Максим 87

6р81 знос направляючіх стола

4 повідомлення у цій темі

Доброго вечора усім! От і дійшла черга до придбаного ще на весні фрезара, програма мінімум перебрати перемити та пофарбувати, шабрити щось не дуже хочеться, та мабуть доведеться. Найцікавіше було те у якому стані направляючі стола, за допомогою лінійки ШД 1000 та щупів наміряв яму на направляючій стола 0.1мм  міряв зі сторони де клин. Настільки такий знос критичний, та як це відобразиться при обробці невеликих та не дуже точних деталей? В основному пази під шпонки буду робити іноді шестерні рейки. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здаеться мені, що то ще не знос. Якщо е борозди, то по ним трохи шаберком пройдіться, а потім зберіть, та індікатором обкатайте. Якщо 0.5 мм не показуватиме, то забудьте, та заробляйте гроші на ньому. Це ж всеж таки фрезер. Чим скоріше відіб"еться тим краще.  

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Максим 87 сказал:

Доброго вечора усім! От і дійшла черга до придбаного ще на весні фрезара, програма мінімум перебрати перемити та пофарбувати, шабрити щось не дуже хочеться, та мабуть доведеться. Найцікавіше було те у якому стані направляючі стола, за допомогою лінійки ШД 1000 та щупів наміряв яму на направляючій стола 0.1мм  міряв зі сторони де клин. Настільки такий знос критичний, та як це відобразиться при обробці невеликих та не дуже точних деталей? В основному пази під шпонки буду робити іноді шестерні рейки. 

 

Если где клин, то будет подключить при работе при затянутом клине или люфтить при отпущенном.

 

По точности, лучше Вас никто не определит, кому пресс формы  делать, а кому гайки делать. Для пазов с головой.

 

Уберите заусенцы, соберите и оькатайте индикатором, будет яснее картина.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді! Так мабуть і зроблю, шабером поправлю злегка, хоча борозд в принципі нема.

Зберу як є обкатаюсь, деякий час пороблю на ньому та буду думати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку