kolish

Вибір апарата TIG для домашніх потреб...

46 повідомлень у цій темі

шукав я б/у балон для аргону у Львівській області, їх мало в доставку приймають тільки з скрученем краном, а кататися по 50-100км не мав бажання, тому купив кисневий на металобазі, домовився і мені за додаткову плату замінили на аргон. Так що шукайте де біля вас міняють балони і там по місцю домовлятеся.

1 година назад, IMP написав:

Електроди для початку краще купити по 1 -2 штуці різного діаметру, універсальні з синім, або золотим

хотів пробувати варити нержавійку і накупив червних WT і сірих WC. Електроди вже їдуть з китаю, крім того що торій радіоактивний які в них мінуси при DC TIG?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, realcat написав:

Електроди вже їдуть з китаю

Цілком нормальне явище:

На 2018 рік, розвідані запаси вольфраму складають 3 200 000 тонн, більше половини з яких припадає на Китай.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вольфрам

 

 

10 годин назад, realcat написав:

хотів пробувати варити нержавійку і накупив червних WT і сірих WC....

крім того що торій радіоактивний які в них мінуси при DC TIG?

Стосовно радіоактивності торію зараз "ломають списи" спеціалісти. По-перше радіоактивність. якщо і існує то шкодить на здоров'я при заточці електрода, при роботі електроди не шкідливі. По-друге, коли й існує який фон, то він набагато нижчий від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Особисто я, щоб не плутатись використовую вольфрам з лантаном. Заточую електрод з обох боків і при потребі міняю стороною. Це унеможливлює сплутати марку  вольфрамового електрода і його призначення. Особливої різниці в роботі при зварюванні різних металів не відчуваю (крім шарика, який утворюється на кінці електрода при зварюванні на АС). Можливо висловлю крамольну думку, але за моїми переконаннями користуватись окремими марками електродів для роботи на постійному і змінному струмі не професіоналом — це збочення..:crazy_mini: ...однаково, як дискутувати який краще процесор комп'ютера — і5, чи і7 для набору тексту в ворді. Краще вивчити всі налаштування зварювальника і навчитись їх правильно використовувати при роботі.

 Моя думка не являється істиною в останній інстанції і не обов'язкова для беззастережного використання.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не осилив за раз всі коментарі, які вже є.

Я вставлю свої 5 коп на правах реклами:

Я скоро буду продавати свій апарат Stahlwerk, думаю десь після свят, як приїде новий.

В ньому є всі необхідні функції і більше ніж потрібно дял новачкам, сам таким був в тіг зварюванні  5 років тому як його купив.

Про апарат, по суті це породистий китаєць, так як зроблений для німців.

по функціях 

ММА - електроди

TIG AC/DC тобто можна варити як сталь, нерж, Ті, так і алюміній та магній

є 2 і 4 такний режим, а також є пульс.

Бонусом, через що був вибраний даний апарат, є плазморіз, але останні роки ним не користуюсь, так як кругом валом ЧПК плазменної і лазерої порізки металу. Відразу уточнення, щоб різати плазмою треба мати ще компресор.

 

Бонусом, так я бачу що близько, з Перемишлян, при оголяді можу провести короткий курс по зварюванні тих чи інших металах і по налаштуваннях. Особисто мені на початку цього дуже бракували, форуми форумами, а вступна наочна лекція то зовсім інше.

П.С, по ціні ще не оприділився, але точно дешевше нового Jasic E101, а по якості і характеристикам, апарат мінімум на клас вище. Ремонтопридатність на тому самому рівні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, RoMANIAC написав:

Я скоро буду продавати свій апарат Stahlwerk, думаю десь після свят, як приїде новий.

На чому зупинили свій вибір. якщо звісно це не є секретом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

маленький огляд купленої зварки ...  відео без слів,але так як новачок в даному напрямку то особливо і сказати немає чого...

 

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рукав , дроти і тримач для ММА  зварки  по моїм відчуттям початкового рівня.З мінусів зірваний один шуруп кришки, так і не зміг відкрутити, тому кришку повністю не зняв. По вигляду ніби все зібрано нормально ,нічого ніде не болтається . По електроніці самому цікаво що там .. для мене це темний ліс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

чи можливо там поставити якісь фільтра на вході  вентиляції ? чи такого ніхто не робить..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, kolish написав:

чи можливо там поставити якісь фільтра на вході  вентиляції ? чи такого ніхто не робить..

Не потрібно, краще постарайтесь замінити зажим маси. Аж ніяк не виглядає він для роботи на струмах в 200А

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, IMP написав:

На чому зупинили свій вибір. якщо звісно це не є секретом?

Я вже казав, просто були не уважні. Я наразі оновлаю Stahlwerk, тре щоб на господарстві був запасний. А новий фірмовий ще роздивляюсь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В перемишлянах же не заправляють балони, як я знаю, як і у нас іде обмін, тому який сенс в зайвих рухах довкола балона? Купіть б/у атестований і вже на місці поміняєте на заправлений, на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) від 1500 наскільки пам'ятаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

В перемишлянах же не заправляють балони, як я знаю, як і у нас іде обмін, тому який сенс в зайвих рухах довкола балона? Купіть б/у атестований і вже на місці поміняєте на заправлений, на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) від 1500 наскільки пам'ятаю.

Як показує практика, останнім часом найпростіше і найдешевше звертатись до представників постачальників газу. Часто продавці порожніх і протермінованих балонів не зможуть скласти адекватної ціни за 20 -25 річний балон.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, kolish написав:

чи можливо там поставити якісь фільтра на вході  вентиляції ? чи такого ніхто не робить..

Або окремо короб варити і зашивати хоча би простинею, а ще краще гофру і забір повітря з вулиці, на самі кулера бажано нічого не ставити, зменшиться обдув і апарат просто згорить! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, kolish написав:

маленький огляд купленої зварки ...  відео без слів,але так як новачок в даному напрямку то особливо і сказати немає чого...

 

По відео видно погано, але боюсь з таким кріпленням вихідних шин, ви недовго насолоджуватиметесь зваркою... Повідгорає все до дідька, тим більше, що і січення шин не найкраще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Curandero сказал:

В перемишлянах же не заправляють балони, як я знаю, як і у нас іде обмін, тому який сенс в зайвих рухах довкола балона? Купіть б/у атестований і вже на місці поміняєте на заправлений, на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) від 1500 наскільки пам'ятаю.

тому і питаю який балон і що до чого... знайшов кисневий за 800грн, по атестації не знаю, але на вигляд нормальний.  Шукаю неспішно, бо до свят і так нічого не буду починати робити. 

 

14 минуты назад, Curandero сказал:

По відео видно погано, але боюсь з таким кріпленням вихідних шин, ви недовго насолоджуватиметесь зваркою... Повідгорає все до дідька, тим більше, що і січення шин не найкраще.

Для того і зробив відео щоб почути якісь думки і поради...поки що нагрузки такої на неї не буде, а для електродів є ще старенький інвертор,але буду мати на увазі ваше зауваження...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, NIgor сказал:

 

. Мой совет, пока платы без пыли, вскройте поверху дополнительно лаком в аэрозольных балонах хотябы, в идеале автомобильным лаком. Как мне когда-то ремонтник "по секрету" сказал, что процентов 90% сгоревших апаратов любых современных - это токопроводящая пыль. Где рядом ведуться сварочные работы, резка, абразивные шлифовки - токопроводящая пыль неизбежна.

 

 

  Покрывать  дополнительно лаком не советовал бы.  Это  уменьшит теплоотдачу радиоэлементов, приведет к трудностям в случае ремонта и думаю лишит гарантии на ремонт.

     @kolish   хотите защитить  аппарат от пыли храните его под чехлом ( накрываете чем то) когда он не  используется.

     Запустите сначала аппарат в  работу и начинайте читать темы по ТИГ сварке,даже на  ручипе их много, а не занимайтесь апгрейдами.

    Удачи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите аргонну сварку Искра. 

Делается также в Китае. https://optoweek.com.ua/argonnaya-svarka-iskra-tig-250-acdc-pulse

Качество сборки на хорошем уровне.

Постоянка, переменка, бесконтактный поджиг, цена вполне адекватная

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Viktor-ger сказал:

Посмотрите аргонну сварку Искра. 

Делается также в Китае. https://optoweek.com.ua/argonnaya-svarka-iskra-tig-250-acdc-pulse

Качество сборки на хорошем уровне.

Постоянка, переменка, бесконтактный поджиг, цена вполне адекватная

А пользовался кто нибудь этой Искрой, цена какая то стремная.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor-ger написав:

Посмотрите аргонну сварку Искра. 

Делается также в Китае. https://optoweek.com.ua/argonnaya-svarka-iskra-tig-250-acdc-pulse

Качество сборки на хорошем уровне.

Постоянка, переменка, бесконтактный поджиг, цена вполне адекватная

ВІдразу видно, що ви неуважно читали перший пост. Я не хочу китайця зробленого для України, в мене вже є китаєць зроблений для Німеччини. Але якщо я й наважусь брати "китайця", то це, певне, мінімум буде Welding Dragon.

Так як вже написали вище - ціна стрьомна, я не вірю, що даний апарат ще й за такі гроші зможе задовільнити мої професійні потреби.

І відрзу згадується прислів"я: "ми не настільки багаті щоб купувати дешеве" і в продовження:"скупий платить двічі".

 

П.С. наразі завис на пропозиції Merkle, але Fronius i Esab ще так само не відкинув.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, RoMANIAC сказал:

ВІдразу видно, що ви неуважно читали перший пост. Я не хочу китайця зробленого для України, в мене вже є китаєць зроблений для Німеччини. Але якщо я й наважусь брати "китайця", то це, певне, мінімум буде Welding Dragon.

Так як вже написали вище - ціна стрьомна, я не вірю, що даний апарат ще й за такі гроші зможе задовільнити мої професійні потреби.

І відрзу згадується прислів"я: "ми не настільки багаті щоб купувати дешеве" і в продовження:"скупий платить двічі".

 

П.С. наразі завис на пропозиції Merkle, але Fronius i Esab ще так само не відкинув.

Перший пост напевне Ви неуважно читали. Апарат потрібен був для домашніх потреб . Іскра такж розглядалася як варіант, при чому що по ній знайшов цікаву інфу на ютуб каналі " Ізмаіл інвертор". 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, kolish написав:

Перший пост напевне Ви неуважно читали. Апарат потрібен був для домашніх потреб . Іскра такж розглядалася як варіант, при чому що по ній знайшов цікаву інфу на ютуб каналі " Ізмаіл інвертор". 

Перепрошую, я переплутав теми, думав це моя з пошуком професійного фірмового апарату. ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для дома советую -  jasic tig-180p (w211) pro.

Импульсный аппарат, намного лучше простых Тигов. 

Варить торец 1 мм нержи одно удовольствие. 

Для дома и для ювелирной работы - самое оно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку