Fusion

MACH3 автоматичне зберігання offsets

3 повідомлення у цій темі

Усім доброго дня.

Хочу якось реалізувати автоматичне зберігання Offsets у MACH3. На випадок якого збою. Зараз я просто фотографую екран на телефон.... Але це не технологічно :) Хочу, щоб мач сам зберігав ці налаштування, коли натискається кнопка CYCLE START (це як приклад).

Хтось знає як це реалізувати? Є якісь ідеї?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Fusion написав:

Усім доброго дня.

Хочу якось реалізувати автоматичне зберігання Offsets у MACH3. На випадок якого збою. Зараз я просто фотографую екран на телефон.... Але це не технологічно :) Хочу, щоб мач сам зберігав ці налаштування, коли натискається кнопка CYCLE START (це як приклад).

Хтось знає як це реалізувати? Є якісь ідеї?

На мачі ніколи не працював. По суті там повинна бути таблиця офсетів, і таблиця зміщення систем координат( G92, G52, G53, G54-59). В таблиці офсетів Н- виліт інструменту, D- діаметр.

Дані напряму вносяться в таблицю(можна в ручну). 

Викликаються командою G43, aбо G44 в програмі, в залежності, в яку сторону компенсувати. Виключається командою G49.

Наприклад:

G1 G90 G43 Z20 H3 F2000

Для фрезера, то буде означати: опустити шпіндель на висоту 20мм над поверхнею заготовки, Враховуючи виліт фрези записаний в третю лінійку таблиці офсетів. То за умови, коли нуль програми по осі зет співпадає з верхньою гранню заготовки. Перед тим потрібно вказати робочу систему координат( G54, або G55-59).

 

Ви виліт заміряєте датчиком, чи вручну?

Змінено користувачем andrysir1
Доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виліт міряю по пластині скриптом (до дотику). Але суть питання не уцьому. Суть питання як автоматично зберігати у файл поточні значення Offtsets.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку