Володимир_Фещук

Шукаю фрезер, прошу допомогти, браття

79 повідомлень у цій темі

2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

2м112. Але в планах є більша.

Нужна ли? Большая в смысле.. Как она своим наличим сможет Вам помочь больше или комфортней зарабатывать?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Денис Береговой написав:

Нужна ли? Большая в смысле.. Как она своим наличим сможет Вам помочь больше или комфортней зарабатывать?

Зараз не потрібна. Можливо пізніше знадобиться, але зараз точно ні

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Поки лише дитячий. 2м112. Але в планах є більша... Але вважаю краще спочатку взяти преса, чи більшого токарного. Що перше підвернеться, і на що вистачатиме грошей

Тогда ищи фрезер с выдвижной пинолью. На пример у 676 в шпинделе км4, то есть ты сможешь сверлить отверстия большого диаметра.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Зараз не потрібна. Можливо пізніше знадобиться, але зараз точно ні

Завтра придет к тебе клиент и попросит сделать отверстия d30  в листовом металле толщиной 20мм. А ты ему и скажешь " Можливо пізніше , але зараз точно ні"))  Так что фрезер с выдвижной пинолью рулит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

Завтра придет к тебе клиент и попросит сделать отверстия d30  в листовом металле толщиной 20мм. А ты ему и скажешь " Можливо пізніше , але зараз точно ні"))  Так что фрезер с выдвижной пинолью рулит.

Все логічно, і порада ваша доречна. І насправді я розумію, що така робота буде траплятися, і що доведеться її поки робити на фрезері.

А підкажіть будь-ласка, наскільки незручно виконувати сверлильні роботи на фрезері без висувної пінолі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

Завтра придет к тебе клиент и попросит сделать отверстия d30  в листовом металле толщиной 20мм. А ты ему и скажешь " Можливо пізніше , але зараз точно ні"))  Так что фрезер с выдвижной пинолью рулит.

Справа ще в тому, що я би з задоволенням взяв відразу кілька верстатів, аби перекрити свої потреби, і оптимізувати роботу. І я навіть знаю які верстати. Але нажаль заробив поки лише на фрезер. І можливо прес або сверлилку, але я ще точно не визначився, як краще зробити - купити прес, чи сверлилку, чи дозбирати, і купити більший токарний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

 

А підкажіть будь-ласка, наскільки незручно виконувати сверлильні роботи на фрезері без висувної пінолі?

Как по мне-что мешает сверлить используя вертикальную подачу-хоть на подаче сверлить,хоть руками крутить штурвал вертикальной подачи.А пинолью допустим подавать инструмент-так более по "сверлильному"получается.Опять таки-не на всех моделях есть лимб на пиноли,в отличии от вертикальной подачи.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6Р... - это большой станок, имеет большие хода, но инструментальные работы очень неудобно делать, особенно при фрезеровании поперечной подачей, ничего не видно, кругами надо бегать, он такой, грубоватый станок. Плюс к тому же не удобно менять инструмент из-за высоты станка. Вот хорош для тяжелых работ - обдирка, сверление большими сверлами. Этот станок не заменяет инструментальный, как и наоборот.

Если фрезера нет вообще, то лучше для начала какой-то инструментальный. Чем еще хорош инструментальный - это некоторые грехи по геометрии Вы можете исправить выставлением стола. И не надо на этих станках сверлить здоровыми сверлами. Где-то даже видел в инструкции к какому-то станку говорилось про 160-ю  скоростную головку. Если делать обдирочные и силовые работы на инструментальном станке, то потом расточить отверстие под подшипник уже не получится. 

Далее вылазит проблема - чем более удобный станок, чем больше у него возможностей при том же весе, тем больше у него цена.

Чтобы Вас не обманули, всегда отталкивайтесь от объявлений на LОХе, будете примерно знать среднюю рыночную цену. Другое дело станки-иномарки, их мало, но они лучше во всем и как таковую среднюю цену тяжело вывести. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кого интересует 6п80 жальгирис буду продавать по железу идеальний стоял на телевишке в киеве 25т

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Володимир Фещук сказал:

Вітаю всіх. Я надовго зник, але ось вже остаточно повернувся.

По-перше я буду переїздити до Києва, і шукаю приміщення на правому березі, в районі 75-100м.кв. Якщо хтось чим може - допоможіть.

 

По-друге - я шукаю свій перший фрезерувальний верстат! Досвіду роботи на ньому не маю майже, але маю трохи знань з цього приводу. В чому полягає запитання - потрібно визначитися з моделями, які мені підійдуть. Ну і безпосередньо - пропонуйте хто що має на продаж, чи знає де пошукати!

З приводу суми - точно казати не буду, бо зараз скажу навіть 200000₴ - то мені будуть продавати за 200000 те, що коштує менше. Скажу так, навіть 10000₴ це для мене забагато. Але я й розумію що за 30000₴ верстат не знайти.

З приводу локації - бажано в межах 200-300км від Києва

 

З приводу моделей - спочатку я орієнтувався на 676(п), і верстати з меншим полем обробки ніж в нього вважаю неприйнятними для себе. Фрезери ти по 3 тонни мені теж не потрібні. Хочу щоб на першому своєму фрезері я міг робити і негабаритні деталі. 675 не пропонувати!

Я приблизно на скору руку прикидав, що мені може підійти. Якщо щось з цього списку зайве - то кажіть, бо я ще замало знаю.

 

Допоможіть будь-ласка, дуже потрібно

IMG_20180421_144634.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Володя я з Бердичева займаюсь металообробкою е два токарних три фрезера вертикально расточний можем зустрітися.Обговорити що вас цікавить.Юрій

Змінено користувачем 16к20
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Днепровский сказал:

Завтра придет к тебе клиент и попросит сделать отверстия d30  в листовом металле толщиной 20мм. А ты ему и скажешь " Можливо пізніше , але зараз точно ні"))  Так что фрезер с выдвижной пинолью рулит.

А якщо прийде клієнт та попросить виконати роботу яка буде вимагати підвищеної жорсткості верстату.? Куди тоді дівати ту піноль? Та й хотів би я побачити як Ви будете сверлити отвори d30 за допомогою пінолі з ручною подачею і що з неї потім залишиться. Основне призначення висувної пінолі на фрезерному верстаті фрезерування чи сверління отворів під кутом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

переодичность, количество и самое главное сколько клиент готов платить за сверление вопрос легко примерять к стоимости большой напольной сверлилки, она тупо по весу 10-20тыс может затянуть (1/2-1/3 инструментального фрезера)

Так что если целесообразна така работа то можно и брать, а если не целесообразна?... То на начальном этапе, когда дефицит денег и оборудования ИМХО стоит подумать над чем то более эффективным (пополняющим бюджет). Ну то такое. Можно просто отказать, если это не выгодно и не целесообразно, все и всех все равно не охватить.

На более поздних эпапах, ну когда можно позволить " чтоб було" очень даже за. 

Змінено користувачем Денис Береговой
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Денис Береговой сказал:

Можно просто отказать, если это не выгодно и не целесообразно, все и всех все равно не охватить.

Саме це я і хотів донести.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а навіщо на ньому свердлувати на 30мм??? можна ж розточити)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, влад55 сказал:

а навіщо на ньому свердлувати на 30мм??? можна ж розточити)))

А если нужно просто отверстие,под болт или шпильку,+/-0.5мм,так зачем городить расточную головку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна і розточити якщо це буде доцільно і за це заплатять. Мова про те що не варто заморочуватися на якихось окремих опціях в б/в обладнанні якщо тільки воно не береться під конкретну роботу. В першу чергу варто звертати увагу на технічний стан, ціну і місце знаходження. 

Змінено користувачем V.S.O.P.
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, влад55 сказал:

можна ж розточити)))

а если платят как за "дырку" и ни копейки больше?..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 16к20 написав:

Володя я з Бердичева займаюсь металообробкою е два токарних три фрезера вертикально расточний можем зустрітися.Обговорити що вас цікавить.Юрій

Юра, а твоє призвіще раптом не Гаврилюк?))) Якщо так - то ти мене знаєш, моє призвіще Фещук. Шукаю фрезер

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Володимир Фещук сказал:

Юра, а твоє призвіще раптом не Гаврилюк?))) Якщо так - то ти мене знаєш, моє призвіще Фещук. Шукаю фрезер

таки да

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні коментатори, я згоден з усіма вами! Але доводиться виходити з якихось певних умов. Думаю варто шукати якийсь інструментальний ти верстат, так як в мене здається непогано виходить саме точна та кропітка робота. Якщо потрібні будуть отвори - розточу, просто дірки - відмовлю, і заведу копілку на велику миску сверлилку, потрібно буде зняти чималі шари - з горем навпіл буду невеликими проходами знімати, потрібно буде багато дерти, і часто - заведу копілку на більший фрезер. Але це буде після більшого токарного)

, 16к20 написав:

таки да

Якщо є цікаві пропозиції - телефонуй, номер той самий.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, 16к20 сказал:

таки да

у меня есть 6п80 на продаж технически бомба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 16к20 написав:

у меня есть 6п80 на продаж технически бомба

Я його бачив. Горизонталка не цікавить абсолютно, від слова взагалі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Володимир Фещук сказал:

Я його бачив. Горизонталка не цікавить абсолютно, від слова взагалі

 твій  номер телефона нерабочий набери меня

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Денис Береговой сказал:

а если платят как за "дырку" и ни копейки больше?..

Це питання відразу обговорюється з клієнтом, не думаю що він відмовиться, тому що по затратах часу. палива і нервів буде дорожче. Працюйте з клієнтом)))))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку