Від чого шпіндельок !?

8 повідомлень у цій темі

Вечір добрий всім знатокам !

Потрапила у мої руки така собі "фортунка" , а від чого вона , і на що здібна невідомо !

Можливо хтось , десь , колись пересікався з таким шпіндельком і має уяву , що воно таке є !

Наперед вдячний за ваші думки та версії !

PHOTO_20190111_204651.jpg

PHOTO_20190111_204645.jpg

PHOTO_20190111_204655.jpg

PHOTO_20190111_204704.jpg

PHOTO_20190111_204710.jpg

PHOTO_20190111_204720.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

какие у него размеры?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
7 минут назад, Stebium1 сказал:

какие у него размеры?

У валу є внутрішній конус на розжим гвинтом , розміри на фото !

PHOTO_20190111_210539.jpg

PHOTO_20190111_210552.jpg

PHOTO_20190111_210603.jpg

PHOTO_20190111_210618.jpg

PHOTO_20190111_210646.jpg

PHOTO_20190111_210718.jpg

PHOTO_20190111_210726.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Внешне, конструктивно, очень напоминает промежутучную опору  переднего ВОМ минитрактора. Она же по совместительству выполняет роль оси качания переднего моста. НО он в три раза тоньше чем на Т-012. Возможно что это анологичный узел от самоходной газонокосилки.

Там и веса в три раза меньше, и обороты в три - четере раза больше на ВОМ, но всё равно хлипкий.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

По словам колишнього власника , це щось із старих совкових часів і вроді з якогось чехословацького обладнання , але не можу бути впевненним у його словах , тому розпитую тут !

На мій погляд цей шпіндельок від чогось невеликого шліфувального , та і вихідний вал має "поводочок", якщо можна це так назвати !

Колишній власник робив собі з цих фортунок всякі прибамбаси шліфувальні і каже що добре працюють , і люфти вибираються в нуль, але я маю сумніви !

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
, Stebium1 написав:

Внешне, конструктивно, очень напоминает промежутучную опору  переднего ВОМ минитрактора. Она же по совместительству выполняет роль оси качания переднего моста. НО он в три раза тоньше чем на Т-012. Возможно что это анологичный узел от самоходной газонокосилки.

Там и веса в три раза меньше, и обороты в три - четере раза больше на ВОМ, но всё равно хлипкий.

xDxD>:(

 

Насмішили)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
, 032triton написав:

По словам колишнього власника , це щось із старих совкових часів і вроді з якогось чехословацького обладнання , але не можу бути впевненним у його словах , тому розпитую тут !

На мій погляд цей шпіндельок від чогось невеликого шліфувального , та і вихідний вал має "поводочок", якщо можна це так назвати !

Колишній власник робив собі з цих фортунок всякі прибамбаси шліфувальні і каже що добре працюють , і люфти вибираються в нуль, але я маю сумніви !

 

Мені теж схоже на внутрішньошліфувальну фортунку, але внутрішньозаводського виготовлення, так би мовити, власне спецзамовлення. Бо з одного боку дивлюся підшипник (закритий) залишили взагалі відкритий і посадка на 10 і мініцангочки.  Ну і маркувань на корпусі не має - це теж явний признак несерійки. 

, 032triton написав:

Колишній власник робив собі з цих фортунок всякі прибамбаси шліфувальні і каже що добре працюють

 В ню ще таких не завалялось?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
1 минуту назад, Ігрек сказал:

 

Мені теж схоже на внутрішньошліфувальну фортунку, але внутрішньозаводського виготовлення, так би мовити, власне спецзамовлення. Бо з одного боку дивлюся підшипник (закритий) залишили взагалі відкритий і посадка на 10 і мініцангочки.  Ну і маркувань на корпусі не має - це теж явний признак несерійки. 

Та наврядчи це внутрішньозаводське , бо я взяв собі на забавки аж три штучки , а власник продав їх штук 12-15 !

Підшипники чешські , і вал не під цанги , а під оправки , і оправки фіксуються "поводком" та розжимом вала гвинтом, по словам власника , цим способом дуже добре фіксується оправка.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Состав пользователей скрыт так как этот форум анонимный.