22062018

Самодельний полуавтомат як воно працює

19 повідомлень у цій темі

Можна  зробити полуавтомат на базі простого інвертора і чи воно буди варить добре. І якщо поставить миханізм протяжкі дроту А547УМ і хто обладає яковсь інформаціюв підкажіть буду дужи вдячний.

Змінено користувачем 22062018
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

есть инверторы с возможностью добавки протяжки,одновременно меняется и режим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, 22062018 сказал:

Можна  зробити полуавтомат на базі простого інвертора і чи воно буди варить добре. І якщо поставить миханізм протяжкі дроту А547УМ і хто обладає яковсь інформаціюв підкажіть буду дужи вдячний.

В теории, можно, но проще с нуля сделать полуавтомат, чем переделать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

прикупить протяжку-приставку  і буде працювать а чкщо робить то тільки на 3 фази

Змінено користувачем tomyshynets
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я шукаю і заводській полуавтомат на 200- 250 А можи хтось має або знає буду вдячний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

MIG від MMA  відрізняється не тільки наявністю протяжки. ВАХ різне. З простого. Напруга на ПА до 30в  а на мма  до 90 ..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, tomyshynets сказал:

прикупить протяжку-приставку  і буде працювать а чкщо робить то тільки на 3 фази

Что будет работать? Обычный инвертор с протяжкой??? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 22062018 сказал:

Можна  зробити полуавтомат на базі простого інвертора і чи воно буди варить добре. І якщо поставить миханізм протяжкі дроту А547УМ і хто обладає яковсь інформаціюв підкажіть буду дужи вдячний.

Да в принципе, можно сделать полуавтомат на базе обычного инвертора, и варить будет не хуже заводского. Единственное - это вопрос целесообразности данного действия, ведь зачастую купить готовый более рационально, чем переделывать. Но если уж очень хочется, то вот на этом сайте всё очень подробно изложено.http://geshageshagesha.wixsite.com/poluavtomat

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От мине це інтирисує тожи маю інвертор 300А і думаю чи можи получитись полуавтомат 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А А547УМ купляти будете, чи є в наявності? Аджеж сам А547УМ коштує +/- стільки ж, скількі готовий напівавтомат Протон (ПСИ-160S)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.01.2019 в 21:26, Freddy сказал:

MIG від MMA  відрізняється не тільки наявністю протяжки. ВАХ різне. З простого. Напруга на ПА до 30в  а на мма  до 90 ..

от це правильно підмітили ,головна умова низькі вольти .В мене вийшло цю умову додержать бо в наявності був трьох фазни сварочний трансформатор вторичка якого була підключена в зірку і мала 48 в постоянного струму ,прийшлось перекинуть вторичку на трикутник и добавить дросель тепер в районі 28в . Но це все за умови що все ( трансформатор 3 ф виробництва чехії 82 рік  потужнисть якого  11квт,  185 А на одній фазі) в мене було в наявності і не хотілось викидувать в брухт приблизно 120 кг міді . А якщо робить все з ноля то потрібно ясна річ прорахувать кошторис.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, tomyshynets сказал:

от це правильно підмітили ,головна умова низькі вольти .В мене вийшло цю умову додержать бо в наявності був трьох фазни сварочний трансформатор вторичка якого була підключена в зірку і мала 48 в постоянного струму ,прийшлось перекинуть вторичку на трикутник и добавить дросель тепер в районі 28в . Но це все за умови що все ( трансформатор 3 ф виробництва чехії 82 рік  потужнисть якого  11квт,  185 А на одній фазі) в мене було в наявності і не хотілось викидувать в брухт приблизно 120 кг міді . А якщо робить все з ноля то потрібно ясна річ прорахувать кошторис.

Ну як підмітив. Це те що очевидно і на це ніхто не  звертає увагу . Я перед тим як робити  розбирався з цим питанням.  Хотілось мма інвертор використовувати для міг і мма. Але потім знайшов ту схему що хотів і заспокоївся... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Работать не будет, сам пробовал. Дуга вспыхивает и быстро сжигает проволоку  до самого электрода, а хуже и подплавляет с его клином. А почему, у инвертора напряжение холостого хода до 90В, для оптимального горения до расстояния в 1см. Если в инвертор добавить стабилизацию по напряжению в 22В, то заработает. Но и в инверторном полуавтомате стоить дроссель, для капельного переноса металла,(для привычного тарахтения а не звука рвущейся бумаги). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если к инвертору тулить А547 протяжку то толку точно не будет, даже с инвертором который теоретически и может работать в режиме полуавтомата. Тут желательно запитать подающее от отдельного БП а не от сварочного напряжения, для стабильности подачи проволоки.  С А-547 без переделки это сделать невозможно. Он запитывается только от сварочного напряжения.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.01.2019 в 23:53, yarunt сказал:

Но и в инверторном полуавтомате стоить дроссель, для капельного переноса металла

Не путайте поняття,при чому дросель до капельного переносу?Дросель також стоїть і у трансформаторному і не тільки у полуавтоматі,також дросель може бути електронний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.01.2019 в 23:53, yarunt сказал:

Работать не будет, сам пробовал.

У моему інверторі е аж два режиму різних тільки для МИГ/МАГ на воротку "вибір режимів". Що це означае я поки що не розбирався, бо не маю механізма подачи ще. Але впевнений, що там усе передбачено.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Yanuwevsky, дроссель стоит и в трансформаторном для этого. И в моем инверторном полуавтомате тоже стальной стоит, потому как он часть принципа работы образования красивого шва. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так по Вашому красивий шов це тільки капельний перенос?

В 19.01.2019 в 23:53, yarunt сказал:

стоить дроссель, для капельного переноса металла

 

Для уменьшения разбрызгивания электродного металла необходимо сжимающее усилие, возникающее в проводнике при коротком замыкании, сделать более плавным. Это достигается введением в источник сварочного тока регулируемой индуктивности. Максимальная величина сжимающего усилия определяется уровнем тока короткого замыкания, который зависит от конструкции блока питания. Величина индуктивности определяет скорость нарастания сжимающего усилия. При малой индуктивности капля будет быстро и сильно сжата - электрод начинает брызгать. При большой индуктивности увеличивается время отделения капли, и она плавно переходит в сварочную ванну. Сварной шов получается более гладким и чистым. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну да, капля будет переносится в св.ванную или без дросселя просто взрываться, покрывая шариками и окалиной все вокруг шва.  Я к тому отвечал что дроссель  нужен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку