woodshop

Якою +/- вважається адекватною ціна на новий чи б.в. балон для аргону (10л)?

21 повідомлення у цій темі

Купляю свій перший балон для MAG/TIG.

Щоб легше транспортувати по та біля майстерні, а також на заправку, обрав 10л формат.

 

Якою +/- вважається адекватною ціна на новий чи б.в. балон для аргону на 10л? (порожній), так як по моїм першим спостереженням та контактам з продавцями (Київ), ціна від 1695 до 2580 грн за новий балон з вентилєм у комплекті. Той, що 2580 має сертифікат на 5 років.

 

Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Себе искал правда кислородный балон  на 20 литров

после озвучивания цен  купил с метало приемки  цена  металлолома * 2 и + 100 гр работникам  

сдал на поверку - освидетельствивование  + замена вентиля  (сейчас ставят уже евро - мягче работает чем наш )   - обошлось  в два раза дешевле чем предлагали тогда торгаши 

но есть одно но у нас тогда были старые госты и время так сказать жизни баллона  вроде 40 лет у соседей уже обрезали до 20

мой прошел все и служит с 2009 года но убейте нет на нем даты изготовления  при проверке и замене вентиля его возможно закрасили - может там гдето

и еще у нас маленькие баллоны заправляют по цене больших 

и если не обмен то сдаешь и потом говорят дату когда подьехать

углекислотный заправят сразу  - у нас это Криоген сервис - все повыкупал и кислородный завод в Киеве 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очень сильно сомневаюсь, что у нас существуют НОВЫЕ баллоны. Скорее всего, взяли старый, зачистили, покрасили, заменили вентиль, поверили и парят как новый.

Змінено користувачем Zpmservice
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Viktor_KVS сказал:

обошлось  в два раза дешевле чем предлагали тогда торгаши 

Все законно. Двойной подъем у (уничижительно про людей занимающихся продажей товаров) никто не отменял. Вот у ТС вся информация и в руках, теперь пусть сам решение принимает.

 А по моему надо 40- литровый заправлять, а потом из него заправлять походного. Это конечно Правилами эксплуатации запрещено, но если все элементы испытаны и эксплуататор имеет знания в голове соответственные, то все проходит успешно. 

Тем более, что у нас 40 литровые привозят без предоплаты, по звонку и куда скажешь. Удобно черт побери.

Обменял 5 баллонов и на полгодика спокоен. Тем более, доставщики меняют все подряд не глядя просроченный или нет. А выдают непросроченные. И меняют без проблем арго-кислород-кислота по фиг.  Цена заправки от этого не зависит. Вот это сервис...

Правда недокачивают маленько, ну не нравиться не заказывай.....

Кстати на вражем форуме дядьки с прибалтики жаловались, что их поприжали крепко с этим делом.

Продают газ только в 50-литровые Евробаллоны, которые в аренду надо брать. А в свои совковые не заправят никак... Так что радуемся тихо пока наша очередь не пришла в обязаловку играть. 

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

маю 3 десяти літрових баллона (азот, кіслород, вуглекислота) а також 1 на 7л (кіслород)

Азотний купляв пару років назад на лохе за 400грн. новий з азотом (казали від якогось японського трактора в комплекті був, є китайські ієрогліфи на баллоні, колір сірий).

10л кіслород також на лохе здається платив 200 грн (2014р.) баллон німецький випробувальний тиск підходящий, був сірий покрасив його в голубий, здав на повірку і заміну вентиля обійшлося 300 грн за все (без баллона і краски).

10л вуглекислота дуже давно купив за 50 грн. (2008р. приблизно).

7л кіслород купив у знайомих від якогось фреону сам покрасив кран не міняли. 

 

Всі баллони перед експлуатацією сам особисто носив знайомому який займається повіркою таких баллонів і просив щоб зробив повірку як положено (то моя безпека), всі баллони пройшли всі необхідні процедури по повірці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але з власного досвіду скажу що для зварки 10л дуже мало!!! Краще взяти 40л.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є пропановий ,в роботі не був .різьба м22х1,75 ліва які 40-а літрових балонах .

20181025_114902.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взяв в Києві на рекомі, стан дійсно новий, по докам ("посвідчення про якість виготовлення посудини") вироблено на чернігівському "Пожтехніка", на балоні вибито 01.19 - 01.24

 

1.jpg2.jpg

 

В 1/21/2019 в 18:18, 123 сказал:

вашим він буде до першої заміни, не бачу сенсу купляти новий , персонально вам ніхто не заправлятиме

 

Є домовленість з кріоген-сервісом у Вишневому/Святопетрівському, що мені заправлять саме мій балон, завтра повезу на заправку.

 

P.S., а от з редуктором протупив трошки, думав беру латвійський (Redius), а виявилось вироблено у РФ., краще б донметівський замовив.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заправлять, заправлять. Але, якщо не встигнете забрати його першим, то вгадайте з одного разу що станеться?

Заправляв свій 10л аргоновий у Кріопромі, навіть телефон з прізвищем написав зверху щоб якась падлюка не переплутала. Але фіг вам - мій балон з новесінькім вентілем радує когось іншого :(, а старий балон с чужим телефоном стоїть у мене в майстерні.

Змінено користувачем sasha_kosak
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, sasha_kosak сказал:

якщо не встигнете забрати його першим

Можливо сервіс змінився чи щось у тому дусі, приїхав у Вишневе (фактично Святопетрівське), дав свій балон, через 15 хв віддали мій балон заправленим, сьогодні буду вперше вчитись MIG з газом (до того трошки пробував з флюсовим дротом, але не сподобалось).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тю, купили би відразу "Мікс" та не морочились с двома балонами.

В Одесі аргон не заливають персонально кожному, тількі кисень та вугілець, а якщо приплатити то гамузом в одну тару :P. А з аргоном, якщо нема зарядженного баллона на обмін, то залишаєш свій і приблизно через неділю отримуєш. Але не факт що той самий. Та й цена, м’ягко кажучі, того: за 10л  платиш як за половину 40 літрового і ніякі аргументи не грають, не подобається - бери 40л.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, sasha_kosak сказал:

Мікс

 

я вирішив не заморочуватись з міксом, в мене один балон під аргон, який буду використовувати як для MIG, так і для TIG.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

 

я вирішив не заморочуватись з міксом, в мене один балон під аргон, який буду використовувати як для MIG, так і для TIG.

І яка ціну заплатили за балон?! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@лейтенант 1695, заправив за 140 з чимось (146 начебто).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, woodshop написав:

 

я вирішив не заморочуватись з міксом, в мене один балон під аргон, який буду використовувати як для MIG, так і для TIG.

  

Варити напів автоматом в чистому аргоні скоріше за все у вас не вийде, так як аргон проводить струм від чого  дуже нагрівається сопло  і наконечник . В наслідок цього наконечник плавиться .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, Юра 88 написав:

Варити напів автоматом в чистому аргоні скоріше за все у вас не вийде,

Деякі матеріали при зварюванні напівавтоматом передбачають застосування лише чистого аргону.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, Юра 88 сказал:

Варити напів автоматом в чистому аргоні скоріше за все у вас не вийде

Вже вийшло :) тільки що зварив тримачі до штурвалу 2М112, з першого разу :)

 

Для моєї хоббі-зварки пару раз у місяць піде, у цьому тільки що переконався. Показувати не буду, бо ще не зачищав, але тримає добре)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, IMP написав:

Деякі матеріали при зварюванні напівавтоматом передбачають застосування лише чистого аргону.

Спорити не буду. Просто особистий досьвід. Більше хвилини  ложити шов ,на горелках до 260 ампер в мене наконечник не витримував.

На 400 і 500 не пробував. Якщо з аргоном булоб все просто, то в тіг зварці би не використоували вольфрамовий тугоплавкий електрод,і керамічні сопла .   Принцип  роботи горелки напівавтомата  коли варити в чистому аргоні , такий самий як і тіг , просто дріт подається автоматично а не рукою.  

 

 

Змінено користувачем Юра 88
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Юра 88 написав:

Просто особистий досьвід.

То розкажіть більш докладніше про ваш особистий досвід, про використовувані матеріали, якими зварювали напівавтоматом і що саме зварювали з використанням чистого аргону?.....Яким апаратом і за допомогою якого рукава?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все банально. Закінчилась вуглекислота , а кронштейн кріплення  запаски на грузовику  заварити було потрібно.

Апарат трансформаторний під 200 А. горелка типу 260 бінзель. 

Спочатку якось варить, плавить метал досить добре але трохи хаотично, потім наконечник перегрівався і починає закусувати дріт,після чого дуга починає горіти від деталі до наконечника , його  плавить і на тім кінець.

 Можливо якщо поміняти полярність то буде кращий результат .

Змінено користувачем Юра 88
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

При зварюванні напівавтоматом мідним, або алюмінієвим дротом рекомендовано застосовувати чистий аргон. Колись також прийшлось варити алюміній, а в самому кінці клієнт захотів ще заварити пару тріщин на рамці задніх дверей з нержавійки. Дріт був в наявності, а балона з міксом не було, то прийшлось доварювати рамку з використанням чистого аргону. Але там вже зовсім інші налаштування апарату, як і перенос металу .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку