bogdan1983

Токарний 1 т61 м

9 повідомлень у цій темі

Доброго вечора всім. Знайшов розкомплектований станок 1т 61 м. Немає коробки подач, задньої бабки і фартук напів порожній. Чи реально найти запчастини? Може щось підійде від інших моделей? Цікаво що серійний номер станка № 41, 1959 р. в.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, настільки некомплектний станок дорого вам обійдеться. Побережіть нерви і свій час

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як аналог 1А616 нформація з ютуба,я особисто неперевіряв.доволі розповсюджений.Можете звернути ще увагу на 1м63.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Ромакс91 сказал:

звернути ще увагу на 1м63.

Так це ж мамонт проти нього!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну так, чисто теоретично фартух можна відновити консиліумом, хоч інфи по ньому майже нема, ЗБ можна прилаштувати нерідну... Але... коробки подач нема взагалі? Разом із валом та гвинтом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нема коробки. Я його не купляю, міняю на свій тв - 16

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б не радив тоді, нащо вам черговий довгобуд, навіть якщо маточна в наявності і параметри гвинта ви взнаєте, то потім ще роботи достобіса. В теорії звісно все можна поженити між собою, але ж який то гемор і скільки безцінного часу ви втратите. Від себе скажу, що в продажу таких верстатів і зч до них не зустрічав ні разу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, добре це чи погано, позвонив той клієнт зранку і сказав що передумав мінятися (  сказав : у тебе станочок малий - не буде що в брухту здати) Мабуть все-таки залізно-кілограмовий тип мислення дав про себе знати... Мені таких людей важко зрозуміти...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С некомплектним станком лучше не связіватся, тем более в вашем случае сильно некомплектний. К тому же станок сдостаточно стар, да и модель не славится качеством.

Если брать, то только по цене металолома - на запчасти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку