andrii1995

Прийму в дар

12 повідомлень у цій темі

Шановні форумчани допоможіть з мірильним інструментом або з токарною оснасткою. Буду вдячний.

Змінено користувачем andrii1995
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый,я конечно все понимаю-многим сейчас сложно,и не хватает на жизнь,не то что на инструмент и прочее.Но вот что можно ответить на данную посьбу человеку,который только что зарегистрировался на сайте?Было бы хоть несколько десятков постов,что бы хоть немного можно бвло понять,что за человек,и чем дышит/занимается,тогда бы возможно кто то бы и поделился чем нибудь.А так-извини....

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вцілому ви праві, дякую за вашу чесну відповідь. З мої сторони це получився не дуже обдуманий  поступок, тому прошу вибачення. Все тема закрита...

Змінено користувачем andrii1995
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrii1995 написав:

Вцілому ви праві, дякую за вашу чесну відповідь. З мої сторони це получився не дуже обдуманий  поступок, тому прошу вибачення. Все тема закрита...

Ти можеш хоча б розповісти чим займаєшся, які маєш плани, можливо намагаєшся зліпити якусь майстерню - розкажи, скинь фото, можливо для хоббі - розкажи покажи яке хоббі, і тд.

Якщо ти купив станок, плануєш на ньому просто заробляти, і хотів отримати безкоштовно інструмент - то це дивно. Всі тут напевно починали з нічого. Якби це було просто - кожен би займався...

Тут люди душевні, і підхід до них потрібен з душею)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Металообробка і є моїм хоббі, за освітою я менеджер. Взагалі займаюся зваркою. Звичайно з часом на я планую, що станок почне приносити мені якись прибуток, але це з часом, поки що це мене як спосіб проведення вільного часу з користю. так звичайно хочеться зліпити щось схоже на майстерню, але для цого потрібні роки. 

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну так на барахолке можно не дорогой инструмент найти. Резцы, штангены- не очень и дорого , если поискать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, ig3757 сказал:

Ну так на барахолке можно не дорогой инструмент найти. Резцы, штангены- не очень и дорого , если поискать.

дякую за пораду, щось буду шукати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@andrii1995 вы опишите свои задачи. Фото какие-то приложите. Помочь-то можно - понять бы чем и зачем...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, KOLIAN75 сказал:

Уважаемый,я конечно все понимаю-многим сейчас сложно,и не хватает на жизнь,не то что на инструмент и прочее.Но вот что можно ответить на данную посьбу человеку,который только что зарегистрировался на сайте?Было бы хоть несколько десятков постов,что бы хоть немного можно бвло понять,что за человек,и чем дышит/занимается,тогда бы возможно кто то бы и поделился чем нибудь.А так-извини....

Я когда-то давно, лет 10 назад только начал интересоваться металлообработкой, также не имел не какого инструмента, оснастки или станков, за образованием - финансист и был очень далек (и когда мне в руки попал первый мой токарный Кировоканский 1Д601, я считал себя крутым токарем, и только спустя время, и поработав на более больших станках, я с каждым разом прозревал, на сколько ошибался), но хобби взяло вверх, и спустя 10 лет имею в распоряжении станки, измерительный и другой инструмент, более того, в связи с тем что его стало много, даже стараюсь продавать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та перестаньте, хлопці. Ще перелякаєте людину - заманеться в собі, подумає що йому тут не місце.

Андрій, ти не звертай уваги, а розкривай тему. Краще ту, що про твою майстерню. Наприклад розкажи що в тебе є з інструменту, і чого на твою думку бракує катастрофічно необхідного. Тут ти можеш порадитися про те, що тобі необхідно для роботи, і про те, як робити якусь роботу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку