Нужен совет по выбору токарного станка

6 повідомлень у цій темі

Нужен совет домашних токарей какой станок будет актуальней большой из 16к20, ТС, 1к62  или маленький из серии ИЖ. Станок в гараж малый бизнес. Бюджет 2700

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

я  б брав 16к20, ТС, 1к62 , маленький  у  мене  є, а  на  великий  приходиться  бігти  до сусіда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
18 минут назад, SIV сказал:

приходиться  бігти  до сусіда

Якщо е сусід з великим, то навіщо вам такий саме? треба вже ДИП500, і тоді увесь діапазон буде перекритий. Треба вчитися кооперуватися ресурсами, а не множити однакові на одній вулиці.Єффективність використання збільшуеться при цому.

 

20 минут назад, Gerasymenko сказал:

Станок в гараж малый бизнес.

Беріть маленького, та бажано ЧПУ, бо на універсалах не набізнесуешь багато. Але це залежить від бізнеса. У мене знайомий е, так він вимушений Schpinera 2015 року міняти на  Schpinera 2019 року (замовив , та жде поки виготовлять) через те, що замовники хотять швидкість виконання замовлень таку, що той 2015 року не може дати.

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
Только что, SIV сказал:

я  б брав 16к20, ТС, 1к62 , маленький  у  мене  є, а  на  великий  приходиться  бігти  до сусіда

у меня маленького нет, и соседей токарей тож особо нет.

 

Только что, Дядя Уєф сказал:

Якщо е сусід з великим, то навіщо вам такий саме? треба вже ДИП500, і тоді увесь діапазон буде перекритий. Треба вчитися кооперуватися ресурсами, а не множити однакові на одній вулиці.Єффективність використання збільшуеться при цому.

 

Беріть маленького, та бажано ЧПУ, бо на універсалах не набізнесуешь багато. Але це залежить від бізнеса. У мене знайомий е, так він вимушений Schpinera 2015 року міняти на  Schpinera 2019 року (замовив , та жде поки виготовлять) через те, що замовники хотять швидкість виконання замовлень таку, що той 2015 року не може дати.

чпу не расматриваю

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
1 час назад, Gerasymenko сказал:

Нужен совет домашних токарей какой станок будет актуальней большой из 16к20, ТС, 1к62  или маленький из серии ИЖ. Станок в гараж малый бизнес. Бюджет 2700

Определитесь, что вы на нем точить собрались. Ну в смысле хотя бы размера деталей. Может у вас малый бизнес связан с ремонтом фур и с/х техники. В таком случае для ИЖа работы будет не много. Ну и соответственно точить мелочевку на 16к20 с метровой станиной и 250-ым патроном не совсем удобно.

 

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Найти 16к20 в хорошем состоянии проще чем ИЖ-250 из личного опыта я за 16к20.

У самого от ДИП-125 до ДИП-280  16К20 золотая середина.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Состав пользователей скрыт так как этот форум анонимный.