karp

Моя майстерня "Акваріум" для karp-a

28 повідомлень у цій темі

Вітаю чіпмейкери , ось нарешті доробив собі майстерню у підвалі під складським приміщенням моїх гарних знайомих . Підвал дуже давно не використовувався , майже сухий й помірно теплий , питаю -Здасте в оренду ? - Здамо ! Н у й почалося ))) вигрібання мотлоху , бруду , павучків.

Добре що більшу частину життя займався будівництвом , тож чим , й як привести майстерню до ладу маю. Дві неділі і Тадаааам!:dance3: Майстерня готова , окрім таких  речей як підлога (буде ламінат ),  опалення (купив два сталевих нагрівачі по 700w планую ними нагрівати приміщення вночі бо є трьох тарифний лічильник , а в день буде дути 2квт дуйка типу повітряна штора), Вентиляцію планую розвести по стелі 100ю трубою з забірниками над кожним верстатом , ну й інший благоустрій типу стіл, верстак,стелажі,рукомийник , й саме головне верстати:D.Трохи слайдів як це відбувалося .

 

 

IMG_20181119_121407.jpg

IMG_20181126_134656.jpg

IMG_20181126_134700.jpg

IMG_20181128_121942.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Осінню мої пошуки верстата типу 16б16кп  (у дууууже гарному стані)  успішно завершились купівлею 16д16аф1, у цій на перший погляд безнадійній справі мені допоміг наш форумчанин Маляр , за що йому дяка ! І ось нарешті я його сьогодні спустив до майстерні .Складність була у тому що тельфер у складі над майстернею на 1т  а верстат як мінімум 2т  , то ж зняв основу з тумби й гоу "ранять" половинки  в "Акваріум" ,ранялі обережно й все вийшло як найкраще ,хоча спочатку верхня частина намагалася перевернутися догори ногами . бо передню бабку знімати я категорично не захотів , та й фартук супорта теж вніс свій дисбаланс , нехитра приблуда типу " товстий патик впертий в гак " врівноважила підйом (на фото видно як). Роклою , бо "ніщєброд" ( нє шоб "танчики" у Дядька Максима замовити !) порвавши три пупи перетягнули верстат на його робоче місце. 

Слайди 

 

IMG_20181012_161013.jpg

IMG_20181016_163547.jpg

IMG_20181016_163604.jpg

IMG_20181016_163615.jpg

IMG_20181213_123049.jpg

IMG_20181213_123058.jpg

IMG_20181213_135329.jpg

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Я дуже полюбляю дивитись на чужі майстерні - стараюся щось зачерпнути для себе.

Початок гарний але шкода що не своє приміщення!

Поки набирав Ви вже і станочки висвітили!

Змінено користувачем Богдан 1987
1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

 

Початок гарний але шкода що не своє приміщення!

 

Так , Мій гараж малий , проблеми з електрикою , а пошук купити своє приміщення не мав успіху бо те що є вже викупили або має площу як футбольне поле , приватний сектор теж не вихід , бо ціни зашкалюють та й такі ж проблеми з електрикою . Тож вже як є, сподіваюсь що аренда довготривала .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та не, дружище! Это движимое и недвижимое, достойно знатного обмывания! И просто кружкой тут не обойтись! :)

С обновками! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Костя , у суботу змагання , приїзджай (тіки не скутером))) постріляємо , а у суботу як завжди бенкет)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.12.2018 в 21:46, karp сказал:

опалення (купив два сталевих нагрівачі по 700w планую ними нагрівати приміщення вночі бо є трьох тарифний лічильник , а в день буде дути 2квт дуйка типу повітряна штора),

Якщо працювати тільки вночі то 3-х зональний лічильник то добре.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трьох зонний лічильник має переваги лише по опаленню ( планую за літо встановити теплонакопичувач на 1м3 води та встановити дві батареї ), вночі приміщення гріється , у день тільки за потреби , якби приміщення було б вище то я б не роздумуючи залив би гріючий кабель ((( А вночі треба не працювати а відпочивати з коханою дружиною )))

Змінено користувачем karp
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі діло потрохи рухається , вчора таки довстановив та  запустив двигун ,  від іншого верстата ( тв125 вм)  , не звертайте уваги на купу дротів , то все піде в гофри та буде акуратніше . 

Ще питання , на верстаті дві ручки пуск-стоп-реверс одна під ПБ та друга на супорті , планую залишити тільки ту що на супорті , не гарячкую? 

 

InkedIMG_20181016_163547.jpg.54a83f0fca1d9e23767b9b513951bbde_LI.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Горячишься! У тебя есть ещё одна одна правая рука? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Константин Е написав:

Горячишься! У тебя есть ещё одна одна правая рука? 

Тому й питаю. Але я зазвичай поперечкою  працюю лівою на моєму меньшенькому верстаті бо управління все з права та й штурвал повздовжньої теж з права , а от пуск-стоп-реверс зліва на ПБ і це мене трохи дратує коли заготовка довжиною більше ніж 300мм , хоча я не маленький зростом але таки дратує))) цікаво , хто працює на таких верстатах чи вони взагалі користуються тим важелем й коли, дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если левой удобнее/привычнее, то делай так. На всякий случай оставь возможность задействовать рычаг включения под передней бабкой, всякого может быть потом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если ручка уже есть, зачем ее убирать? Подключить и пусть обе будут в работе. Или она Вам мешает ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

2 години назад, Blitzen написав:

Если ручка уже есть, зачем ее убирать? Подключить и пусть обе будут в работе. Или она Вам мешает ?

 Думав її приробити до меньшого верстата , бо дуже вона гарно зроблена , та й управління буде абсолютно ідентичним . А доцільність дублюючого важеля на великому верстаті мені не повністтю зрозуміла , тому й питаю вашої думки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Целесообразность в том, шо во-первых набегаешься вокруг станка при работе с чем-то длинным, или просто работа задней бабкой расположенной правее на станине. При такой беготне язык вываливается на плечо к обеду, а должен только к концу смены. Ну и во-вторых, лишняя кнопка "выкл" никогда не мешала. Правда это все справедливо именно для дублирующего рычага на суппорта, а не наоборот. Станки-то делали для правшей. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, karp написав:

Тому й питаю. Але я зазвичай поперечкою  працюю лівою на моєму меньшенькому верстаті бо управління все з права та й штурвал повздовжньої теж з права , а от пуск-стоп-реверс зліва на ПБ і це мене трохи дратує коли заготовка довжиною більше ніж 300мм , хоча я не маленький зростом але таки дратує))) цікаво , хто працює на таких верстатах чи вони взагалі користуються тим важелем й коли, дякую.

Я користуюся таким верстатом постійно. Я зростом 1,95. Користуюся завжди лівою ручкою, яка на ПБ, бо під праву руку і рукоятка прискорених подач (та і не прискорених), і штурвал поперечки, і маточна гайка. Користуюся рукояткою пуск/стоп на фартуці лише коли обробляю довгі деталі, і не зручно тягнутися до ПБ.

Насправді швидко звик до всіх рукояток на цьому верстаті

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі, рукоятки не працюють одночасно. Там стоїть перехресний захист. Вони обидві працюють через одне реле, і коли вмикається одна рукоятка (не важливо прямі оберти, чи реверс) - інша відмикається зовсім. Коли повертаєш увімкнену рукоятку в положення "стоп" - реле розмикається, і обидві рукоятки в бойовій готовності.

 

 

А якщо суб'єктивно - рукоятка на ПБ якось приємніше і легше перемикається

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Доречі, рукоятки не працюють одночасно. Там стоїть перехресний захист. Вони обидві працюють через одне реле, і коли вмикається одна рукоятка (не важливо прямі оберти, чи реверс) - інша відмикається зовсім. Коли повертаєш увімкнену рукоятку в положення "стоп" - реле розмикається, і обидві рукоятки в бойовій готовності.

 

 

А якщо суб'єктивно - рукоятка на ПБ якось приємніше і легше перемикається

Дякую, саме це мені й було важливо почути бо на великих верстатах працював зовсім мало , а стосовно приємності перемикання важелів теж помітив що на ПБ важііль більш чітко відпрацьовує ніж на супорті ,коли знімав обидва то зрозумів чому , на ПБ важіль напряму насаджений на вал перимикача , а от на супорті через доп механізм , тому й робить трохи незграбно .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, karp написав:

Дякую, саме це мені й було важливо почути бо на великих верстатах працював зовсім мало , а стосовно приємності перемикання важелів теж помітив що на ПБ важііль більш чітко відпрацьовує ніж на супорті ,коли знімав обидва то зрозумів чому , на ПБ важіль напряму насаджений на вал перимикача , а от на супорті через доп механізм , тому й робить трохи незграбно .

це ще не великий верстат)

і я не кажу про 1М63, чи більші.

просто до цього я працював на 16Д25, там на ПБ був джойстик (на подобі ручки на ПБ 16Б16, тільки маленька), а на супорті були лише клавіші.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, karp сказал:

Трьох зонний лічильник має переваги лише по опаленню ( планую за літо встановити теплонакопичувач на 1м3 води та встановити дві батареї ), вночі приміщення гріється , у день тільки за потреби , якби приміщення було б вище то я б не роздумуючи залив би гріючий кабель ((( А вночі треба не працювати а відпочивати з коханою дружиною )))

З 1.01.19 нічний тариф для юридичних осіб скасовано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, karp написав:

Вітаю чіпмейкери , ось нарешті доробив собі майстерню у підвалі під складським приміщенням моїх гарних знайомих . Підвал дуже давно не використовувався , майже сухий й помірно теплий , питаю -Здасте в оренду ? - Здамо ! Н у й почалося ))) вигрібання мотлоху , бруду , павучків.

Добре що більшу частину життя займався будівництвом , тож чим , й як привести майстерню до ладу маю. Дві неділі і Тадаааам!:dance3: Майстерня готова , окрім таких  речей як підлога (буде ламінат ),  опалення (купив два сталевих нагрівачі по 700w планую ними нагрівати приміщення вночі бо є трьох тарифний лічильник , а в день буде дути 2квт дуйка типу повітряна штора), Вентиляцію планую розвести по стелі 100ю трубою з забірниками над кожним верстатом , ну й інший благоустрій типу стіл, верстак,стелажі,рукомийник , й саме головне верстати:D.Трохи слайдів як це відбувалося .

 

 

IMG_20181119_121407.jpg

IMG_20181126_134656.jpg

IMG_20181126_134700.jpg

IMG_20181128_121942.jpg

 

, karp написав:

Вітаю чіпмейкери , ось нарешті доробив собі майстерню у підвалі під складським приміщенням моїх гарних знайомих . Підвал дуже давно не використовувався , майже сухий й помірно теплий , питаю -Здасте в оренду ? - Здамо ! Н у й почалося ))) вигрібання мотлоху , бруду , павучків.

Добре що більшу частину життя займався будівництвом , тож чим , й як привести майстерню до ладу маю. Дві неділі і Тадаааам!:dance3: Майстерня готова , окрім таких  речей як підлога (буде ламінат ),  опалення (купив два сталевих нагрівачі по 700w планую ними нагрівати приміщення вночі бо є трьох тарифний лічильник , а в день буде дути 2квт дуйка типу повітряна штора), Вентиляцію планую розвести по стелі 100ю трубою з забірниками над кожним верстатом , ну й інший благоустрій типу стіл, верстак,стелажі,рукомийник , й саме головне верстати:D.Трохи слайдів як це відбувалося .

 

 

IMG_20181119_121407.jpg

IMG_20181126_134656.jpg

IMG_20181126_134700.jpg

IMG_20181128_121942.jpg

Ігорь, вітаю з новою майстернею!!Виглядає круто!Класно, що вистачило коштів і бажання на ремонт приміщення....Хоча це особливо не впливає на швидкість, але особисто для мене важлива естетика того місця де працюєш)Якщо не секрет, то в якому районі ваш акваріум??)

Змінено користувачем Stomck
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2 Stomck На базі "Вагонка" що по вул Сумгаїтській 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарешті встановив DRO на токарний , стало троооошки легше , бо поки підглядаю на лімби ))) Встановлення було дуже простим бо на цьому верстаті штатно стояли лінійки , ще треба закрити лінійки кожухами (рідні совкові тонші, а китайські набагато ширші), й позакріпляти дроти . Буде наступний крок -левітація ЗБ , тим паче що інгрідієнти для цьог вже лежать купкою у кутку , окрім пневмо клапана , підкажіть який ставити краще?

IMG_20190807_190430.jpg

IMG_20190807_190436.jpg

IMG_20190807_190442.jpg

IMG_20190807_190456.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

как для "нищеброда" аж слишком хорошо.А прибедняться плохо.Что мазюкаете баллистолом?Он мне тоже больше других средств нравится.А еще им МОЖНО обрабатывать мелкие ранки-царапины.Натуральный.

пневмоклапан от любого 16к20.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я й не прибідняюся ))) я маю те що маю))) Балістолом мажу теж все що бачу , від гвинтівок до верстатів . Їздив до родичів до Німеччини на місяць , а в майстерні волого , от і пробризкаів все що може поіржавіти , дуже рекомендую , й захистить й одмиє іржу там де вже була .

Родичі доречі по "бєдності" роблять для Боїнга та BMV різні штуки типу обшивки , сидінь з карбону , й ці добрі хлопаки запрезентували мені чималу купку тс свердл та фрез по карбону та залізу . Вражає блиск та гострота РК цього інструменту і це для них уже "шрот" от де "ніщєброди",не втримався поставив на фрезер алмазну фрезку та пробіг по д16т на 2000обертах з малою подачею(бо очкую) ,поверхня "агонь" .

В барахолці пару раз бачив якісь пневмо клапана , Дядько Максим приблизно такий ставив , але шось мене тєрзають смутниє сомнєнья в його довговічності , а де взяти клапан саме з 16к20 у робочому стані не уявляю ,буду шукать, або поки встановлю з новодєлов.

 

 

IMG_20190716_120235.jpg

IMG_20190716_120238.jpg

IMG_20190716_120253.jpg

IMG_20190716_170034.jpg

IMG_20190716_170137.jpg

Змінено користувачем karp
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку