Zpmservice

Ищу неисправный сварочный инвертер

23 повідомлення у цій темі

Всем привет! 

Неспешно ищу нерабочий сварочный инвертер. Хочу расширить свои познания в силовой электронике и отремонтировать его. Соответственно, хочу купить его не очень дорого. Очень желательно, чтобы его не пытались ремонтировать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бюджет покупки 200-300 гривен.

Змінено користувачем Zpmservice
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подниму бюджет покупки до 400 гривен. 

Неужели ни у кого не валяется дохлый сварочник???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дохлий. Вам потрібно зі згорівшими ключами ? Таак такі зазвичай ремонтують. А те що вже ремонтувати нема сенсу і продавати нема що.Ремонту не піддається коли плата згоріла. Конденсатори продають. ключі продають і трансформатори продають. Майже все можна підняти. Я  не думаю що Вам сам корпус потрібен? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ищу с целью дальнейшего восстановления. Интересно для саморазвития. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не знайдете швидко,хіба випадково. причини я написав. Подівіться з якого стану воскрешав ізмаіл інвертор. А те що шукаєте за такі гроші ніхто не продасть. Почніть з чогось простішого.  Чи вже етап простішого пройдено ? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Электроникой занимаюсь всю сознательную жизнь, этап простого уже пройден :) Спешить некуда, буду искать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, softm сказал:

Собрать?

 

Это тоже вариант, но нужно закупить коплектующие, которых в мих закромах нет. Зато их можно дернуть из дохлого, если не получится его воскресить и сделать новый инвертер в корпусе старого. Схем в интернете полно, есть очень не сложные и на дешевых деталюхах. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я пішов шляхом  зібрати. Це можна назвати кіт комплект . Плата і транси купляв. Ціль була скласти апарат який би точно був робочий і відкатана схема. З нуля робити не мав обладнання відповідного і досвіду. А  от після цього кіта зявилось розуміння і досвід який не який. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А по какой схеме собирали? Можно ссылку? Изготовить плату не сложно, импульсный трансформатор тоже. Из оборудования нужен осцилограф и мультиметр. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дешевые деталюхи- Китай? Нормальные ключики от 100гр. идут. Не считая остального.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я збирав собі по цій.Найпростіший косий міст, якщо всі деталі справні,і немає ляпів у монтажу- запрацює з першої спроби.

Схема Сварочника исправленная 01.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Zpmservice написав:

А по какой схеме собирали? Можно ссылку? Изготовить плату не сложно, импульсный трансформатор тоже. Из оборудования нужен осцилограф и мультиметр. 

щоб нормально зробити транс і тд. бажано мати LC метр. Щоб попасти в необхідну індуктивність. а не гадати що не так. в мене ключі потягли на 600 грн (6 штук) бо брав в провірених людей. па3 . гугліть . 

1 година назад, Куляста Блискавка написав:

Я збирав собі по цій.Найпростіший косий міст, якщо всі деталі справні,і немає ляпів у монтажу- запрацює з першої спроби.

 

Прихований текст

Схема Сварочника исправленная 01.jpg

 

чомусь теми бармалєя завжди мають по 400 сторінок... і всі говорят що не все там так просто. я особисто його не робив . і не хочу) 

Змінено користувачем Куляста Блискавка
зайве цитування фото.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Куляста Блискавка написав:

Я збирав собі по цій.Найпростіший косий міст, якщо всі деталі справні,і немає ляпів у монтажу- запрацює з першої спроби.

 

Прихований текст

Схема Сварочника исправленная 01.jpg

 

Так это mig-mag-mma аппарат. Видел эту схему в варианте mma. 

Ключики, действительно стоят от 100 гривен. Можно сэкономить на выходных диодах, совдеповские кд213 работают до 100 килогерц, их можно поставить 20-30 штук на радиатор. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

LC-метр тоже есть в хозяйстве, лет 10 лежит и ждет когда его будут пользовать :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С платой просто, если повторять рабочую, вылизаную. Своя трассировка при отсутствии должного опыта может сильно удивить. Когда строил первый варитель (инверторный, резонансник), не мало на форуме 'электрик' зависал. Там много полезного. Зато ни разу 'баха' не было.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, ig3757 сказал:

С платой просто, если повторять рабочую, вылизаную. Своя трассировка при отсутствии должного опыта может сильно удивить. Когда строил первый варитель (инверторный, резонансник), не мало на форуме 'электрик' зависал. Там много полезного. Зато ни разу 'баха' не было.

одна з причин чого взяв кіт набор. для мене було важливо щоб все закінчилось добре. бо робив через те що хтів па  і трохи досвіду. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Досвід коли сам з нуля, коли купу інфи перелопатив і щось прозоре стало, а так конструктор, спаяв і все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а запуск ,а настройка? Повірте у багатьох хто той конструктор собирав не виходило і запустить нормально. Відразу зробить самому 3в1 нереально майже. А оці бармалеї непотрібні мені. мені треба було па а не мма. Це був не скіки інтерес як потреба в па . Як для інтересу то мені цікава 3875 на тому електрику її запустити змогло пару чоловік. косі мости то не космос зовсім. Діжурку на ТОР  запустити важче ніж той косий міст )) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перше що робив саме ІБЖ на ТОР, це саме наіпростіше (Piexpert- робить ІБЖ на будь який смак. І зарядки робив, і USB, та багато іншого- завжди запуск зразу, хіба, що з трансом напутав)ТОРку вбити практично не можливо- купа захисту. Ні коли тупо не копіював низковольтне живлення, завжди багато косяків. Ну, це так, моі думки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, ig3757 сказал:

Перше що робив саме ІБЖ на ТОР, це саме наіпростіше (Piexpert- робить ІБЖ на будь який смак. І зарядки робив, і USB, та багато іншого- завжди запуск зразу, хіба, що з трансом напутав)ТОРку вбити практично не можливо- купа захисту. Ні коли тупо не копіював низковольтне живлення, завжди багато косяків. Ну, це так, моі думки.

я про не в бити а запустити ) Намотати правильно транс відразу не у всих виходить так само як і тгр. Знайомий його перемотував раз 5  а потім закинув це діло. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зберіть Ліпіна, там щоб зробити його, вистачить 10 сторінок прочитати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку