woodshop

Що взяти для початку: TIG чи MIG/MAG (ПАТОН АДИ-200S або ПСИ-160S)

11 повідомлень у цій темі

Беру перший апарат, на ньому же буду вчитися, до того навіть MMA електродну зварку не пробував.

 

Що взяти TIG чи MIG/MAG (ПАТОН АДИ-200S або ПСИ-160S)? Ціна відносно однакова, балон треба купляти в обох випадках, а також електроди для TIG та катушку для MIG/MAG.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

Беру перший апарат, на ньому же буду вчитися

Яка кінцева мета навчання ? Ці два способи зварювання досить таки відмінні між собою, як по можливостям так і за призначенням.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, softm сказал:

Для па баллон не обязателен... Учиться на чем хош. Маску берите...

Немного возражу - баллон для ПА обязателен. Все эти флюсовки-порошковки даже в сравнение не идут с нормальной полноценной сваркой в газовой среде. Ну а по поводу вопроса -  Что первее, ТИГ или МИГ покупать - это вроде как что лучше - ботинки или пальто. Купляйте то, что нужнее, что востребованнее. Один тип сварки не заменяет другой. Как для начинающего - наверно более уместен будет МИГ, как более широкоприменимый.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если для хозяйства и бытовых целей, то однозначно МИГ/МАГ. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поддержу предидущих ораторов - МИГ универсальнее и гораздо удобнее в эксплуатации и в обучении проще . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую, взяв ПСИ-160S

 

paton.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.12.2018 в 12:41, woodshop сказал:

Всім дякую, взяв ПСИ-160S

Як він себе зарекомендував? Порадите його для покупки? Напишіть кілька слів про свої враження. Дякую!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Андрій) сказал:

Як він себе зарекомендував?

Нормально, але в мене нема досвіду користування іншими, тому в порівнянні сказати не можу.

Зварив пару столів, підставок, от зараз варю ще один інструментально-слесарний 2600x720 з 50х50х4 профілю, використовую чистий аргон, ніколи мікс не заправляв, не можу порівняти.

Ще так по дрібницям всяким, реальна робота почнеться з наступного року. Базові налаштування (окрім швидкості подачі дроту) не змінював. Один раз варив електродами.

Єдине, що не сподобалось, це неможливість без колхозу встановлення маленької катушки дроту (1кг), заводом передбачено встановлення тільки 5кг.

Ну а так, ні разу мене підводив, я на ньому і вчився варити.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви варите МІГ на чистому аргоні??? Це неправильно для чорного металу. Спробуйте мікс, або хоча б СО2, відчуєте різницю.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, BWD сказал:

Це неправильно

 

Я в курсі, але якість шва, його вигляд, проварюваність метеріалу, процес зварювання -- мене більш ніж влаштовує.

В мене нічого не піниться, нічого не розбризкується, ванна ок, шов ок, результат ок.

 

(варю тільки в нижньому положені, можливо при більш складних конфігураціях результат буде не ок)

 

Але в січні-лютому таки куплю другий балон для мікса, так як планується той що є використовувати для TIG.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку