Володимир_Фещук

ремонт портативної акустики, Київ Trust Fiesta Pro

14 повідомлень у цій темі

Trust Urban Fiesta pro

майже ось така

https://hard.rozetka.com.ua/ua/trust_fiesta_pro_black_21216/p11246617/photo/

 

шукаю хто б полагодив. здавав в ремонт в рандомну майстерню десь в центрі києва, здається "мой сєрвіс" (не реклама!!!!!)

провели діагностику, сказали що все і так працює, взяли сто гривень. привіз додому, протягом хвилин десяти ніби попрацювала, і потім знову перестала

 

там є два режими <On> та <Eco>

по словам людей з сервісного центу режим <On> - для роботи від мережі, а режим <Eco> - робота від акамулятора

акамулятор там як на мотороллерах 12V 4.5a/h

 

що не працює:

підмикаю дріт (три контакти 10А 250V) - загоряється лампа "зарядка2. навіть якщо я чекав всю ніч, щоб дати змогу акамулятору зарядитися - при увімкненні на будь-якому з вищеописаних режимів - зелена лампочка "увімкнено" спочатку загоряється, а через кілька секунд плавно тухне. і все, колонка не реагує ні на аукс, ні на блютуз, хоча при цьому синя лампочка блютузу мигає.

що дивно: перед тим, як віддати їм в ремонт - перевірив, акамулятор був повністю заряджений. при них перевірив - колонка не працювала, поводила себе так як я описав. коли прийшов забирати - перевірив, вона умівкнулася і через блютуз і через аукс, але акамулятор був посаджений (!).

результат такий: вона все-одно не працює. її поведінка не піддається моїй логіці, і я не знаю що з нею робити, а в сервісний центр знову нести не бачу сенсу. а ще я пробував підключати на інший шнурок живлення з тими ж 12V 4.5a/h. результат - той самий

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

Схожа на ion tailgater. Яка дата виробництва? Швидше за все хана аккумулятору. 

Можу порадить звернутись в А Сервіс на Білоруській 8 ( біля м. Лук'янівка) до Василя, він має досвід ремонту ion tailgater.

Краще зателефонувати перед тим як їхать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дуже схоже, акуму хана.
Тестером та навандаженням перевіряли аккум?
Від зовнішнього 100% робочого  джерела живлення пробували?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, az113 написав:

дуже схоже, акуму хана.
Тестером та навандаженням перевіряли аккум?
Від зовнішнього 100% робочого  джерела живлення пробували?

Маєте на увазі від мережі, чи від іншого акуму?

Від мережі без акуму пробував, від іншого акуму - ні

IMG_20190111_131120.jpg

IMG_20190111_131719.jpg

IMG_20190111_131729.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Tramp написав:

Вітаю!

Схожа на ion tailgater. Яка дата виробництва? Швидше за все хана аккумулятору. 

Можу порадить звернутись в А Сервіс на Білоруській 8 ( біля м. Лук'янівка) до Василя, він має досвід ремонту ion tailgater.

Краще зателефонувати перед тим як їхать.

Дата виробництва мабуть 17 рік. Я її взяв літом 18-го, скористався нею разів 5, і вона почала викидати коники.

Мені як би казали, що може бути акумулятор, але хотів хоч якось впевнитися.

Маєте номер того майстра?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сам аккум перевірте.
Може таке буть, що він потребен наприклад, щоб релюшки вмикались, і без нього може взагалі не стартувать.
Перевірить акб - як мінімум, навантажте лампочку від габариту на 1-2А, контролюючи тетером напругу на аккумі.
Не повина просідать ниже за 10в, якшо під лампою падає до 10 і нижче - аккум в помойку.
 так розумію, йому вже рокв 2-3? То це не дивно шо він дохлий....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивитись принести можна й мені, до речі. Не зроблю - то й гроші брать не буду.
Навряд там якийсь супер-дупер МегаМозок, а так як ви кажете - то проблеми живлення, як то кажуть, "на ліцо".

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, az113 написав:

Сам аккум перевірте.
Може таке буть, що він потребен наприклад, щоб релюшки вмикались, і без нього може взагалі не стартувать.
Перевірить акб - як мінімум, навантажте лампочку від габариту на 1-2А, контролюючи тетером напругу на аккумі.
Не повина просідать ниже за 10в, якшо під лампою падає до 10 і нижче - аккум в помойку.
 так розумію, йому вже рокв 2-3? То це не дивно шо він дохлий....

Я не маю при собі документів, щоб сказати точну дату випуску. Брав її новою пів року тому, за цей час скористався разів 5

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Я не маю при собі документів, щоб сказати точну дату випуску. Брав її новою пів року тому, за цей час скористався разів 5

 

Тут не важливо скільки разів включали, а важливо де зберігалась. Якщо зимувала на холодному складі, то аккум можно на смітник.

 

1 час назад, az113 сказал:

Може таке буть, що він потребен наприклад, щоб релюшки вмикались, і без нього може взагалі не стартувать.

 

Аккум там потрібен для автономної роботи, тому він і таких розмірів

2 часа назад, Володимир Фещук сказал:

акамулятор там як на мотороллерах 12V 4.5a/h

 

1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Маєте номер того майстра?

 

скину у приватні повідомлення

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Tramp написав:

 

Тут не важливо скільки разів включали, а важливо де зберігалась. Якщо зимувала на холодному складі, то аккум можно на смітник.

Зберігалась в моїй кімнаті. не на холодному складі. і перестала вона працювати ще наприкінці літа. тепло ще було)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Tramp сказал:

Аккум там потрібен для автономної роботи, тому він і таких розмірів

 

Я вже стикався саме в портативних девайсах, що без аккума -- болт з лівою різьбою, а не включення.
Так само в ББЖ контори АРС -- нема акума, нема включення, апарат прикидається старим ганчір'ям.
Саме тому аккум під перевірку першим ділом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

При таких симптомах, сказал бы что ее проще выбросить. Но учитывая ее цену,... официальный сервис существует?

Штука очень не типичная, и сидеть с ней разбираться надо долго. Очень долго. Начиная с того как организовано питание, до того кто этим управляет и что ему мешает.

 

Если отключить аккумулятор, и дать ей постоять... После этого начнет работать?

Аккумулятор заменить или зарядить  внешним зарядным, с проверкой на то что он держит напряжение под нагрузкой.

Там наверняка есть преобразователь повышающий, может быть так что он не может запуститься из-за проблем с аккумулятором.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Зберігалась в моїй кімнаті. не на холодному складі. і перестала вона працювати ще наприкінці літа. тепло ще було)

 

Я мав на увазі, де вона зберігалась перед тим як потрапила в магазин і була куплена. Маю досвід коли постачальник зберігав портативну акустику в металевому ангарі при мінус двадцять.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Валентин В.В. сказал:

Штука очень не типичная, и сидеть с ней разбираться надо долго. Очень долго. Начиная с того как организовано питание, до того кто этим управляет и что ему мешает.

 

Та не так и долго обычно. Дело опыта и практики.

Именно питание то у них  обычно довольно простое.
Проблемы в мозгах - обычно сложнее, но по описанию проблем - с мозгами как раз более-менее порядок.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку