Володимир_Фещук

Пошліфувати стіл 250*1000, шукаю виконавця

98 повідомлень у цій темі

Територіально знаходиться в Києві. Бажано в Києві, але в крайньому разі розгляну і варіанти, які будуть не дуже далеко.

 

Пацієнт - стіл від фрезерувального верстату розміром 250*1000мм. Обов'язковим вважаю пошліфувати основну робочу поверхню. Заїзди не глибокі, на око - кілька десяток. Але ці заїзди чималі по площі, тому потрібно пошліфувати.

 

Я поняття не маю, скільки коштує така робота. Тому навіть якщо не можете пошліфувати - зорінтуйте по ціні. Якщо ціна буде приємливою - залюбки замовив би шліфування ще й направляючі продольні (вісь Х), там ластохвіст.

 

При потребі надішлю кілька фото, і опишу деталі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аналогічна ситуація, (з Вашого дозволу) теж стіл 250*1100мм прошліфувати робочу поверхню та підігнати ластохвіст(суть хочу поставити замість стола довжиною 800мм стіл 1100мм, старий стіл 800*225 новий 250*1100) треба щоб новий стіл і перехідна плита покохали одне одного

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а до Ткача звонили?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, розмовлятимемо Після свят

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что-то непонятно - так Ткач хорошо делает, или плохо? Или плохо только станины? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну я лично не имел возможности пообщаться, поэтому все неоднозначно. то что влезет в станок - факт. какая будет геометрия после шлифовки это уже надо с исполнителем обговаривать. уверен что он станок обкатывал, примерно может сориентировать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

ну я лично не имел возможности пообщаться, поэтому все неоднозначно. то что влезет в станок - факт. какая будет геометрия после шлифовки это уже надо с исполнителем обговаривать. уверен что он станок обкатывал, примерно может сориентировать

Знаєте, думав про цей варіант. Дивився вчора відео.

По-перше хочу сказати, що ціни в нього дуже демократичні. Але не знаю, скільки обійдеться доставка Київ-Харків.

По-друге - з того, що я бачив на відео дивує, що контроль столу вони проводять мікрометром, і поки не бачив щоб прикладали лінійку. Мікрометр же не покаже дугу. В решті ньюансів ніби все більш-менш нормально

4 години назад, Illluminat написав:

Аналогічна ситуація, (з Вашого дозволу) теж стіл 250*1100мм прошліфувати робочу поверхню та підігнати ластохвіст(суть хочу поставити замість стола довжиною 800мм стіл 1100мм, старий стіл 800*225 новий 250*1100) треба щоб новий стіл і перехідна плита покохали одне одного

Не проти. Ви теж тримайте мене в курсі ваших переговорів з ткачем)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Max написав:

Что-то непонятно - так Ткач хорошо делает, или плохо? Или плохо только станины? 

Мені теж поки не зрозуміло)))

Але я претендую на шліфування, бо мій стіл має влізти в такий верстат, як в нього

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Мікрометр же не покаже дугу

чому це? якщо стіл буде робити яму чи горб посередині, то при перевороті і шліфовці з другої сторони будуть різні показники. стіл більш-менш жорсткий, тож будуть відмінності. лінійкою вірніше таке перевіряти, але я теж дивувався що він не показував. або то я так дивився-перемотував

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

чому це? якщо стіл буде робити яму чи горб посередині, то при перевороті і шліфовці з другої сторони будуть різні показники. стіл більш-менш жорсткий, тож будуть відмінності. лінійкою вірніше таке перевіряти, але я теж дивувався що він не показував. або то я так дивився-перемотував

Я дивився два відео його по шліфуванні столу. На одному відео він шліфував ластохвіст, і згоден, тоді в такому випадку мікрометр покаже дугу, бо шліфується з обох боків з переворотом. А на іншому відео ластохвіст був шабрований (!) , І він поклав стіл дзеркалом на МП, і зробив базу на поверхні, яка не задіяна в базуванні столу по направляючих

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не проти Андрія))) але в відео про шліфовку станини іжа, обкатувався він по напрявляйках а не по посадочному рейки. Оскільки невідомо скільки ремонтів та станина пережила, мені здається такий підхід не правильним. Хоча ціни в нього не набагато нижчі ніж на Імпексі. Крім того, на Імпексі, якщо ви звернули увагу. при шліфуванні використовують шаблони, що дає квалітетну якість геометрії

Тут якраз кроилово могет привести к попадалову))))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, влад55 написав:

Я не проти Андрія))) але в відео про шліфовку станини іжа, обкатувався він по напрявляйках а не по посадочному рейки. Оскільки невідомо скільки ремонтів та станина пережила, мені здається такий підхід не правильним.

Ото ж бо

На одному з тих двох відео про шліфування столу фрезера - він пошліфував дзеркало, а потім мікрометром міряв до площини ластохвоста, і казав що дивно чому дві десятки розбіжності "там же видно розбивку від заводського шабрування, а під нею проглядається шліфовка", типу це еталон якийсь... Але потім ластохвіст він перешліфував все ж.

От чого я боюсь від таких виконавців - їх впевненості в особистих переконаннях. І пошуку виходу з проблемних ситуацій в вигляді ритуалів якихось в стилі "так роблять всі і робили ще старі майстри". Я не вірю в магію, я вірю в науку. а вона не терпить віри, і не пробачає помилок 9_9

2 години назад, влад55 написав:

Я не проти Андрія))) але в відео про шліфовку станини іжа, обкатувався він по напрявляйках а не по посадочному рейки. Оскільки невідомо скільки ремонтів та станина пережила, мені здається такий підхід не правильним. Хоча ціни в нього не набагато нижчі ніж на Імпексі. Крім того, на Імпексі, якщо ви звернули увагу. при шліфуванні використовують шаблони, що дає квалітетну якість геометрії

Тут якраз кроилово могет привести к попадалову))))

Оце мене дуже дивує, якщо чесно. Я чомусь думав, що ціни на Імпексі - "самольот"

Було б цікаво почути насправді, скільки там коштує така робота

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я дивився фінальне відео Дядька Максима про 1К62, і названа там ціна за шліфовку станини - 10 тисяч гривень. Ну, просто, як орієнтир.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, knife_life написав:

Я дивився фінальне відео Дядька Максима про 1К62, і названа там ціна за шліфовку станини - 10 тисяч гривень. Ну, просто, як орієнтир.

дякую, це вже якась інформація

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Народна ціна на шліфовку такого стола це 1500-2000 грн. Все залежить від зйому. Якщо зйом до 0,2 то і за 1000 я думаю шліфанути можна. Більше мороки з кріпленням і базами.

Технологія така:

1. на МП ставиться 4 кубіка усп і шліфується на чисто.

2. На ці кубики кладеться стіл ПЛОСКОЮ направляючою ластохвоста на малюнку вказані цифрами 3 і 4.

3. Стіл від зміщення зажимаеться ПО краях прихватами, або обкладками. Якщо стіл довгий то кубиків має бути 6шт (2 ще по середині). 

4. Шліфуєм.

Якщо вам пропонують шліфувати стіл фрезера на прямо на МП,- не погоджуйтеся в результаті всіх маніпуляцій він матиме на дзеркалі ГОРБ як у баби Параски. 

Чому: магніт притягнув - стіл живіт втягнув, шліфанули, магніт відпустили - живіт виліз.

Треба Берту доробляти, kurwa.........

st_46_4.jpg

Змінено користувачем Дядько Максим
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Макс, не забувай що то має бути 725 станок, навіть на 722 то зробити важко... або з двух установок... Там стіл  1200мм, ходу не хватить у 722, у берти теж мабуть))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1100мм, зараз побачив, може і вийде в натяжку

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Дядько Максим сказал:

Народна ціна на шліфовку такого стола це 1500-2000 грн. Все залежить від зйому. Якщо зйом до 0,2 то і за 1000 я думаю шліфанути можна. Більше мороки з кріпленням і базами.

Технологія така:

1. на МП ставиться 4 кубіка усп і шліфується на чисто.

2. На ці кубики кладеться стіл ПЛОСКОЮ направляючою ластохвоста на малюнку вказані цифрами 3 і 4.

3. Стіл від зміщення зажимаеться ПО краях прихватами, або обкладками. Якщо стіл довгий то кубиків має бути 6шт (2 ще по середині). 

4. Шліфуєм.

Якщо вам пропонують шліфувати стіл фрезера на прямо на МП,- не погоджуйтеся в результаті всіх маніпуляцій він матиме на дзеркалі ГОРБ як у баби Параски. 

Чому: магніт притягнув - стіл живіт втягнув, шліфанули, магніт відпустили - живіт виліз.

Треба Берту доробляти, kurwa.........

st_46_4.jpg

Я какая последовательность шлифовки если нужно не только верхнюю часть шлифовать а весь стол, приводить в порядок всю геометрию ?

Змінено користувачем romart
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а на каком станке получится такая цена 1500-2000грн.

мы шлифуем на продольно-строгальном с фортуной, стол 3000х900мм, если шлифовать весь стол это верх, две нижних плоскости и два ластохвоста,у нас на такую работу уходит 3-смены, стоимость такой работы - 5000грн, это минимальная стоимость, дешевле не берёмся.

шлифуем без сож, чугун быстро греется, поэтому делаем с остановками, что бы чугун остывал.

.

находимся в Харькове, кому интересно звоните,задавайте вопросы,можно даже глупые.

т: 095-811-65-12

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дмитро, Ви мене вибачте, але то чим ви займаєтесь-повна дурня. Ліпше б Ви його строгали під шабровку, і швидше і якісніше))))

Змінено користувачем влад55
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

из разговора с инженером на импексе ценник на шлифовку 2000 грн одна плоскость, хоть 3,5 метра хоть метр длинны, по крайней мере в моем случае с плоскошлифом было так,  а сделать это может без особых проблем 3л722, там хода 1400 при плите 1200, главное чтоб фортуна была

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Димитрий сказал:

шлифуем без сож, чугун быстро греется, поэтому делаем с остановками, что бы чугун остывал.

а не дешевше сож зробити щоб простоїв менше було?

Фортуна для стола годиться тільки для ластохвоста. Для площини треба повноцінний перефирійний шпіндель з кругом великого діаметру і відаовідною шириною.

25 минут назад, romart сказал:

Я какая последовательность шлифовки если нужно не только верхнюю часть шлифовать а весь стол, приводить в порядок всю геометрию ?

така сама, тільки спочатку на кубіках взявши за базу краї стола шілфується ластохвост, потім перевертається. + не забуваємо про вісь гвинта.

34 минуты назад, влад55 сказал:

Макс, не забувай що то має бути 725 станок,

3л722 по паспорту бере 1250. 

Я образно про Берту сказав, хоча думаю що і на неї мало би влізти. (по паспорту 1100).

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

людям далёким от ремонтов станков, а шлифовка стола фрезерного станка это есть часть таких работ, могу сказать одно!

не засоряйте эфир.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Димитрий написав:

людям далёким от ремонтов станков, а шлифовка стола фрезерного станка это есть часть таких работ, могу сказать одно!

не засоряйте эфир.

Людям, що називають шліфовкою строгання сухим каменем чавуну, можу порадити те ж саме.

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Дядько Максим сказал:

а не дешевше сож зробити щоб простоїв менше було?

Фортуна для стола годиться тільки для ластохвоста. Для площини треба повноцінний перефирійний шпіндель з кругом великого діаметру і відаовідною шириною.

така сама, тільки спочатку на кубіках взявши за базу краї стола шілфується ластохвост, потім перевертається. + не забуваємо про вісь гвинта.

3л722 по паспорту бере 1250. 

Я образно про Берту сказав, хоча думаю що і на неї мало би влізти. (по паспорту 1100).

 

Немного по другому подумал + одна перестановка, но и так можно, даже проще. Спасибо

Да, ось конечно уходит в две стороны, буду по месту смотреть как это исправлять. 

Извиняюсь за оффтоп

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку