Oleg80

1е61м для новичка

89 повідомлень у цій темі

Стал щастливым обладателем токарного 1е61м, опыта нет , но есть огромное желание...

20181227_115505.jpg

Змінено користувачем Oleg80
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите какие болты нужны, прикрутить патрон к планшайбе ?

Специальные или можно обычными ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені здається,ви трохи поспішаєте.

Який двигун і як ви його підключили ?

Який є фундамент під станком ?

Чи перевіряли ви направляючі ?

Дайте цю інформацію а потім будуть відповіді і нові запитання.

Про ПБ,шестерні,масло,підшипники питання виникнуть пізніше.

Трохи важчий ніж 1а616 але теж "падлюка" робоча.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигатель родной 4кв, подключать буду через конденсаторы.

Фундамента нет, буду ставить на дубовые брусья.

Направляющие визуально в нормальном состоянии.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Oleg80 сказал:

Стал щастливым обладателем токарного 1е61м, опыта нет , но есть огромное желание...

20181227_115505.jpg

Мои поздравления с покупкой ! Приложите усилий и фото реставрации в студию ! Хороший подарок к новому году !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Oleg80 сказал:

Двигатель родной 4кв, подключать буду через конденсаторы.

Фундамента нет, буду ставить на дубовые брусья.

Направляющие визуально в нормальном состоянии.

Для початку почитайте паспорт на цей станок. Там дуже детально  описано як виставляти станок. (Коротке резюме -цей станок потребує жорсткого фундаменту , його потрібно виставляти по рівню станочному і клинами виводити все в рівень) Задумка про бруси дуже погана.зовсім. Тумби тут важкі, деревина буде з часом просідати.  хоча якщо бажання займатися лише чорновою роботою то можна й бруси... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для домашньої майстерні і віброопор вистачить, але вже точно не брусів, бо при роботі верстат розкачує, бруси попродавлює і толку від них не буде зовсім.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Oleg80 написав:

Подскажите какие болты нужны, прикрутить патрон к планшайбе ?

Специальные или можно обычными ?

Вітаю з покупкою. Класний станок. Патрон прикручується болтами м8.

У мене станок стоїть на віброупорах з 2014 року,і все ок.

Як винекнуть питання запитуйте з радістю відповім.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Oleg80 написав:

Двигатель родной 4кв, подключать буду через конденсаторы.

Фундамента нет, буду ставить на дубовые брусья.

Направляющие визуально в нормальном состоянии.

діаметер патрона який?

якщо стандартний 160 то м8 але бажано не китай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи стало розумніше.

Більше 3х бажано підключати  через частотник.

Дуб гарно підходить але тільки для палат Орди Івана.

Поставте до 3х квт але з меншим чисом обертів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Любимый станок, стоит на фундаменте, работает от частотника, тихий, огромный диапазон резьб, небыло того, чтобы я на нем не сделал, разве что по габаритом что то не влезло.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Iван сказал:

Вітаю з покупкою. Класний станок. Патрон прикручується болтами м8.

У мене станок стоїть на віброупорах з 2014 року,і все ок.

Як винекнуть питання запитуйте з радістю відповім.

Скажите а как крепятся виброопоры, я вроди не увидел на тумбах никаких креплений ?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Oleg80 написав:

Скажите а как крепятся виброопоры, я вроди не увидел на тумбах никаких креплений ?

в тумбах є дири для віброопор.

дивіться в передній тумбі де електро мотор по середині є отвір для анкерного болта, і в задній де бачок сож.

усіх має бути чотири шт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Oleg80 написав:

Скажите а как крепятся виброопоры, я вроди не увидел на тумбах никаких креплений ?

Як я пам'ятаю у всіх ульяновців отвори під віброопори всередині тумб. Хоча в "МТ" на задній тумбі здається були зовні...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Як я пам'ятаю у всіх ульяновців отвори під віброопори всередині тумб. Хоча в "МТ" на задній тумбі здається були зовні...

 

саме так. Тільки в мт і мтс зовні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Curandero написав:

Для домашньої майстерні і віброопор вистачить, але вже точно не брусів, бо при роботі верстат розкачує, бруси попродавлює і толку від них не буде зовсім.

бруси не продавить у мене таке одоробло 1,5 року простояло все норм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Вова написав:

бруси не продавить у мене таке одоробло 1,5 року простояло все норм

І у мене б не продавило, але все впирається в два "але", перше - атмосфера приміщення і покриття підлоги, дуб любить щоб або сухо, або в воді, з перехідними станами він довго не живе і його твердість падає в геометрії, два - залежить що точити, одна справа детальки до 3-5кг, а інша справа по 20-30, а то і 50 чи більше кіло, та ще з дизбалансом. І бруси попродавлює і станину згодом покрутить, але ж зекономимо аж 4 віброопори...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо брати на рік чи три то і дуб не потрібен. Зовсім простіше: Купити,перевезти і десь закопати.

З вагою деталі так але це не все.

Щоб ви не робили а без фундаменту це ніщо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Oleg80 сказал:

Стал щастливым обладателем токарного 1е61м, опыта нет , но есть огромное желание...

20181227_115505.jpg

Поздравляю! Станок отличный, ставьте на фундамент, как в паспорте написано иначе будет вибрация станка. По поводу мотора: у меня 2,2 кВт через частотник, скажу чесно - это ощутимо мало. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ребята, еще такой вопрос : в маслостанции отсутствует насос, с чего можно приколхозить ? Какая должна быть производительность у штатного насоса ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю Вас , Олег, з наступаючим Новим роком, який у вас буде насиченим захоплюючим і цікавим заняттям по відновленню станка... Надіюсь все вийде як найшвидше і встигнете за 2019 рік зробите з нього лялю! 

Ой не ті питання зараз потрібно обговорювати - патрон, бруски... Патрон знайдете і поставите, то не проблема...
Зараз можете і на брустки поставить, все рівно потрібно спочатку перебрати, а це не на день і не на два...  А от з фартуком проблему як будете вирішувати? (чомусь ніхто не звернув уваги, що там добрий шмат вирвано) З боку задньої бабки основні кріплення  фартука тю-тю, чи там щось примудровано? Лупонули МГ добряче, перевірте далі через винт в коробкі подач чи  не пішла кака якась .... та і сам винт чи не погнуло... Ще один момент - бачу за коробкою подач тирчить шестерня.... кришки повністю не має? напевно і приклона? Вивчайте тему 1е61мтс на ру чипі і відразу робіть там закладки як підтеми, бо читать там не мало, щоб потім не перечитувати все. Тут на чипмейкері теж є тема 1е61м, пишіть там питання, будем допомагати чим зможемо... А так станок дуже простий, для новачка піде.

Змінено користувачем Sanya8270
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Sanya8270 сказал:

Поздоровляю Вас , Олег, з наступаючим Новим роком, який у вас буде насиченим захоплюючим і цікавим заняттям по відновленню станка... Надіюсь все вийде як найшвидше і встигнете за 2019 рік зробите з нього лялю! 

Ой не ті питання зараз потрібно обговорювати - патрон, бруски... Патрон знайдете і поставите, то не проблема...
Зараз можете і на брустки поставить, все рівно потрібно спочатку перебрати, а це не на день і не на два...  А от з фартуком проблему як будете вирішувати? (чомусь ніхто не звернув уваги, що там добрий шмат вирвано) З боку задньої бабки основні кріплення  фартука тю-тю, чи там щось примудровано? Лупонули МГ добряче, перевірте далі через винт в коробкі подач чи  не пішла кака якась .... та і сам винт чи не погнуло... Ще один момент - бачу за коробкою подач тирчить шестерня.... кришки повністю не має? напевно і приклона? Вивчайте тему 1е61мтс на ру чипі і відразу робіть там закладки як підтеми, бо читать там не мало, щоб потім не перечитувати все. Тут на чипмейкері теж є тема 1е61м, пишіть там питання, будем допомагати чим зможемо... А так станок дуже простий, для новачка піде.

Спасибо за поздравление, Вас так-же с Новым годом и всег благ !!!

Да, на фартуке отломан кусок и нет маточной гайки, нужно искать фартук. Но хозяин у которого я его покупал на нем точил, но резьбы естественно не резал, патронов отдал два 200- тых. Гитара вроде в порядке..

20181227_115541.jpg

20181227_115631.jpg

20181227_115618.jpg

20181227_115645.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Oleg80 написав:

Ребята, еще такой вопрос : в маслостанции отсутствует насос, с чего можно приколхозить ? Какая должна быть производительность у штатного насоса ?

десь в мене повинен бути бачок з насосом в зборі. Тільки не памятаю чи двигун працює.

 

Змінено користувачем Iван
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

змінні шерстені маєте весь комплект?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Iван сказал:

десь в мене повинен бути бачок з насосом в зборі. Тільки не памятаю чи двигун працює.

 

Был бы Вам признателен, не за даром естественно... 

1 час назад, Iван сказал:

змінні шерстені маєте весь комплект?

Шестерни только те , что на фото...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку