Curandero

Питання по електромуфті

13 повідомлень у цій темі

Потребую замінити у радянському верстаті електромуфту ЭТМ096-2А, адекватних пропозицій не знайшов, або ціни захмарні, для великих промпідприємств, а не для хоббіста, або процедура купівлі/оплати знову ж таки не для мене. Але є на нашій барахолці ЕТМ-096-2Н вир-ва Польщі і я знаю, що є процедура заміни фрикційних дисків в муфтах. Власне думаю читаючі вже здогадались яке питання - чи вдастся польським донором оживити стару совєтську муфту(пересипкою дисків із полячки на совкову, чи перестановкою шліцевої втулки з совкової на полячку, не важливо)? З подібними задачами не стикався, тому хотів би перестрахуватись, зібравши інформацію знаючих.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яснопонятно... як завжди доведеться все самому методом проб з'ясовувати)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я завтра гляну , вроді має бути у мене потрібна Вам муфта !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Було б добре, позбавили б купи непотрібного клопоту, але забрати зможу тільки після нового року, зараз мотаюсь по відрядженнях...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А где стояла ваша муфта?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

УТ-16, вона там і стоїть і навіть виконує свою роботу, але по-перше, схоже, що вже поганенько, а по-друге, доступу до тильної частини верстату у мене не передбачено і оскільки скоро планую його переміщення до іншої стіни майстерні, то хотів би відразу замінити, або перебрати муфту.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене брали на УТ-16 для ремонту такої самої муфти як ваша , саме ту польську ЕТМ-096-2Н .

Вони відрізняються лише "втулками" А то гладка всередині з одним пазом , а Н то з шліцами !

Передивився , і нажаль ЕТМ-096-2А не має !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вашу муфту я і тримаю в "Обраному" в барахолці, про різницю між "А" та "Н" я в курсі, але незрозуміло було саме по заміні втулок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Curandero сказал:

Вашу муфту я і тримаю в "Обраному" в барахолці, про різницю між "А" та "Н" я в курсі, але незрозуміло було саме по заміні втулок.

Наскільки я розумію , то електромуфти виробництва Польщі , були зроблені під ГОСТ СРСР ,. і тільки маркування відрізнялось однією буквою "Е".

У мене знайомий із Закарпаття теж шукав на саме такий верстат і саме таку муфту , я йому запропонував цю 2Н ,  він поставив із заміною втулки , на ту що стояла , і все запрацювало !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, 032triton написав:

Наскільки я розумію , то електромуфти виробництва Польщі , були зроблені під ГОСТ СРСР ,. і тільки маркування відрізнялось однією буквою "Е".

У мене знайомий із Закарпаття теж шукав на саме такий верстат і саме таку муфту , я йому запропонував цю 2Н ,  він поставив із заміною втулки , на ту що стояла , і все запрацювало !

Ну тоді все ок, відкладіть мені 1 шт., якщо це можливо, відразу після нового року заберу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Curandero сказал:

Ну тоді все ок, відкладіть мені 1 шт., якщо це можливо, відразу після нового року заберу.

Краще тоді забронюйте !/))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Этм 096 Харьковская - круглая, а 096 Польская - квадратная! Они абсолютно разные по креплениям и Диски не подходят с одной на другую. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nik1504 написав:

Этм 096 Харьковская - круглая, а 096 Польская - квадратная! Они абсолютно разные по креплениям и Диски не подходят с одной на другую. 

Те що кріплення різні це очевидно, але звідки інформація, що диски інші? Мало б виготовлятись по держстандарту, а муфти як я вже вище писав передбачали пересипку дисків, у випадку зношування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку