Михаил Владимирович

Твердомер динамический Т-Д2

13 повідомлень у цій темі

Хочу поделиться своей последней играшкой,твердомер динамический Т-Д2 самая дешёвая версия с динамическим датчиком.Не так давно был куплен данный прибор из соображений улучшения домашних умов. На мерах твёрдости ещё не проверял тк только их купил они ещё не пришли ко мне. Тема создана из соображений может кто то задумывается о покупке такого девайся и будут вопросы.

49592374_2061116443996427_8483050108886188032_n.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От модераторов.
Памятуя предыдущее обсуждение этого прибора, напоминаю: попытка развить срач в теме будет покарана с особой жестокостью и цинизмом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка , а скільки така іграшка стоїть,  та що вона може міряти , Який діапазон вимірювань твердості та інше. Характеристики будь ласка в студію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, дублер сказал:

Скажіть будь ласка , а скільки така іграшка стоїть,  та що вона може міряти , Який діапазон вимірювань твердості та інше. Характеристики будь ласка в студію.

стоит она  не мало 5970 гр. но если сравнивать со стационарными то не дорого.

Снимок экрана 2019-01-10 в 19.34.23.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарна штука але як для мене трішки дорогувато не потяну зараз. Ви нею вимірювати пробували , які враження? З часом бажаю й собі щось таке придбати , може вийде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пробовал если коротко то точность как по мне в районе 5 единиц ну в плане повторяемости ну это если всё подряд тыкать, а если более тактично подойти к измерениям то думаю будет в районе 2 наверное не так точно получается как у стационарного,но явно точнее чем напильником или царапаньем бутылок. А если долго говорить то вот можете посмотреть.

Так же есть видео и других авторов.

 

Змінено користувачем Михаил Владимирович
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Михайло в мене є (меры твёрдости ) що правда не нові а б\у  але ними можна працювати .Якщо є потреба можу поступитися за недорого. якщо надумаєте пишіть в лічку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, дублер сказал:

Михайло в мене є (меры твёрдости ) що правда не нові а б\у  але ними можна працювати .Якщо є потреба можу поступитися за недорого. якщо надумаєте пишіть в лічку.

Благодарю Вас за предложение,но я уже купил должны к понедельнику прийти,так же конечно не новые,но без мер я так подумал что будет плохо и по этому пришлось купить.Ещё раз спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чекаемо що у підсумку він наміряе на мірах. Ви яки узяли? По Роквелу? 

Не дуже розумію чому точність на різних таблицях різна. Він же міряе туж саму твердість , а тоді перераховуе ії під різні системи вимірювання.

До того ж 70HRc, то є 1076 по HV. А 460НВ, то є 48 HRc. 

Прилад гарний авже ж, але дешевим ТШп-4 переносним з індентором з ВК8 можна міряти по Бриннелю від 6 майже до 653 одиниці, що відповідае 60HRc. Звісно це не 70HRc, але коштуе значно дешевше. Правда треба ще микроскоп терміста МПБ-2 мати, та і зручність виміру не така легка як у Новотеста. Але при везінні можна увесь вимірювальний комплекс за 1000гр. зібрати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя Уєф сказал:

Чекаемо що у підсумку він наміряе на мірах. Ви яки узяли? По Роквелу? 

 

Здравствуйте взял по Роквеллу. По факту на мерах показыает в пределах 5 единиц. при этом даже если с рук без упора в плиту но как и у других пользователей пришлось подкорректировать не 2ед. В общем прибором доволен. Может не такой прям точный как стационарный, но имеет как недостатки так и приимущества.Из недостатков ясно это точность, а из преимуществ например мобильность и возможность измерять крупногабаритные детали например станины станков что нельзя сделать стацонарным каким бы он хорошим не был. Ну и естественно мобильность.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Михаил Владимирович сказал:

что нельзя сделать стацонарным

Тут згоден, але е переносні версії стаціонарних, тіми можливо усе це міряти, але що до зручності, то динамічні звичайно виграють з великим відривом. 

Але треба вирвати грошей з родини на той дінамічний. Я поки що давлю лунки щариком з ВК8 на Тшп-4. Незручно , довго та муторно, але як припре, то можу взнати що за твердість достеменно.

Тут у нас у одного дядька е німецький ультразвуковий, ото прилад. Але ж везе не усім однаково.

Вам успіхів та вдачі. Нехай прилад виручае вас, та може й ще комусь у нагоді стане.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго здоров*я! Гарна цяцька, сам давно хотів таку придбати, але є питання яке мене дуже бентежить, як можна цим приладом поміряти твердість наприклад шестерні, вага якої 2кг, а притерти її до шліфованої поверхні не виявляється можливим? Чи пробували щось подібне вимірювати, поділіться. 

Змінено користувачем Павел С
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Павел С сказал:

Доброго здоров*я! Гарна цяцька, сам давно хотів таку придбати, але є питання яке мене дуже бентежить, як можна цим приладом поміряти твердість наприклад шестерні, вага якої 2кг, а притерти її до шліфованої поверхні не виявляється можливим? Чи пробували щось подібне вимірювати, поділіться. 

Вполне адекватно меряет детали не очень больших размеров прямо на руках не притирая деталь размером с плитку МТР меряет в пределах нормы но надо признать что бить плитку надо в торец,но в принципе при желании измерить можно в приделах 5 единиц у меня лично пока не попадалось такого что бы я им не померял,просто больше попыток в любом случае куда точнее чем напильник.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку