Reiter

Рідкісний свердлильний ОВП-16

100 повідомлень у цій темі

22 минуты назад, Reiter сказал:

0,55 кВт

Тем более. А слушать верещание коллекторного мотора от стиралки - на любителя. Да и слабее он вдвое.

Змінено користувачем Одессит
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Freddy написав:

Судячи з інфи там ряд  обертів не айс для заліза ...   Я так думаю що з такими обертами він робився під дерево , пластик або щось мягке..

Не дуже оберти від того ж 2м112 відрізняються. В 2м112 ось такі "

450, 800, 1400, 2500, 4500" 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Тем более. А слушать верещание коллекторного мотора от стиралки - на любителя. Да и слабее он вдвое.

Шум, мабуть эдиний мінус :) При меншій потужності він за рахунок передаточних видасть набагато більше :)

 

Просто багато чого мені ще треба. Лещата, хороший патрон, нормальний наждак.... Не доцільно мені зараз купувати частотник. А колекторний моторчик є. Треба лише плату регулювання. 

 

Або поки що залишу як є і лише перепідключу на 220....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є такий блок. Дам для перевірки.

IMG_20181208_125801.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

плата регулювання біля 150гр на радіобазарі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ALTOS написав:

плата регулювання біля 150гр на радіобазарі.

В нас на базарі не продають таке :) На оелікс від 350 до 650 (не знаю в чому принципова різниця)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

Ні-ні. Це зовсім не те! Це по факту звичайний діммер :)

 

Я говорю про плату на tda1085. Там іде регулювання з підтримкою обертів. Тобто під навантаження оберти не падають. 

 

Ось типу такого. Можна самому зпаяти, а можна взяти готову.

https://m.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/prodam-regulyator-kolektornogo-dvigatelya-na-tda1085c-i-smistor-bta40a-IDzOQCU.html

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter вообще на вашем месте , переключил бы штатный, уже  стоящий  двигатель, для работы в однофазной сети и не парил себе голову частниками и регулировкой оборотов. У меня на НС-12 стоят минимальные обороты и нужда их изменить возникает может раз в год. Раньше прекрасно обходились без частотников , а сейчас прямо они как дань моде, лепят их где нужно и не нужно ИМХО.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Reiter сказал:

Я говорю про плату на tda1085. Там іде регулювання з підтримкою обертів. Тобто під навантаження оберти не падають. 

Для мотора від пральної машини тільки такого і треба, бо це двигун послідовного збудження, він під нагрузкою буде сильно просідати а без - неконтрольовано розганятись. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Иванович.Ви праві.Теж перестав перекидати шківа і свердлю на мінімальних обертах.Але до діаметра мм5 треба свердлити обережніше.На 550Вт потрібно 40Мкф.

Тут мені рекомендували поміняти на двигун 750Вт-900обертів,тоді точно проблем із свердловкою сталі не буде ніяких.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Який краще патрон поставити? Самозажимний чи звичайний під ключ? 

 

486102330_1_933x700_patron-sverlilnyy-1-16-b16-b18-vinnitsa.jpg

472138204_4_933x700_patron-sverlilnyy-ps13-s-konusom-km1-km2-dom-i-sad_rev003.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно краще самозажимний, я на своєму 2м112 перепробував цілу купу ключових патронів починаючи з совкових Новосибірських нових, і закінчуючи китайцями за 120 грн. Всі б’ють. Поставив Geko і забув проблему.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

Звичайно краще самозажимний, я на своєму 2м112 перепробував цілу купу ключових патронів починаючи з совкових Новосибірських нових, і закінчуючи китайцями за 120 грн. Всі б’ють. Поставив Geko і забув проблему.

Дякую. З ключових ось на такий подивляюсь

Подобається що до 20 мм. Не люблю проточені хвостовики. Чи свердла більше 16 краще з КМ використовувати? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Этот как раз подходит, только надо на вашу мощность

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Reiter сказал:

 

Подобається що до 20 мм. Не люблю проточені хвостовики. Чи свердла більше 16 краще з КМ використовувати? 

Я користувався свердлами до 19 мм з проточеним хвостовиком, все ОК, а на ключових патронах їх обов’язково провертало. Може там якась хитра конструкція в самозажимному патроні, але держить мертво.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

Я користувався свердлами до 19 мм з проточеним хвостовиком, все ОК, а на ключових патронах їх обов’язково провертало. Може там якась хитра конструкція в самозажимному патроні, але держить мертво.

Дякую. Ціна патрона Geko цілком жоступна і прийнятна. Якість не підводить? Є сенс дивитись на дорожчі. Не хочеться купувати двічі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Reiter сказал:

Якість не підводить? 

Не знаю що й сказати. Потрібно подивитися на товар, повертіти в руках, звернути увагу на поверхню конуса щоб не подерта і без коцок, щоб губки рівномірно сходилися, щоб контактні площадки цих самих губок були однакової ширини. Я брав собі патрона і другові років 3 тому, вже не пам’ятаю де.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користуюсь самозажимним на фрезерному і на 2м112. Із мінусів-краде багато місця по висоті в порівнянні з ключовим, при ударах при сверловці великими діаметрами досить сильно зажимає сверло, руками вже відкрутити неможливо (роблю поправку на те, шо напевно, це самі дешеві китайські самозажимні патрони прийнятної якості), а так все влаштовує... До речі, патрони  Geko. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Chibis1986 написав:

Користуюсь самозажимним на фрезерному і на 2м112. Із мінусів-краде багато місця по висоті в порівнянні з ключовим, при ударах при сверловці великими діаметрами досить сильно зажимає сверло, руками вже відкрутити неможливо (роблю поправку на те, шо напевно, це самі дешеві китайські самозажимні патрони прийнятної якості), а так все влаштовує... До речі, патрони  Geko. 

Так. Вони довгенькі. Пле в мене від підошви до шпинделя майже метр :) Думаю в 90 % випадків висота патрону буде не критичною :)

 

Geko пишуть Польща. Брешуть ? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Reiter сказал:

Подобається що до 20 мм. Не люблю проточені хвостовики. Чи свердла більше 16 краще з КМ використовувати?

А то нічого що Ваш верстат судячи з назви моделі розрахований на сверління отворів до 16мм? Ви купили классну річ в нормальному стані і за розумну ціну. Тепер намагаєтеся приколхозити туди частотник чи колекторний моторчик, вагаєтесь який патрон краще поставити. Не заважайте машині працювати. Патрон купіть той на який зараз вистачає коштів і він продається поруч. Якщо він буде поганої якості то і сверла будете зажимати в нього відповідні. При нормальній роботі одного патрона буде мало і згодом купите те що треба для точних робіт. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Reiter написав:

Подобається що до 20 мм. Не люблю проточені хвостовики. Чи свердла більше 16 краще з КМ використовувати? 

У Вашому випадку - то зайве.

Свердла великих діаметрів (після 16 мм) з проточеними хвостовиками - то не від гарного життя.

Їх вимушені використовувати ті, хто не має станка з внутрішнім конусом.

Простіше, надійніше, міцніше, точніше - використовувати сверла з КХ при наявній можливості.

А ЦХсверла  у патроні на  хвостовику, що вставлений у конус шпішделя - то вже дві зайвих стиковки, які ніяк не додають ні точности ні жорсткості.

 

... що ж робити далі ?

1. Втішатися  з  наявності такого суперового верстату.

2. Більше часу проводити у пошуках конусних свердл усіх діаметрів - Менше часу лишиться  на створення  тем, на кшталт :

"Що вибрати, що робити, як жити далі ".

 

Прошу не ображатися !

Менше сумнівів, просто працюйте й частіше прислухайтеся до СВОГО  здорового глузду.

 

Усіляких Гараздів ! 

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

У Вашому випадку - то зайве.

Свердла великих діаметрів (після 16 мм) з проточеними хвостовиками - то не від гарного життя.

Їх вимушені використовувати ті, хто не має станка з внутрішнім конусом.

Простіше, надійніше, міцніше, точніше - використовувати сверла з КХ при наявній можливості.

А ЦХсверла  у патроні на  хвостовику, що вставлений у конус шпішделя - то вже дві зайвих стиковки, які ніяк не додають ні точности ні жорсткості.

 

... що ж робити далі ?

1. Втішатися  з  наявності такого суперового верстату.

2. Більше часу проводити у пошуках конусних свердл усіх діаметрів - Менше часу лишиться  на створення  тем, на кшталт :

"Що вибрати, що робити, як жити далі ".

 

Прошу не ображатися !

Менше сумнівів, просто працюйте й частіше прислухайтеся до СВОГО  здорового глузду.

 

Усіляких Гараздів ! 

 

 

Маєте на увазі, що зайве патрон більше 16 ? Чи патрон взагалі зайвий і намагатись користуватись ли свердлами з КХ ?

 

Жодних образ. Поки не маю змоги знаходитись в майстерні намагаюсь з'ясувати для себе якісь питання чи нюанми, звідси і теми народжуються.

 

Дякую.

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Намагатись користуватись кх, по можливості

 

ГОСТ10903-77. Сверла  спиральные, с коническим хвостовиком.

КМ-1   5,00 -14,00 мм.

КМ-2  14,25 - 23,00

КМ-3   23,25- 31,75. 

 

Патрон також повинен бути.

Інколи, на делікатних операціях, комортніше користуватися саме патроном.

А от сверлити сталеві плити краще конусним свердлом, ніж в патроні.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мотор від пральної машини + свердло Ф20?

Це буде працювати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку