serg-nu

Чим змити застигшу монтажну піну?

27 повідомлень у цій темі

Вітаю форумчани!

Така ситуація, запінювали дверну коробку(металеві двері). Піна монтажна зимова до -20 по Цельсію. Це було до обіду, вечером коли їхали додому було все гаразд. Рано звонить замовник і каже що ми попали, на двері полізла піна. Він обірвав, но залишились сліди варіанта два або ми відмиваєм або нові двері.

Пробували димексил, на холоді він недопомагає. А гріти термофеном боїмось щоб фарба не злізла(порошкова). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В обед запенили -а вечером пена полезла? 

Что за пена то такая?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите: https://bricknews.ru/article/2323

Только как краска устоит?

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, serg-nu сказал:

на двері полізла піна. Він обірвав

Якого біса він туди поліз? Сам поліз нехай сам і розгрібае. Я сам не користувався, але знаю, що е у строймагах якась рідина для демонтажу піни, щоб її видаляти. На порошку піна як заполімерізуеться, так одстае як од скла зазвичай. Тільки не треба її знімати. Вона потім як віликий шматок, то шматком без слідів одстае, а от тонкі шари не хотять одставати.  Але коли вона заполімерізуеться на морозі невідомо?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Cracker сказал:

В обед запенили -а вечером пена полезла? 

Ми запінювали пустоти в самій коробці(вона з квадратного металопрофілю) щоб не утворювався конденсат. А піна полізла крізь місця де були зварні шви, точніше не проварено добре.

За марку незнаю, запамятав що писало зимова -20 градусів, вихід піна 65літрів, зелена полосата етикетка.

4 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

Якого біса він туди поліз?

Щоб потрапити до власного будинку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте ВД-40,

нерозмазанные следы удавалось удалять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чого точно не любить монтажна піна  так це ультрафіолету. Особисто я нічого не знайшов що розчиняє піну що полімерізувалась. Пробував соляну і сірчану кислоти. Азотну не пробував. У не легка задача, зняти залишки піни і не сплюндрувати двері.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, VUL777CAN сказал:

Попробуйте ВД-40

Спробуєм і цей варіант, дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я пистолет с засохшей парил в кипяточке и отшкрябывал, норм отходила, как на двери хз, может утюгом с паром распарить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, 33vic сказал:

Особисто я нічого не знайшов що розчиняє піну що полімерізувалась

Ще до війни на Сході, кум працював в москві(монтажником вікон, дверей), то їм видали спрей(балончик на 150-200мл приблизно). То розчиняє та рідина застигшу піну як ацетон пінопласт, тільки трішки довше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С большинства гладких поверхностей монтажную пену 3-4-суточной давности благополучно снимает 95 бензин. Лично я однажды натёк зимней пены Сомафикс в зелёной банке (ну как натёк? - под потолком трудновато с пистолетом манипуляции проводить, вот и отвалился комок пены и кубарем покатился по окну) благополучно смыл с Саламандры 646 растворителем. Порошковая краска после спекания совершенно нейтральна к растворителям и маслам - это вам на руку. Средство для промывки пистолета на подсохшую пену реагирует значительно менее эффективно, чем на свежую. И не забудьте обратить внимание на отсутствие поблизости самоклейки, ей для красоты любят наличники декорировать, - все вышеупомянутые химикалии для их красок крайне нежелательны, смывают, будто акварель. 

 

P.S.

Во народ: бабки сшибает с лиц, обманутых хулиганами заказчиков, а что оно за пена, и как она себя ведёт, и насколько сильно расширяется, и как реагирует с поверхностями - понятия не имеет. Мартышка в старости слаба глазами стала (с)...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є один варіант попробувати вам допомогти.В будівельних монтажних пістолетах є така річ як промивка, якщо піна засихає у соплах. Є також  народний спосіб більш дешевий, просто ( уайт спірит ) неодноразово сам промиваю пістолет для монтажної піни. Розчинник цей недуже агресивний до фарб, так що я думаю варто спробувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Mister сказал:

а что оно за пена, и как она себя ведёт, и насколько сильно расширяется, и как реагирует с поверхностями - понятия не имеет.

Цю піну привіз замовник(а її йому впарили в магазині). Ми такі роботи проводили не перший раз, но ми працювали з звичайною піною, а не з морозостійкою.

Забув дописати фарба порошкова з молотковим ефектом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Даже если шагреневая - не страшно )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не знаю 

но после застывания  у меня лично не получилось ее отмыть  не - сольвентом не 647  не ацетоном - только механически снять

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

есть смывка пены,но обязательно попробовать на реакцию с краской.А вообще ота безалаберность строителей достала.Есть малярная маскировочная лента,особенно автомобильная крепко держится,есть особо прочная-типа резинового уплотнителя,в автомялярке применяется для защиты зазоров,и прочие материалы,которые оказывается неизвестны строителям-ремонтникам,а они намного лучше применяемых ими при одинаковых ценах и удобных разных упаковках.Кому показал из знакомых,теперь пользуют.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сколько я дверей перекрасил после монтажа с пеной - интересно самому если она в реакцию с краской не вошла то кто как боролся?

 я пробовал на твёрдых покрытиях механически и с маслом отдирал, потом исполнял полировкой, .

Такая гадость пена - подъест то что поцарапать трудно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, васско сказал:

промивка, якщо піна засихає у соплах.

то його викидають, а промивка для незагустілої

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вам розказував за суху  піну, промивав неодноразово. Буває клапан в соплі не тримає і піна  висихає.  Якщо у вас є кусок сухої піни то налийте розчинник в стакан і киньте її в піну, і побачите як вона повністю розчинеться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, serg-nu сказал:

Цю піну привіз замовник(а її йому впарили в магазині). Ми такі роботи проводили не перший раз, но ми працювали з звичайною піною, а не з морозостійкою

Ситуация ярко иллюстрирует уровень профессионального подхода к делу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попала пена на новые спортивные штаны. Подождал пока засохнет, купил в строительном магазине эко- промывку для пистолета и отмыл без повоеждений для тканей. Набрызгал на ватку и потихоньку все очистил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так що до сопла, ви сказали що воно викидається тобто я так зрозумів що піна не для монтажного пістолета а одноразова з трубкою і ричагом. А я промивав  в монтажному пістолеті. Коротше попробуйте зробити тест, якщо вона розстане то повний вперед.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И вообще, с такими ультиматумами либо омыть- либо НОВАЯ ДВЕРЬ, легким испугом не отделаешься. Есди так пошёл разговор про новые двери- то будет крутить на бесплатную работу. Сразу предлагай купить ему новую квартиру. Или шли его куда подальше.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Jeka сказал:

Есди так пошёл разговор про новые двери- то будет крутить на бесплатную работу

Крутити на бесплатно небуде(він з нами вже розрахувався).

9 часов назад, kosmos сказал:

колись мав нагоду бачити  в декількох місцях подібні запіновування,всередині повністю пустоти.

там доступ повітря є, хіба що залити нежаліючи піни.

А як себе поводить(чи витримає) порошкова фарба при нагріві(+50-60), щоб можна було користуватись димексилом? 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, serg-nu сказал:

А як себе поводить(чи витримає) порошкова фарба при нагріві(+50-60), щоб можна було користуватись димексилом? 

 

Да ни чего с ней не будет если нормальная, она спекается при 150-220 по Цельсию, Представьте до какой температуры разогреваются наружные двери на солнечной стороне там под 100 подкатывает. Вот тут не много о порошковых красках http://www.spbpalitra.ru/ispolzovanie.htm

Если страшно, а он понятно что страшно, попробуйте при договорённости с хозяином прогреть участок который не видно, к примеру нижнюю кромку двери и посмотрите что получится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку