMG_20181111_153646.jpgIMG_20181111_153902.jpg

 

Все ж при зовнішній подібності один з другим, відмінність може існувати.

В мого  з драконом однаковісінькі морди і розміри, але мій на 3 кг. важчий.

 

 Як казав один...скоро китайці будуть робити підробки на китайців )))))......або перефразовуючи його слова, скажу — китайці роблять рівно стільки і на стільки, що наші в них замовляють і готові за це заплатити.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Rad1st написав:

Ну і, щодо срачу "джесік та дешеві клони", перше повідомлення пана@Seregan35  було про модель Jasic Е201, яка дійсно суттєво відрізняється (габаритами, функціоналом та елементною базою) від старішої моделі "сундука" з аналоговим управлінням Е101 та його клонів, переплачувати там є за що. Щодо клонів (Edon, brima, wsme) - з того що доводилось бачити вони мало чим принципово відрізняються, і по надійності будуть плюс-мінус однакові з джесіком, якщо не ганяти постійно на максимумі та вчасно видувати стружку з плат то все буде окей.

Пропустив відповіді в темі... Стосовно Джасіка срач не через власне сам апарат, а через одного індивідуума, який маркетингові вигадані свистєлки-пердєлки намагається нам ретранслювати як фактаж. Таке можна зробити з людьми далекими від техніки, але не з тими, хто цю техніку перелопачує щоденно. Приклад банальний, от просто до ідіотизму банальний, дивимось відео розпаковки Джасіка, який нібито сертифікований по європейських стандартах, на відміну від решки китайських "сундуків": 

 

 

Десь там з шостої хвилини приблизно... У мене до спільности одне єдине запитання - а де можна купити сертифіковану(!) розетку під звичайну побутову двохконтактну вилку на 220В із допустимим струмом вище 16 ампер? Киньте в мене посиланням, бо хочу купити і знайти не можу... Всі ж в курсі скільки струму такий апарат хоче по первичці?)) А заміна штатної вилки це вважай втрата гарантії(якщо вилка нерозбірна як в цих всіх апаратах), то от нахіба подібний брєд ретранслювати? Якби воно було стандартизоване, то вилки б там банально не було, я не один такий апарат бачив, коли покупець сам вирішує на свій розсуд як її підключати, в залежності від того які в нього силові розетки, точніше навіть не так, покупець має звернутись до кваліфікованого електрика, щоб той встановив на апарат відповідну вилку що придатна для таких струмів і сертифікована в регіоні де він живе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

А чим дракон на місці не подобається???  ....з гарантією.

 

Подобається, просто люди кажуть що цінники х2

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, makks написав:

Подобається, просто люди кажуть що цінники х2

Слухи про міць монгольського флоту явно перебільшені (с)

Люди не враховують багато додаткових витрат, які ви відчуєте спробувавши замовити собі зварювальник індивідуально. До речі китайці здається ставлять гуртові ціни при покупці мінімально від 5-ти апаратів. + доставка, + офіційне розмитнення ...... Знаю, що зварювальник на відео також завозився в Україну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

Не треба путати те що в старому корпусі з крутилками і в новому. Там зовсім інші транзистори, інша схемотехніка, IGBT транзистори, які мають високий КПД і стабільність роботи при нагріванні, і заниженній напрузі, ібагато чого ще цікавого. 

Якраз таки різниця є і велика. Я не тільки заглядав всередину а й ремонтую ці апарати 

Що до ясіка. Він продається в європі. Значить має сертифікат якості ISO 

Бріма, Едон, Редбон, це китайські клони можливо тих же Ясіків Лінкольнів, зроблених для заробляння грошей баригами. З удешевленною схемотехнікою елементною базою і з недопрацюваннями на будь якому етапі. Тому вони вилітають часто, не ті заявлені характеристики що пишуть на корпусі І.Т.Д

 

Просто залишу це тут:

 

 

 

Ну так, я не шарю, ні в схемотехніці, ні в європейській сертифікації, та й взагалі апаратів в житті не бачив і всередину не заглядав. Ага, і взагалі це не АЦ/ДЦ апарат, от там все зовсім по-іншому) Для загалу, ця подєлка саме з того періоду, коли я нібито безпідставно розвів срач про нікудишній джасік, не уявляючи який він насправді наворочений(хоча я такого і не стверджував, лише казав, що якщо і брати китай, то оптимальний по співвідношенню ціна-якість, та 100% ремонтопридатний - "сундук", не переплачуючи ні за що, бо воно того не варте, і як весь китай - сумнівної якості, яка до того ж міняється від партії до партії).. ну так.. от вам і докази моєї аффтарітєтної невігласської думки)

Особливо гарно це відео заходить пам'ятаючи пост з порівнянням з Патоном)

, Seregan35 написав:

Навіщо знову наступати на ті самі граблі))) Купуючи дніпро який чуть дорожче вашого який згорів

Краще дозбирати чи позичити, і взяти вже однофазний Jasic TIG-200P AC/DC https://jasic.ua/product/tig-200p-ac-dc-e201-19

Дуже достойний апарат за адекватні гроші, і буде ще краще як патон.

В мене такий, задоволений на всі 100%

Бо ті всі дешеві вилітають постійно, і якість зварки і відовідніть настроєнного току на табло зовсім не відповідають дійсності

Рівень цін на AC/DC апарати Джасік і Патон такі ж як і на згадані в ролику - Патон явно брати вигідніше з якого боку не глянь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку