Valera_CNC

Токарный на базе станины от Шаублина

28 повідомлень у цій темі

33 минуты назад, Одессит сказал:

Так может с этого начать? Какая-то "готовая стойка", или всевозможные "линухи" да "мачи".
Они все умеют, в общем-то. Задачи пока не видно.

с линуксом и мачем я не знаком и не знаю что они могут, я больше работал с промышленными системами фанук, сименс, яснак и прочие по этому к ним и склоняюсь больше, но это всё конечно очень дорого и сложновато для меня если собирать с нуля, а линукс или мач для меня в принципе не проблема освоить если они всё могут...задача минимум доделать пока всё железо которого не хватает укомплектовать и собрать станок так чтобы можно было хотя бы руками покрутить и пошевелить его

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

задача максимум сделать полноценный ЧПУ и желательно с возможностью работать на нем и в рукопашном режиме, но это всё далеко не просто тут уже нужно продумывать кучу всёго!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

забудьте про рукопашку. когда будет чпу вручную точить не будете. или с клавиатуры если влом код писать. говорю как владелец самодельного токарного чпу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я своєю токарною чепухою на kflop керую або кодом, або з джойстіку - це як врукопашну, але на порядок точніше і веселіше. Вводиш цифру, і маєш рівномірну подачу на оберт, як ти рукою так влучиш? Плюс маєш швидкі моторизовані переміщення через іншу клавішу, не робота а свято.

@aegis діло говорить, або роби тільки ручнік, або забий зовсім на нього і роби ЧПУ, це вже з досвіду поколінь.

На рахунок осі С, треба дивитись як в тебе передається момент на шпіндель. В мене наприклад є люфт, то ж така ідея невідомо чи реальна, варіант хіба що поставити гальма від мотоцикла позаду шпінделя. Як в тебе, треба зазирати в середину

Змінено користувачем Наливайко
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку