Ruslan Oleksiyovuch

Обмен микрометра 75-100 нового на 50-75

8 повідомлень у цій темі

Добрий день , маю новий мікрометр 75-100 який мені не потрібний обміняю на 50 -75. не продаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

75-100 сегодня не нужен, завтра понадобится.

А нужный  50-75  - просто купи, их в Барахолке море, любых.

При обмене на пересылку туда сюда  уйдет больше , и останешься с одним микрометром за те же деньги .

 

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

діло в тому що є в мене 75-100 в дуже хорошому стані а в 50-75 не працює тріщотка та туго крутиться 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна спробувати відремонтувати.

То не є складно, у всякому разі Ви нічого не втрачаєте.

 

Не вийде - тоді шукайте (міняйте чи купуйте) нового. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отлично

Как раз завалялся новый 50-75)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не все советские микрометры были с трещоткой, есть и просто на трение. Туго крутится - нужно промыть и смазать. Скорее всего засохла смазка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Ruslan Oleksiyovuch написав:

 в 50-75 не працює тріщотка та туго крутиться 

Викручуєте гвинтик на тріщотці, знімаєте. Бачите свердлений отвір, в який вставлено пружинку та металеву кульку. . Швидше за все, кулька закисла і не виконує своєї функції. Ллєте ВД і розворушуєте кульку. За кілька хвилин маніпуляцій пружинка витисне кульку (тільки не розгубіть їх). Ватною паличкою прочищаєте отвір, мастите усе веретьонкою і збираєте.

Тугий хід гвинта свідчить про те, що засохла змазка. Повністю викручуєте гвинт, викручуєте регулювальну гайку біля тріщотки, тепер гвинт повністю виймається. Промиваєте бензином, витираєте, змащуєте веретьонкою, збираєте і пробуєте хід. Якщо знову туго, то послаблюєте круглу гайку-кільце, що стягує різьбу (можливо попередній власник поліз куди не слід). Опісля обов'язково регулюєте шкалу згідно калібровочної вставки, відпускаючи регулювальну гайку біля трещотки і провертаючи шкалу (за раз не вийде). Загалом не дуже і складно.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Діло в тому  тому що руки ростуть звідки треба і якби причиною була засохла змазка  яб давно б це вилікував.дуже часто до мене в майстерню заходить мій помічник якому 5р  і коли я був зайнятий роботою він відкалібрував мікрометра так що потребує тільки заміни .при калібровці використовувався молоток.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку