MISHA KU

Сім пара від Київстар Мобільний 3G інтернет

3 сообщения в этой теме

Добрий день, пропоную тут обговорити  якість інтернету 3G від різних провайдерів.

Все почалося з того, що я  купив собі комплект для підключення 3G інтернету ,модем хуавей 8372 + антена Стріла, і ось виникає питання чому коли в модем встановлено картку Life , швидкість інтернету 19 мегабіт , а коли встановлено картку( сім пара) від київстар , швидкість не більше 3 мегабіти( в кращому випадку...) В описі тарифу написано повний безлім без обмеження швидкості після 3 гб наданого трафіку .Модем справний на всі 100% , на лайф покриття 5 поділок з 5ти, на київстар 4 з 5ти ( СІМПАРА МАЄ КОНТРАКТНУ ОСНОВУ)  . Вишка за 2,2 км від мене  . Хз чому ця "сім пара" так "рубає" швидкість........ Хочу почути думку людей які розбираються в технологіях мобільного звязку . Дякую

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А попробовать поставить симку в смартфон,и проверить скорость?Я сейчас пользуюсь водафон,с тарифом безлим 3ж.В принципе нормально,тем более,что кабельного интернета у меня нет,гдк я живу.Скорость надо померять,потом сообщу если интересно.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Без антени в мене швидкість погана, і телефон в будинку не ловить 3ж , а в модемі + антена 19 мегабіт

Я думаю, що швидкість занижена штучно!!! Бо коли ловить 3ж то швидкість може бути навіть до 30 мегабіт , але в раховуючи втрати то швидкість має бути мінімум 10 15 мегабіт за умови нормального покриття 3ж , як що я сьогодні візьму сімку просто 3ж київстар від телефону де є трафік для інтернету і швидкість буде така як на лайфі ,то штучно занижена швидкість буде доведена 100% . Хоча ще швидкість може залежати від положення антени!

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!


Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.


Войти сейчас