Ужищенко

1а616 хто що скаже

42 повідомлення у цій темі

сменные шестерни для нарезания резьб

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Aleksandr86 написав:

сменные шестерни для нарезания резьб

Дитальніш можна ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите по схеме станка, сменные прямые шестерни которые соединяют коробку подач. Звенят на каждом зубе. По звуку немного слабее чем коробка. 

Если брать в сравнении, то неплохая модель аналог ИТ-1М, но станины там очень сырые.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно писав в одній темі, короче я теж місяців 10, як почав юзать 616-го це мій перший станок і я не токар по професії. Але я його перебрав повністю на 110%. Поміняв всі 58 чи то 56 підшипників.Встановив тахометр (дуже зручна штука)Залито масло кастрол DEX3 для АКПП. Встановив частотник і зробив прямий привід хоча в мене коробка спочатку була (доречі на ел.муфтах )і все це працює від 1фази. Потім вирішив спробувати прямий привід так і залишив скажу ,що не чим не гірше чим з акс. Недавно проточував торм.диск на 320мм.тягне норм(ну правда там і зйом не конячий був звісно ?)З прутка ст 45 діаметр 30 можна зробити 15 за один прохід(короче тягне і для моїх потреб хватає). Коли переніс двигуна в ліву тумбу виграв місце зараз стоїть 20см від стіни можна і впритул але в мене ел.шафа а там частотник і проводка.(залишив місце для обслуговування) Частотник брав Харківський(вітчизняний?)на який 1рік гарантії, вже 2рази злітала прошивка, але ремонт і доставку оплатила фірма. Частотник класний він якось зразу в мене зламався 2рази,а потім вони сказали,що поміняли там якусь плату в зборі і після того наче нічого поки що.))) Пару разів переплутав рукоятки поперечної і продольної подачі (і то бо спішив як всираний і небув привикший добре ),а так станком задоволений. З мінусів на них рідкість знайти люнет. Ручка продольної і попечечної не прокручується в руці,я понатирав один раз мозолі(треба буде переробити) ну і звісно нема ускореної, не ріже саму популярну дюймову різьбу 11ниток, треба шестерня змінна. І в мене є такий косяк,що в  діапазоні 600 до 700 об шпінделя з'являється вібрація ,бо кривий текстолітовий шків на шпінделі,теж треба переробляти. Іще тікло постійно масло з рукоятки збільшення шагу і реверсу лівого правого обертання ходового валу(вилікував,встановив резинові кілечка на вали рукояток) Встановив також сальники на вали рукояток коробки подач їх там із заводу навіть і не передбачалось. Також в цьому станку тупорилі масляні насоси , раніше якщо включив прямі оберти шпінделя то було таке що то закачає то незакачає масло,а якщо реверснув шпінделя то капець вже не підхватить масло(вилікував шліфування плоскостей насоса ,нова втулка +встановив також сальники,бо інакше він тягне повітря по валу хто в темі той зрозуміє) доречі масляний насос на зворотному обертанні не качає (нереверсивний)і коли підеш ліву різьбу теж не качає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю такий. Працюю. Мотор перемістив під станок, поставив під стіну, коробка шумить, але мені здається, що і 1К62 працює не тихіше. Ручки включення поздовжньої і поперечної подач на фартусі перепутати легко, тому на поперечну подачу поставив набалдашник в вигляді шарика, а на поздовжню зробив ручку видовженою, як капля, рукою відчувається різниця перепутати важче. Верстат іде з мотором 5,5кВт, мотор потужний значить і жосткість є. Має він ще одну гарну опцію, коли зупиняю верстат (щось поміряти чи інше) правий важіль включення повертається в сторону, паралельно до ходового вала - таким чином блокується включення верстата (випадково коліном, чи ще якось інакше). Враження від станка - позитивні. Перший досвід в мене був ТВ-4, а 1А616 - це вже досить "дорослий верстат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свій розбирався геть до гаєчки якщо треба буде скалка пишіть дам покористуватись. Будуть питання пишіть. Я свого як розбирав то по ходу все фотав дуже помагає при зборі. До речі Володимир Алексеенко мені пришабрив малу продольну і поперечку а Ігор кава зробив гравіровку шкали.. Тепер вапще ракета. Слідуюча моя жертва це  ЗБ і той проклятий шків

IMG-5fd402c8febb68e9f097f375da56c637-V.jpg

IMG-f39237550d225d39aef948bf8d52c240-V.jpg

IMG-dc2791bbc319dfc0cea4af26deaf9f2d-V.jpg

IMG-46cb3cc590d7328291262e5a23974045-V.jpg

IMG-7f1314334f45cb2c003d523b5fe65df8-V.jpg

IMG-08b777584b35aa7995e883eb3e775452-V.jpg

IMG-9fb50d89148d5cb6b5094d2154b30e1e-V.jpg

IMG-7e09d3b073c71773abe71ed5d53df13e-V.jpg

IMG-ede85fa25b22b34884c1b15316778408-V.jpg

IMG-566ecbe69171a985fc587e1e66bc04a9-V.jpg

IMG-f1d511ba7217a7a5e72074cf18e1bf6a-V.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lebedinskiy написав:

Маю такий. Працюю. Мотор перемістив під станок, поставив під стіну, коробка шумить, але мені здається, що і 1К62 працює не тихіше. Ручки включення поздовжньої і поперечної подач на фартусі перепутати легко, тому на поперечну подачу поставив набалдашник в вигляді шарика, а на поздовжню зробив ручку видовженою, як капля, рукою відчувається різниця перепутати важче. Верстат іде з мотором 5,5кВт, мотор потужний значить і жосткість є. Має він ще одну гарну опцію, коли зупиняю верстат (щось поміряти чи інше) правий важіль включення повертається в сторону, паралельно до ходового вала - таким чином блокується включення верстата (випадково коліном, чи ще якось інакше). Враження від станка - позитивні. Перший досвід в мене був ТВ-4, а 1А616 - це вже досить "дорослий верстат.

В самого зараз твешка та нгф , продаю буду брать токарний  , сьоообні вечором позворили сказали є такий приїжай дивись от і хочу дізнатись про нього щось від майстрів які за ним стоять і роблять

, alex1a616 написав:

Недавно писав в одній темі, короче я теж місяців 10, як почав юзать 616-го це мій перший станок і я не токар по професії. Але я його перебрав повністю на 110%. Поміняв всі 58 чи то 56 підшипників.Встановив тахометр (дуже зручна штука)Залито масло кастрол DEX3 для АКПП. Встановив частотник і зробив прямий привід хоча в мене коробка спочатку була (доречі на ел.муфтах )і все це працює від 1фази. Потім вирішив спробувати прямий привід так і залишив скажу ,що не чим не гірше чим з акс. Недавно проточував торм.диск на 320мм.тягне норм(ну правда там і зйом не конячий був звісно ?)З прутка ст 45 діаметр 30 можна зробити 15 за один прохід(короче тягне і для моїх потреб хватає). Коли переніс двигуна в ліву тумбу виграв місце зараз стоїть 20см від стіни можна і впритул але в мене ел.шафа а там частотник і проводка.(залишив місце для обслуговування) Частотник брав Харківський(вітчизняний?)на який 1рік гарантії, вже 2рази злітала прошивка, але ремонт і доставку оплатила фірма. Частотник класний він якось зразу в мене зламався 2рази,а потім вони сказали,що поміняли там якусь плату в зборі і після того наче нічого поки що.))) Пару разів переплутав рукоятки поперечної і продольної подачі (і то бо спішив як всираний і небув привикший добре ),а так станком задоволений. З мінусів на них рідкість знайти люнет. Ручка продольної і попечечної не прокручується в руці,я понатирав один раз мозолі(треба буде переробити) ну і звісно нема ускореної, не ріже саму популярну дюймову різьбу 11ниток, треба шестерня змінна. І в мене є такий косяк,що в  діапазоні 600 до 700 об шпінделя з'являється вібрація ,бо кривий текстолітовий шків на шпінделі,теж треба переробляти. Іще тікло постійно масло з рукоятки збільшення шагу і реверсу лівого правого обертання ходового валу(вилікував,встановив резинові кілечка на вали рукояток) Встановив також сальники на вали рукояток коробки подач їх там із заводу навіть і не передбачалось. Також в цьому станку тупорилі масляні насоси , раніше якщо включив прямі оберти шпінделя то було таке що то закачає то незакачає масло,а якщо реверснув шпінделя то капець вже не підхватить масло(вилікував шліфування плоскостей насоса ,нова втулка +встановив також сальники,бо інакше він тягне повітря по валу хто в темі той зрозуміє) доречі масляний насос на зворотному обертанні не качає (нереверсивний)і коли підеш ліву різьбу теж не качає.

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, alex1a616 написав:

Свій розбирався геть до гаєчки якщо треба буде скалка пишіть дам покористуватись. Будуть питання пишіть. Я свого як розбирав то по ходу все фотав дуже помагає при зборі. До речі Володимир Алексеенко мені пришабрив малу продольну і поперечку а Ігор кава зробив гравіровку шкали.. Тепер вапще ракета. Слідуюча моя жертва це  ЗБ і той проклятий шків

IMG-5fd402c8febb68e9f097f375da56c637-V.jpg

IMG-f39237550d225d39aef948bf8d52c240-V.jpg

IMG-dc2791bbc319dfc0cea4af26deaf9f2d-V.jpg

IMG-46cb3cc590d7328291262e5a23974045-V.jpg

IMG-7f1314334f45cb2c003d523b5fe65df8-V.jpg

IMG-08b777584b35aa7995e883eb3e775452-V.jpg

IMG-9fb50d89148d5cb6b5094d2154b30e1e-V.jpg

IMG-7e09d3b073c71773abe71ed5d53df13e-V.jpg

IMG-ede85fa25b22b34884c1b15316778408-V.jpg

IMG-566ecbe69171a985fc587e1e66bc04a9-V.jpg

IMG-f1d511ba7217a7a5e72074cf18e1bf6a-V.jpg

Гарно виходить, так тримати 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

всё красиво!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь таким станком несколько лет, но точу мало. У моего станка (1979 г) станина сырая. Нравится простота,а именно:  електрика, возможность установки прямого привода, так как коробка стоит отдельно.  

Мне двигатель сбоку не мешает так, как дает возможность подлесть к станку со всех сторон, кстати там же у меня находится склад незатребуемых железяк. Переместив двигатель под станок можно секономить сантиметров 40 помещения, много ли это ? наверно тут надо исходить из конкретных условий.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Siromanets сказал:

І чому тоді СССР стільки станків у Швейцарії та інших країнах закупляв?...

Хорошо что не у китайцев ! И не болты м16 точить !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, alex1a616 сказал:

Свій розбирався геть до гаєчки якщо треба буде скалка пишіть дам покористуватись. Будуть питання пишіть. Я свого як розбирав то по ходу все фотав дуже помагає при зборі. До речі Володимир Алексеенко мені пришабрив малу продольну і поперечку а Ігор кава зробив гравіровку шкали.. Тепер вапще ракета. Слідуюча моя жертва це  ЗБ і той проклятий шків

IMG-5fd402c8febb68e9f097f375da56c637-V.jpg

IMG-f39237550d225d39aef948bf8d52c240-V.jpg

IMG-dc2791bbc319dfc0cea4af26deaf9f2d-V.jpg

IMG-46cb3cc590d7328291262e5a23974045-V.jpg

IMG-7f1314334f45cb2c003d523b5fe65df8-V.jpg

IMG-08b777584b35aa7995e883eb3e775452-V.jpg

IMG-9fb50d89148d5cb6b5094d2154b30e1e-V.jpg

IMG-7e09d3b073c71773abe71ed5d53df13e-V.jpg

IMG-ede85fa25b22b34884c1b15316778408-V.jpg

IMG-566ecbe69171a985fc587e1e66bc04a9-V.jpg

IMG-f1d511ba7217a7a5e72074cf18e1bf6a-V.jpg

знакомо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, сашок написав:

Хорошо что не у китайцев ! И не болты м16 точить !

Не хотілося би вас розчаровувати, але купляли: і в Китаї, і в Північній Кореї.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если сравнивать с ИТ1М то 1А 616 мне нравится больше. На моем кстати станина каленая. Комплектация практически заводская. Шабрил малую продольную и резцедержатель.. Точил гайку в заднюю бабку и по необходимости немного подшаманивал. По маслонасосу полностью согласен, дерьмовый.Появлялась мысль поставить отдельный с приводом от своего эл. двигателя, но пока руки не дошли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи модернізую свій 1а616, ставлю частотник. Двигун (2.7 квт 1500об\хв) сховав в тумбу. Передачу від мотора до шпінделя переробив на поліклинову. Ще не закінчив, але вже пробував точити - нормально.  Встановив діапазон частоти - 10...80. Великий шків на шпінделі діаметром 180, маленький на двигуні 70мм діаметром. Поліклиновий шків на шпінделі - то штатний текстолітовий з надітим на нього чавунним ободом, все скручене болтами.  Частотник Данфос 4квт куплений на нашій барахолці. 

DSCN0131.JPG

DSCN0133.JPG

DSCN0134.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Siromanets сказал:

Не хотілося би вас розчаровувати, але купляли: і в Китаї, і в Північній Кореї.

Хотя в то время и в этих странах делали думаю качественно ( может для внутреннего рынка и сейчас делают не хуже нашего ) !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, savelich сказал:

Трохи модернізую свій 1а616, ставлю частотник. Двигун (2.7 квт 1500об\хв) сховав в тумбу. Передачу від мотора до шпінделя переробив на поліклинову. Ще не закінчив, але вже пробував точити - нормально.  Встановив діапазон частоти - 10...80. Великий шків на шпінделі діаметром 180, маленький на двигуні 70мм діаметром. Поліклиновий шків на шпінделі - то штатний текстолітовий з надітим на нього чавунним ободом, все скручене болтами.  Частотник Данфос 4квт куплений на нашій барахолці. 

DSCN0131.JPG

DSCN0133.JPG

DSCN0134.JPG

Доброго вечора, скажіть будь ласка з чого брали ремінь,і чи була у вас вібрація до переробки і як зараз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, savelich сказал:

Передачу від мотора до шпінделя переробив на поліклинову.

Коробку ликвидировали вынуждено или умышлено? 

Другими словами с коробкой были проблемы которые было не рационально решать или же все было нормально, просто захотелось тише, меньше вибраций и т.п.?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, Денис Береговой сказал:

Коробку ликвидировали вынуждено или умышлено? 

Другими словами с коробкой были проблемы которые было не рационально решать или же все было нормально, просто захотелось тише, меньше вибраций и т.п.?

Родная коробка (на электромуфтах) работала без проблем, но шумно, а я шума не люблю... ну, и опять же, хотелось попробовать что же оно такое тот частотник на токарном станке? Первые опыты показали, что нормально - тихо, плавная регулировка оборотов, в подарок автоматический, настраиваемый тормоз шпинделя. Двигатель 2.7квт, слабоват, мощнее под руками не оказалось, но стружку 2мм на сторону тянет спокойно, а мне больше и не надо... пока доволен.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, savelich сказал:

Двигатель 2.7квт, слабоват, мощнее 

Мощнее попросит наличие трех фаз, правда частотник 3 фазный доступней по цене однофазного. 

3кВт имхо пороговая мощность мотора при которой можно обходитс однофазным частотником. В Вашем случае думаю не актуально (3 фазы в наличии)

Сомневаясь в достаточности 3кВт мотора на прямую и не имея 3 фаз сохранил коробку (не автоматическую), заменив габаритный родной двигатель на 3кВт купленный на металоломе.+ тахометр на али за 7,95дол с доставкой

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку