Володимир_Фещук

Шукаю фрезер, прошу допомогти, браття

79 повідомлень у цій темі

Вітаю всіх. Я надовго зник, але ось вже остаточно повернувся.

По-перше я буду переїздити до Києва, і шукаю приміщення на правому березі, в районі 75-100м.кв. Якщо хтось чим може - допоможіть.

 

По-друге - я шукаю свій перший фрезерувальний верстат! Досвіду роботи на ньому не маю майже, але маю трохи знань з цього приводу. В чому полягає запитання - потрібно визначитися з моделями, які мені підійдуть. Ну і безпосередньо - пропонуйте хто що має на продаж, чи знає де пошукати!

З приводу суми - точно казати не буду, бо зараз скажу навіть 200000₴ - то мені будуть продавати за 200000 те, що коштує менше. Скажу так, навіть 10000₴ це для мене забагато. Але я й розумію що за 30000₴ верстат не знайти.

З приводу локації - бажано в межах 200-300км від Києва

 

З приводу моделей - спочатку я орієнтувався на 676(п), і верстати з меншим полем обробки ніж в нього вважаю неприйнятними для себе. Фрезери ти по 3 тонни мені теж не потрібні. Хочу щоб на першому своєму фрезері я міг робити і негабаритні деталі. 675 не пропонувати!

Я приблизно на скору руку прикидав, що мені може підійти. Якщо щось з цього списку зайве - то кажіть, бо я ще замало знаю.

 

Допоможіть будь-ласка, дуже потрібно

IMG_20180421_144634.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а какие требования к помещению? кроме площади?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

F2-250 добавьте в список (раз уж 6р12 там) - веса 1800кг и поле обработи 800х280мм. А что вообще планируете делать на фрезере?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А зараз вас закидають тапками, бо вся 12-та серія важить 3т і вище.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Amigo1982 написав:

а какие требования к помещению? кроме площади?

судячи з вибраних станків 380В є обов'язково. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть оф-55 в хорошем живом состоянии в Киеве. 35.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Буду продавать свой 6Р12  весной, в хорошем состоянии, если интересно в личку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Amigo1982 написав:

а какие требования к помещению? кроме площади?

3 фази. Бажано напругу, щоб витримала не лише електрочайник))) наразі найбільший двигун на токарному, двошвидкісний 5,2/7,5к.вт. працюю на 5-и кіловатах.

Добре було б, якщо буде вода і каналізація.

Опалення можу зробити сам. Полички сам. Розведу електрику сам. І тд.

З вимог - обов'язково перший поверх. Якщо приміщення двоповерхове - то перший поверх мінімум 50 квадратів. Ще бажано щоб перед приміщенням можна було поставити хоча б два авто, моє і клієнта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Max написав:

F2-250 добавьте в список (раз уж 6р12 там) - веса 1800кг и поле обработи 800х280мм. А что вообще планируете делать на фрезере?

Мене точно заплюють, але ще немає стовідсоткового плану. Буду проводити ремонт вузлів, і виготовляти деталі. Одиничне виробництво. Буду витягати з нього все можливе, весь ресурс. Є в планах на майбутнє одна ідея по виготовленню дечого, але про це наразі рано

, лейтенант написав:

судячи з вибраних станків 380В є обов'язково. 

Абсолютно вірно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

А зараз вас закидають тапками, бо вся 12-та серія важить 3т і вище.

Як я казав - знань у мене ще замало)))

Отже їх доведеться виключити зі списку.

Справа не в тому,тщо мене не влаштовує така вага. А в тому, що я подумав, що верстати з такою вагою будуть багато коштувати

, alex01 написав:

Есть оф-55 в хорошем живом состоянии в Киеве. 35.

Не маю часу почитати зараз. Яке в нього хоча б поле обробки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Curandero сказал:

А зараз вас закидають тапками, бо вся 12-та серія важить 3т і вище.

12-та серiя - в середньому 2,7 т, то вже 13-та серiя на тону важча 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Як я казав - знань у мене ще замало)))

Отже їх доведеться виключити зі списку.

Справа не в тому,тщо мене не влаштовує така вага. А в тому, що я подумав, що верстати з такою вагою будуть багато коштувати

Не маю часу почитати зараз. Яке в нього хоча б поле обробки?

1. Вам таки варто все добре вивчити, бо якщо гор. шпіндель не є необхідним і хочете серйозного верстата, то 12-та серія норм варіант, на дрібних 67* серії ви доплачуєте за універсальність, втрачаючи габарити обробки, жорсткість і т. д. і в результаті менший верстат часто коштує дорожче великого, через наявність функцій, які в 75-80% випадків не використовуватимуться.

2. Якщо 675-го відкинули, то і оф 55 не підійде...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

12-та серiя - в середньому 2,7 т, то вже 13-та серiя на тону важча 

По паспорту, якщо пам'ять не зраджує 3-3,25т, щоправда залежить від років випуску та комплектності, але навіть так тих пару сот кг суті справи не міняє.

, ryazanovpavel69 написав:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

1. Вам таки варто все добре вивчити, бо якщо гор. шпіндель не є необхідним і хочете серйозного верстата, то 12-та серія норм варіант, на дрібних 67* серії ви доплачуєте за універсальність, втрачаючи габарити обробки, жорсткість і т. д. і в результаті менший верстат часто коштує дорожче великого, через наявність функцій, які в 75-80% випадків не використовуватимуться.

2. Якщо 675-го відкинули, то і оф 55 не підійде...

Дякую за пункт 2

А ще більше дякую за пункт 1, буду мати на увазі!

Горизонтальний шпіндель справді не обов'язковий. А на 676 орієнтувався через його простоту, надійність, та поширеність

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

676 і подібні хороші для хитрих і точних робіт, але для силової обробки у них жорсткості не дуже.  Вони в основному в інструментальних цехах стояли.

А там де серійна продукція, гнати план - там 12, 13 і т д.

Є ще 6Т80Ш  правда поперечне переміщення стола невелике але станок хороший. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую СФ 676, их часто путают с 676 или 676 называют СФ.

У СФ676 ВФГ по другому крепится (как у Декеля) и вес около 1 тонны.

http://stanki-katalog.ru/sprav_676.htm

У этих станков по Х-450, Y-300, Z-380. 

У самого такой, очень им доволен.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bravura написав:

Рекомендую СФ 676, их часто путают с 676 или 676 называют СФ.

У СФ676 ВФГ по другому крепится (как у Декеля) и вес около 1 тонны.

http://stanki-katalog.ru/sprav_676.htm

У этих станков по Х-450, Y-300, Z-380. 

У самого такой, очень им доволен.

Ага, бачив його. То це все ж сф676?

Непоганий, але щось дуже маленька повздовжня

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Володимир Фещук сказал:

 Буду витягати з нього все можливе, весь ресурс. Як я казав - знань у мене ще замало)))

Ну шо тут скажешь - красавчик)). Но дело в другом, со стороны смотрится так - человек хочет снять помещение в аренду накупить станков а потом оно видно будет, так и влететь можно. Сейчас бизнес строят не много по другому, сначала смотрят что продается а потом уже все остальное. Другое дело если бы у тебя было свое помещение,станки купил попробовал пошло не пошло или вообще надоело, продал перехрестился и пошел дальше. Это как бы не критика и не наставление , но может это прибавит еще каких полезных мыслей. А так конечно же желаю удачи.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

Ну шо тут скажешь - красавчик)). Но дело в другом, со стороны смотрится так - человек хочет снять помещение в аренду накупить станков а потом оно видно будет, так и влететь можно. Сейчас бизнес строят не много по другому, сначала смотрят что продается а потом уже все остальное. Другое дело если бы у тебя было свое помещение,станки купил попробовал пошло не пошло или вообще надоело, продал перехрестился и пошел дальше. Это как бы не критика и не наставление , но может это прибавит еще каких полезных мыслей. А так конечно же желаю удачи.

Дякую. Наразі я вже маю майстерню, просто в маленькому місті, і там мало клієнтури, тому і переїзд.

Наразі. Вже маю токарний, сверлильний, сварка/болгарка, ну і тонни інструменту. Покупка фрезера була для мене очевидною ще до відкриття першої майстерні.

Для того щоб відразу сколотити відразу станкопарк мені бракує коштів (бо користуюсь лише тим, що вже заробив самостійно), а для того щоб влаштувати бізнес - бракує і клепки, мабуть... Але насправді бракує впевненості в собі. Тому стараюся хоча б поступово, але грунтовно розвиватися

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

 Другое дело если бы у тебя было свое помещение

Або готова клієнтська база...

А тут нове місце і відповідно клієнтура під питанням. Але схоже, що розрахунок є або на свій капітал призбираний, або на допомогу близьких, якщо ж мова про кредитування, то підпишусь під кожним словом у процитованому пості - краще так не ризикувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Ага, бачив його. То це все ж сф676?

Непоганий, але щось дуже маленька повздовжня

450мм - мало для поперечной???

Например из Вашего списка 67К25 - всего 400мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Володимир Фещук сказал:
37 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Вже маю токарний, сверлильний, сварка/болгарка, ну і тонни інструменту. Покупка фрезера була для мене очевидною ще до відкриття першої майстерні.

 

А какой сверлильный?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bravura написав:

450мм - мало для поперечной???

Например из Вашего списка 67К25 - всего 400мм

Ні, я казав про повздовжню - продольную

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Або готова клієнтська база...

А тут нове місце і відповідно клієнтура під питанням. Але схоже, що розрахунок є або на свій капітал призбираний, або на допомогу близьких, якщо ж мова про кредитування, то підпишусь під кожним словом у процитованому пості - краще так не ризикувати.

Абсолютно вірно. Кредити не приємлю. Так, є трохи відкладень, і так, є певного роду підтримка - в сенсі є змога в разі чого швидко підзаробити трохи грошей, бо я ще маю певні навички в сфері будівництва та ремонту (приміщень)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

 

Поки лише дитячий. 2м112. Але в планах є більша... Але вважаю краще спочатку взяти преса, чи більшого токарного. Що перше підвернеться, і на що вистачатиме грошей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку