Дядя_Уеф

Нужна губозакаточная машинка

21 повідомлення у цій темі

Здравствуйте все кто темку открыл. Прошу помочь, если не в лом.

Дайте ссылки где купить или как сделать попроще, машинку для заворачивания края жестяного изделия вокруг проволоки, по длине этого края, что бы получался круглый, обвернутый вокруг проволоки, ровный или радиусный край листовой жести.Прошу мнения всех как с опытом оного, так и фантазеров.

Один метод опробовал. Загнуть на 90 градусов 11мм, прижать струбцинками края проволоки в получившуюся призму и дальше молотком постепенно на железяке заворачивать. Получилось, но очень муторно и куча вмятин от молотка не там где надо.  Фото попозже прилеплю.

А пока милости прошу разных способов еще.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У буржуев это называется wire edge.
В сети много про то, как делать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На звичайні зиг машинці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот приспособа так сказать из говна и палок. Если выточить на подшипник набор профильных роликов , то и закатку ею можно делать. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Іван шевчишин сказал:

На звичайні зиг машинці.

А би ж вона була, то не запитував би.

Не буду ж я заради жінкіних котів купляти. Хоча мрію давно про таку цацку. Та бідний як церковна миша. З грошей тільки борги у наявності. Можна на чужу попроситися, так там багато переходів , а на кожному інші ролики. У них там тількі один набор е. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо у вас є токарний ,фрезерний станки можете виготовити самі розміри якщо треба поміряю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Іван шевчишин сказал:

можете виготовити самі

В мене вже і вали е. ф 80мм и давжиною 1 метр. Але рамка буде дуже велика, і на моїх станках такого не зробиш. До тіх валів ще відро роликів різноманітних е. Але не попхну я такого сам. Двигун трансміссія теж е багато чого, але черга не доходить.Треба братися, за те що платять, та борги ліквідовувати.

Хочу на швидку руку зробити щось на кшталт такого

17 тыс. подписчика

Кромкогиб для жести

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі ніхто не підкаже? Може практика в кого е? Якщо не пару підшипників застосувати, а дві пари, якість зросте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

До речі ніхто не підкаже? Може практика в кого е? Якщо не пару підшипників застосувати, а дві пари, якість зросте?

 Зросте.....при умові, що загини будуть прямолінійні. Ще краще, щоб пари підшипників були незалежні і регульовані.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую усім дописувачам. Буду намагатися зробити щось подібне. Для регулювання використаю єксцентрикові вали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Найкраще використати принцип роботи DFS-1. https://www.youtube.com/results?search_query=Догибающая+машинка+DFS-1+для+Sorex+ZRS 

...або виготовити подібне до цієї

 

 Можливо хто підкаже від якого мотора використана  деталь даної приспособи ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IMP сказал:

 Можливо хто підкаже від якого мотора використана  деталь даної приспособи ?

это натяжитель ремня помпы с родного мотора т150 СМД-60!!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТС загуглите "английское колесо", фото своего добавлю, при необходимости!! Оное довольно практичное и можно устанавливать разные ролики!!https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiDmK6jobbfAhVKDiwKHV80BdEQjRx6BAgBEAU&url=http%3A%2F%2Fclassicautoclub.ru%2Fmanual%2Fenglishwheel&psig=AOvVaw3stvtwdtDsbzv570hwDypa&ust=1545665082732356

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, tarasbulba написав:

это натяжитель ремня помпы с родного мотора т150 СМД-60!!

Дякую за підказку. Можливо також як де попаде така залізяка, то зроблю подібний завальцовщик.

 Стосовно "англійського колеса", то на мою думку воно незаміниме лише для автореставратора. Інші кузовні ремонтні елементи зараз у вільному продажі практично до всіх сучасних автомобілів.. Це — моя суб'єктивна думка.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IMP сказал:

Дякую за підказку. Можливо також як де попаде така залізяка, то зроблю подібний завальцовщик.

 Стосовно "англійського колеса", то на мою думку воно незаміниме лише для автореставратора. Інші кузовні ремонтні елементи зараз у вільному продажі практично до всіх сучасних автомобілів.. Це — моя суб'єктивна думка.

 

 

а ще для дифовщиків, ковалів-жестянщиків, хто різний декор з листовухи кує, платтнерів (майстри з виготовлення лицарських обладунків) та іще багато кого. я наприклад собі в майстерню сто процентів, колись інглішвіла зроблю, але з додатковим приводом на ролики з допомогою велоланцюга - такий собі гибрид із зігом, щоб накатку робити на сильно вигнутих великих поверхнях

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

а ще для дифовщиків, ковалів-жестянщиків, хто різний декор з листовухи кує, платтнерів (майстри з виготовлення лицарських обладунків) та іще багато кого. я наприклад собі в майстерню сто процентів, колись інглішвіла зроблю, але з додатковим приводом на ролики з допомогою велоланцюга - такий собі гибрид із зігом, щоб накатку робити на сильно вигнутих великих поверхнях

Можливо ви й праві, але ..... Лицарські обладунки мабуть простіше вистукувати на брезентовому мішку з піском/ листі грубої гуми.. за допомогою різних за формою та призначенням молотків... в тому числі — рихтовочних. Крім вигляду обладунки повинні мати ще й де-який запас міцності. який можливий завдяки певній товщині металу. Щоб виготовити припустимо сферичну вигнуту поверхню мабуть простіше виготовити паперову викройку і вже по ній вирізати потрібну деталь і з'єднати її з іншими за допомогою зварки/пайки ..ніж катати на англійському колесі. На ньому гарно працювати з тонким, пластичним металом. Колись також був загорівся виготовленням колеса, передивився купу пізнавального відео... і так само скоро "узбагоївся", як і загорівся.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось мій дуже старючий фотозвіт про виготовлення кіраси - при таких роботах для вигладжування поверхні після виколотки інглішвіл просто незамінний.

http://kharkov-plattners.narod.ru/kuirass.html займався отим можна сказати професійно, поки не заробив "вібраціонну хворобу", після того подався у штамповку та металообробку з ювеліркою - всього потрошку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб не флудити зайвого, то додам по темі топіка: Сашко, можу прислати тимчасово на покористатися свою зіговку з ручним приводом. До весни вона мені у принципі не дуже потрібна. Тільки не всі потрібні ролики знайти зможу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, ryazanovpavel69 сказал:

можу прислати тимчасово

А стіки вона важить? Пересил може вийти недешево. Поки що не наважуся на таке.Але якщо фото надасте, то буду вдячний. В мене на матриці вже загнуті краї на 90 градусів. Залишилося трошки додавити. Може хтось підкаже як це примітивно зробити.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ваги в ній кіл 6-7 ще пару-трійку кг роликів. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку