PAVLOTSIUPA

Доведення ТВ-320 до робочого стану

313 повідомлення у цій темі

32 минуты назад, Bogdan сказал:

Бюджет на ломний станок. Навіть то й же 320-й буде вбитий.

Хотів запитати в тих хто з польщі ввозить рекомендував, чи вони самі їх ввозили. Я в польщі в ломі кілька станків бачив, та фігг його знає як їх перевезти. Повно електродвигунів по 23 грн за кг, та наша таможня на них добро не дає, і також фігг його знає чому. Пральну машину з двигуном не впустять...

А вы это хотели привезти как личные вещи или оформляли нормально?
Я вот недавно привез станок из Словакии.
Никаких проблем. Да, естественно таможенные платежи, НДС и доставка - это много.
Но в итоге вы получите нормальный станок, а не хлам из хоздвора свинофермы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло, що за 50-кілограмовий багаж не видаси. Тому і запитую. Тут заліза всякого чимало, я особо ціну не аналізував, та таки є що везти.

 Можливо є якість ссилки на правила ввезення?

Нещодавно знайомий станок для різки каменю "списав", то що могли зняли, інше в лом піде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Bogdan сказал:

Зрозуміло, що за 50-кілограмовий багаж не видаси. Тому і запитую. Тут заліза всякого чимало, я особо ціну не аналізував, та таки є що везти.

 Можливо є якість ссилки на правила ввезення?

Нещодавно знайомий станок для різки каменю "списав", то що могли зняли, інше в лом піде.

Ну вы даёте :))
Таможенный кодекс и коды ТНВЭД.

Но сами вы всё равно не растаможите - нужен таможенный брокер и предприятие, которое приобретет за границей и продаст вам.
Если на частное лицо оформлять - дороже существенно.

Вот первый попавшийся результат в гугле (я никоим образом не имею к ним отношения и ничего о них не знаю!) - http://elc-ua.com/more-info/rastamozhka-oborudovaniya-v-ukraine-dostavka-i-tamozhennaya-ochistka-oborudovaniya-iz-evropy.html

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже спокійно розмитнить сам на пункті переходу, без жодних проблем. Якщо на фізичну особу, на юридичну-можна розмитнювати як на пункті так і на регіональній митниці. Причому на юридичну особу розмитнення коштує дешевше. Всіх тонкощів не знаю. то до брокерів)), але різниця суттева, до30%. Саме найкраще домовитись і в карман))))) Хоча може бути так, що різниця ціни офіційної і в карман може бути не суттева, в такому разі краще офіційно. Отримаєте всі папери на верстат

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, влад55 сказал:

Дуже спокійно розмитнить сам на пункті переходу, без жодних проблем

На физлицо?
Увы - это и дороже и мозг вытрахают на всю голову.
Ну и заехать оно должно соответствующим образом, на той стороне так-же надо провести определенные процедуры.
Это не мясорубка кухонная.

Самому в это нырять (да и то, не имея опыта - затея та ещё) - это если таможенная стоимость оборудования не превышает пару тысяч. Если больше - только через специально обученных людей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

яб посоветовал вам  если покупать из за бугра  найти  людей кто возит от туда 

когда занимался деревом  присмотрел  фрезер джетовский 34 кх  но в Германии  стоил он там в половину дешевле чем тут 

стоял  на площадке новый но  года  уже 4 от даты производства - вот и отдавали по скидке 

на форуме вудмастер  свели меня тогда - это 2010 год 

вообщем станок забирал под Львовом с фуры проходящей - ценник был  в два раза дешевле чем тут - но условие  в конкретную дату  с 8- до 17 быть на точке трассы 

вообщем рискнул - деньги как всегда на перед 

 в итоге получил станок - переживал что дешево значит есть брак 

но все ок  и вся электроника и двигатель сименс а к нам возили вся начинка китай 

 я понимаю что риск но  иногда везет 

есть люди возящие товары без осмота - есть такое  и им надо забить прицеп под завязку  да риск но но но

 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, zeng сказал:

На физлицо?
Увы - это и дороже и мозг вытрахают на всю голову.
Ну и заехать оно должно соответствующим образом, на той стороне так-же надо провести определенные процедуры.
.

Якщо ви на тій стороні не оформляєте ват. меєрштоєр. таксфрі-то нафік ви там нікому не здалися. Купча є? Можуть внести дані продавця в свою базу. От і все. Оформлятися в нас тупо в лоб, нікого не знаючи-дійсно і дорого і довго. Але, якщо дати брокеру 50 зверху-всі проблеми вирішуються дуже швидко. Він вам підскаже кому і скільки))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, влад55 сказал:

Якщо ви на тій стороні не оформляєте ват. меєрштоєр. таксфрі-то нафік ви там нікому не здалися. Купча є? Можуть внести дані продавця в свою базу. От і все. Оформлятися в нас тупо в лоб, нікого не знаючи-дійсно і дорого і довго. Але, якщо дати брокеру 50 зверху-всі проблеми вирішуються дуже швидко. Він вам підскаже кому і скільки))))

Вы говорите о бытовых товарах.
С индустриальным оборудованием так не проходит.
Просто поинтересуйтесь у брокера.
Нет, MN-80 по такой схеме - нет проблем. 
А вот Mazak какой весом в пару тонн и больше - это несколько иное.

Поверьте, я неоднократно отправлял оборудование в обе стороны. Весом от одной до 15 тонн.
Не вводите людей в заблуждение, какие таксфри - это не унитазы со сковородками.
Всё должно оформляться должным образом. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Sanya8270 сказал:

ДМ правильно сказав, що краще дорожче,но в нормальному стані станок,

Тут я з Максом не згоден , він трохи сам собі суперечить. Згадайте його відео про відновлення станків, правда треба мати досвід, станочний парк, і величезне терпіння і час.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, zeng сказал:

Вы говорите о бытовых товарах.
С индустриальным оборудованием так не проходит.
Не вводите людей в заблуждение, какие таксфри - это не унитазы со сковородками.
Всё должно оформляться должным образом. 

Не правда, у випадку купівлі НОВОГО обладнаня-тільки так. А коли йде мова за б.у-як правило не працює. Забув сказати ще про проблему так званого подвійного призначення. Оце дійсно взрив моцку.... Просто ідіотизм, інакше не назвеш

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, 33vic сказал:

Тут я з Максом не згоден , він трохи сам собі суперечить. Згадайте його відео про відновлення станків, правда треба мати досвід, станочний парк, і величезне терпіння і час.

Абсолютно вірно, не кожен має можливість витягнути грубі гроші з кишені на нормальне обладнання. Той же самий ДМ починав з верстатів які не дуже втікли від металобрухту. Безумовно ціна їх була адекватною стану, він же купував їх під відновлення, розраховуючи на себе.Крім того не треба забувати і про досвід роботи. А тут молодий хлопець, 17років, і при цьому заробив свої особисті кошти, не спустив на телефони кабаки дівок, а хоче досягнути чогось конкретного. І не боїться запитати, і не соромиться висказати що і як. Ви себе у 17 згадайте)))) Так що тільки респект і допомога!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, влад55 сказал:

А тут молодий хлопець, 17років

Якщо він так втримається років з 30, йому памятник поставити потрібно бути, зустрічав таких, нажаль без памятника:(, зато реально поважних в певних колах. Так що удачі і терпіння!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні був на прибор заводі-вихідний  сказали завтра приходити дивитися

Особлива подяка панові Володимиру за мудрі поради 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

був на заводі в цеху набільш сподобався тв320  по ціні тай стан чудовий включав провіряв все супер лише одне но відсутня задня бабка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не хочу рубати крила, але потім почнуться нехороші думки, коли справа дійде до пошуку і підгонки нерідної зб, нарізки різьб і відповідно пошуку шестірень в гітару, люнета... Залишусь при своєму, так, 320-ий хороший станок, але брати його основним універсалом, новачку, та ще й в село я б ніколи не радив(тим більше некомплектний).

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, PAVLOTSIUPA сказал:

лише одне но відсутня задня бабка

Очень часто такое слышу - интересно - куда их применяют, что так повсеместно крадут?
Но вам я бы посоветовал посмотреть за границей - у вас же там каждый второй умеет завозить и так далее.
Даже станок времен ЧССР - ни в какое сравнение не пойдет с тв320

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, PAVLOTSIUPA сказал:

 стан чудовий

Ну це вже "вскрытие покажет".... Включити, чуток точнуть багато чого і не покаже відразу... Отрізним різцем з напайкою пробували відрізати?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Curandero сказал:

Не хочу рубати крила, але потім почнуться нехороші думки, коли справа дійде до пошуку і підгонки нерідної зб, нарізки різьб і відповідно пошуку шестірень в гітару, люнета... Залишусь при своєму, так, 320-ий хороший станок, але брати його основним універсалом, новачку, та ще й в село я б ніколи не радив(тим більше некомплектний).

20тис ..за 10 можна і бабку найтим і шестерні..і на частотнік останеться...станок між всіма що я бачив сьгодні найкращий..найтихіше працює..станина хороша...попрацюю ..набирусь навичок..через рік два підскладаю на 1К62...надіюсь що це в мене не перший і не останній станок...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Sanya8270 сказал:

Ну це вже "вскрытие покажет".... Включити, чуток точнуть багато чого і не покаже відразу... Отрізним різцем з напайкою пробували відрізати?

станок зовсім недавно працював точив маленькі деталі...пару штук було ще на станку .після того як їх побачив якість виконання незалишилось сумнівів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ще є 1 а616 без задньої бабки .Дорожщий.трішки гірший стан...Який кращий??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, zeng сказал:

Очень часто такое слышу - интересно - куда их применяют, что так повсеместно крадут?
Но вам я бы посоветовал посмотреть за границей - у вас же там каждый второй умеет завозить и так далее.
Даже станок времен ЧССР - ни в какое сравнение не пойдет с тв320

Сьогодні це запитував на заводі...Відповідь(працівники забирають щоб станок не продали і залишилось робоче місце)))така була відповідь))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PAVLOTSIUPA написав:

ще є 1 а616 без задньої бабки .Дорожщий.трішки гірший стан...Який кращий??

Якщо чисто "сферичний кінь у вакуумі", то 616 на голову кращий, як по можливостях і юзабіліті, так і по запчастинах в продажу, усе впирається в стан. Наскільки дорожче?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, PAVLOTSIUPA сказал:

20тис ..за 10 можна і бабку найтим і шестерні.

С одной стороны как бы так. а с другой. и 1000дол потратил и нашел себе бесплатной работы.

Я бы с бюджетом в 1000 дол искал что то комплектное в более менее вменяемом состоинии.

Если Вы хотите станок не как игрушку а что бы деньги в дальнейшем зарабатыват, то желательно пораньше понять  что время и здоровье самый дорогой и безвозвратный ресурс.

 

Если проще к примеру найдете за 30-35 комплектный готовый к работе станок вместо чем начнете восстанавливать не комплектный, неделя две до месяца на раскачку и понеслась, потихоньку обрастать клиентами, ниши рынка щупать..А с некомплектом то просверлить не могу, то еще чего.

 

Упущенное время - упущенные выгоды....

Сделать можно все, но в этом должен быть смысл и кто за это заплатит, если не кому платить то платим мы сами.. и тогда кажущаяся на первый взгляд экономия, не такая уже и экономия железяка пожирающая ресурсы.

 

Можно даже так: Чего Вы хотите? Ну сколько зарабатывать в месяц? Ну пусть чисто гипотетически это будет 10-20тыс грн. а это 500-1000грн в день при 20 рабочих днях в месяц. Так вот если к примеру Вы себе наметели такую цель каждый день который Вы теряете на доведение железяки до кондиции Вас "тянет" вниз на 500-1000грн от цели. Не важно что Вас сейчас времени больше чем загрузки и Вы не знаете чем себя занять...Попробуйте применять такую логику что бы рационально тратить ресурсы (здоровье, время, деньги)

 

За заднюю бабку поспрошайте у роборяг, мол хочу покупать, мож у кого завалялась. Не исключено что после проадажи на Вас сами выйдут с предложеним. К примеру у кого то на предприятии есть интерес самому выкупить этот станок но за 10тыс грн. Так вот вполне вероятно что и бабку он припрятал. Попрадавали за 20 не продается, пошли к руводству мол давай пробовать дешевле иначе вовсе в лом придется сдавать, и люди ходят и покупать не хотят... Кто заинтересован в фин результате тот и заинтересован в продаже комплектного станка,а местячковый начальник, мастер тот же главный инженер с фин результата возможно не получает диведендов, его интерес это зарплата и  что то урвать на шару и запулить потом желающим подороже, но не он решение о ценообразовании принимает.... Это так просто чисто от фонаря предположение, на самом деле мржет быть что угодно.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, PAVLOTSIUPA сказал:

а616

он попсовей. Лично покупал на металоломе ЗБ за 650грн и продавал ее за 1500грн Много чего на него на металоломе видел.

Имхо для села 1а616 и как первый станок более предпочтителен. Люнеты покупал на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), тут в барахолке по 800-900грн, аж 3шт накупил, лишний потом продал.

ТВ320 он вроде как поэлегантней мелочевочку точить, если есть специализация а 1а616 универсальней  и кондовей, грубоватый но не плохой в роли единственного станка для обще токарно-ремонтных работ населению.

 

14 минуты назад, PAVLOTSIUPA сказал:

Відповідь(працівники забирають щоб станок не продали і залишилось робоче місце)))

мотивация думаю другая. 

Рабочее место будет если будет выпускаться продукция и наличие з.б. или станка тут ни причем...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Денис Береговой сказал:

 

ТВ320 он вроде как поэлегантней мелочевочку точить, если есть специализация а 1а616 универсальней  и кондовей, грубоватый но не плохой в роли единственного станка для обще токарно-ремонтных работ населению.

 

 

Ну не скажіть, 320м також можна нормально працювати. Ну не за 3 проходи в розмір вийдеш а за 5, то не так суттево, при тому що сам верстат по точності кращий за 616, та й тихіший. Я з Павлом спілкувався, для його задач-з головою. Тим більше що особливих вкладень крім ЗБ не потребується. Попрацює на 320му, і з часом прийде до кашки або 16к20. То є універсальний апарат для нас. Хоча я Павлу наголошував що в барахолці є 16б16кп, за 32к, як на мене-дуже хороший верстат, дуже жорсткий і точний. Правда його треба капіталити. тобто так чи інакше, в загалі бюджет винесе в районі 60к. А за ці кошти можна вже знайти пристойний 16к20, 1в62г, кашку...На цю хвилину 320 для нього є хороший варіант. Тим більше він продажний, в любому випадку свої кошти він поверне...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку