Куляста_Блискавка

Доступні заготовки для кулачків люнету.

6 повідомлень у цій темі

Довелося робити серію деталей з використанням нерухомого люнета. Кулачки в ньму були зношені в край ( таким він мені достався) .Шукати чавун або якісну бронзу не було часу ( і бажання). Проблему вирішив за допомогою відпрацьованих  клапанних втулок  від  автомобільних двигунів .Цього мотлоху у друга на автосервісі хоч греблю гати.  Якісна   графітова металокераміка( бувае на основі бронзи або міді , бувае схожа на пористий чавун з великою кількістю графіту), до тогож просочена мастилом. Отвір у втулці не заважае, я його заповнив графітним мастилом, додаткове змащування вийшло.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото можете викласти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікава підказка. Я про втулки і не подумав би... Може ще хто щось підкаже. Зараз бронзу на базарі важко знайти, і відлічити її від латуні не можливо (особисто для мене).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На кулачкі люнету встановив підшипникі. Просто з боку. Проблеми зі зносом кулачків мене полишили. Кітайські підшипникі поміняти недорого у випадку зіпсутих.

post-16730-082783000 1307853041.jpg

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як і обіцяв.  Клапанні втулки від якогось 6ти циліндрового дизеля.  Вони ж у якості кулачків люнета. 

P2130390.JPG

P2130389.JPG

P2130388.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Хорошим источником материала-чугуна может ещё быть старый распредвал двигателя газ-24.

 Перед тем как резать на станке - поверхность шеек кулачков и шеек под втулки распредвала следует хорошенько потереть болгаркой для снятия закалённого слоя.  
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку