Turbobusa

Есть ли на форуме владельцы гладкоствольного из Запорожья.

27 повідомлень у цій темі

В общем вопрос в следующем,есть ли в Запорожье открытые полигоны или стрельбища,где легально можно пострелять из гладкоствольного?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Незнаю як у Запоріжжі але у Львові є навіть при мисливських магазинах!

А взагалі дятько "гугл" ось що показав...☺

https://reibert.info/threads/gde-postreljat-v-zaporozhe.805857/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Богдан 1987 сказал:

Незнаю як у Запоріжжі але у Львові є навіть при мисливських магазинах!

А взагалі дятько "гугл" ось що показав...☺

https://reibert.info/threads/gde-postreljat-v-zaporozhe.805857/

Спасибо.В тирах не особо охото стрелять.а на райберте создал подобную тему,что то молчат)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На "близнецы" не пробовали съездить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Zpmservice сказал:

На "близнецы" не пробовали съездить?

Я не местный)пробиваю где можно?где не нагрянет полиция с притензией.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Близнецы" - это военный полигон, если туда пустят - точно вопросов не будет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А отримати карточку на відстріл шкідників і дмовитись з егерем шо ви в тому овражику будуту лупити "щурів"?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.01.2019 в 10:19, dmytroK сказал:

А отримати карточку на відстріл шкідників і дмовитись з егерем шо ви в тому овражику будуту лупити "щурів"?

 

Что бы получить отстрелочную,нужно удостоверение охотника-у меня его нет)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А отримати карточку на відстріл шкідників і дмовитись з егерем шо ви в тому овражику будуту лупити "щурів"?

2 часа назад, Turbobusa сказал:

Что бы получить отстрелочную,нужно удостоверение охотника-у меня его нет)

Зробіть, в чому питання?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привет!

Вроде как, я слышал что в окрестностях Каменных могил есть клуб, и вроде как там можно и пострелять. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Было бы интересно узнать процедуру становления охотником, меня вот очень интересует такое дело, стрелять зверушек у меня нет ни малейшего желания а вот по мишени очень даже есть, как официально это всё провернуть чтобы и ствол был на мне и не считался преступником и животные целы были бы :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, тов.Дуков сказал:

Было бы интересно узнать процедуру становления охотником, меня вот очень интересует такое дело, стрелять зверушек у меня нет ни малейшего желания а вот по мишени очень даже есть, как официально это всё провернуть чтобы и ствол был на мне и не считался преступником и животные целы были бы :)

Набери расскажу)номер остался?

25 минут назад, тов.Дуков сказал:

Привет!

Вроде как, я слышал что в окрестностях Каменных могил есть клуб, и вроде как там можно и пострелять. 

В окрестностях Каменных врятли,там заповедник.да и Донецкая область частично.

Если бы номер телефона или какой контакт нарыть 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання такого плану-а для чого постріляти??? Просто тому що???? По пляшках??? То виїдьте у поле, та й стріляйте на здоров*я десь на польовій дорозі, нафік ви там нікому не потрібні.. Якщо ж ціль навчитися стріляти-то до клубу, як правили клуби мають і стрільбище(або орендують), і певне обладнання(наприклад викидач тарілок)...Але за то тра платити кошти, патрони, тарілки, інструктор...Патрони там зі стальним шротом,що ніяк не продовжить життя стволам...Десь так)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Turbobusa сказал:

Что бы получить отстрелочную,нужно удостоверение охотника-у меня его нет)

У меня кума охотовед преподаёт в университете биологию и охотоведение  ну и я поспрашивал что и как .Если вы приобрели ствол с рук не через магазин то это наказуемо.  Почитайте закон Закон Украины про мисливське господарство та полювання и Про положення з вогнепальною зброею  так ка она говорит что сезон охоты уже закончился и просто пострелять не выйдет. Единственное что можно сделать это найти охотничье хозяйство и пострелять по тарелочкам в присутствии лица из этого охот хозяйства и втом месте установить станок по бросанию этих тарелочек где они укажут. Ну и я думаю со всеми документами на оружие и удостоверение охотника ( говорила там ещё какой то срок должен пройти когда охотником становишся какие то мероприятия проводяся). и так далее в том же духе. Я для себя решил лучше рыбалка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ещё говорила что раньше был какой то стенд возле моста на Бабурку но вро де как сейчас его разобрали. На этом всё думаю найти вам лучше охот хозяйство по области ,а ещё лучше начать с документов чтобы потом не доказывать что ты не верблюд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, дублер сказал:

 Единственное что можно сделать это найти охотничье хозяйство и пострелять по тарелочкам в присутствии лица из этого охот хозяйства и втом месте установить станок по бросанию этих тарелочек где они укажут. Ну и я думаю со всеми документами на оружие 

Не потрібне посвідчення мисливця для того щоб постріляти на полігоні або стрільбищі, достатньо дозволу на зброю. у випадку якщо хочете користуватися своєю. Якщо бажаєте стріляти з їхньої зброї (у випадку надання такої послуги), непотрібно взагалі нічого крім паспотру та грошей))))))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, тов.Дуков сказал:

Было бы интересно узнать процедуру становления охотником, меня вот очень интересует такое дело, стрелять зверушек у меня нет ни малейшего желания а вот по мишени очень даже есть, как официально это всё провернуть чтобы и ствол был на мне и не считался преступником и животные целы были бы :)

В Мангуше был стенд- по крайней мере лет 15 -20 назад

 

Имею ввиду- для стрельбы дробью по тарелками.

 

 

Змінено користувачем Al.P
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не вижу смысла отвечать каждому в цитировании.

И так,с документами у меня все в порядке.В полнейшем.Только идиот будет везти оружие через блок посты,без документов.

Второе у меня в области просто так на просёлочной дороге или в балке пострелять не получится.Наказуемо из за проведения АТО.

Получить удостоверение охотника не проблема,но нужно ехать 400км в одну сторону .

В тире можно стрелять только пулей.

По сему для себя решил и понял,что проще найти стенд,где я абсолютно легально пусть и за деньги,смогу спокойно пострелять.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, дублер сказал:

У меня кума охотовед преподаёт в университете биологию и охотоведение  ну и я поспрашивал что и как .Если вы приобрели ствол с рук не через магазин то это наказуемо.  Почитайте закон Закон Украины про мисливське господарство та полювання и Про положення з вогнепальною зброею  так ка она говорит что сезон охоты уже закончился и просто пострелять не выйдет. Единственное что можно сделать это найти охотничье хозяйство и пострелять по тарелочкам в присутствии лица из этого охот хозяйства и втом месте установить станок по бросанию этих тарелочек где они укажут. Ну и я думаю со всеми документами на оружие и удостоверение охотника ( говорила там ещё какой то срок должен пройти когда охотником становишся какие то мероприятия проводяся). и так далее в том же духе. Я для себя решил лучше рыбалка.

Якщо небажані гості будуть ломитися вам до дому ви їм вудочку продемонструєте чи набір поплавків?

 

Змінено користувачем dmytroK
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Господь береже від небажаних гостей, та й на кухні ножей повно,та й всякої всячини досталь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, дублер сказал:

Господь береже від небажаних гостей, та й на кухні ножей повно,та й всякої всячини досталь.

А мене сейф з 2 стволами, а кухонні ножі лишіть для ковбаси і хліба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж ні разу не охотник,але з початку війни оформив і купив рушницю.Так,щоб було..спокійніше коли у сейфі є.

Практикуватися їздив у овраг,знайшов глуху місцину подалі від людей.

Вдома,для покращення навиків, є воздушка(звісно це не з рушниці стріляти,але все ж)...можна стріляти по мішеням нікого не турбуючи.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рушниця, коли ти не мисливець-то є проблеми.Якщо хтось собі думає що коли злочинці будуть лізти до хати і він встигне вийняти її із сейфа, зібрати, зарядити і дати відсіч, той дуже помиляється. Просто нехай засіче час який потрібно для цього і додасть час який пройде з моменту прокидання у ліжку і до моменту чіткого розуміння що робиться взагалі. Якщо хочете бути захищеним-рушниця біля ліжка і заряджена. Хто готовий на такий метод?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я мисливесь  (який не вбиває тварин) 

Моя вам порада з початку зробіть документи , щоб це зробить ідете до віділка поліції і і кажете що хочите отримати дозвіл на купівлю зберіганя та носіння вогнепальної зброї, потім пройдете мед комісію візьмете справку про не судимість та здасте іспит по гладкоствольній вогнепальній зброї , якщо бажаєте позбутись зброї ідете до поліції та добровільно її здаєте , там навіть бувають тижні здачі зброї нелегальної вас провірять провірять зброю на те чи небула вона задіяна в злочинах (чи немає в неї кримінальної історії) візмуть вашу зброю  і ніяких проблем, зробіть документи і спіть спокійно, а щодо того що писали за зброю в сейфі заразвипускають сейфи в яких рушницю не потрібно розбирать вона туди повністю стає в зібраному стані , головне щоб коли прийшов інспектор дозвільної служби зброя була розряжена і в сейфі, 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Ужищенко сказал:

Я мисливесь  (який не вбиває тварин) 

Моя вам порада з початку зробіть документи , щоб це зробить ідете до віділка поліції і і кажете що хочите отримати дозвіл на купівлю зберіганя та носіння вогнепальної зброї, потім пройдете мед комісію візьмете справку про не судимість та здасте іспит по гладкоствольній вогнепальній зброї , якщо бажаєте позбутись зброї ідете до поліції та добровільно її здаєте , там навіть бувають тижні здачі зброї нелегальної вас провірять провірять зброю на те чи небула вона задіяна в злочинах (чи немає в неї кримінальної історії) візмуть вашу зброю  і ніяких проблем, зробіть документи і спіть спокійно, а щодо того що писали за зброю в сейфі заразвипускають сейфи в яких рушницю не потрібно розбирать вона туди повністю стає в зібраному стані , головне щоб коли прийшов інспектор дозвільної служби зброя була розряжена і в сейфі, 

Если это сообщение касается меня,то меня напрягает когда не читают мои посты.

При чем тут оформление документов?они у меня в полном порядке.

Вопрос о том есть ли по близости ко мне стенды.

Честно начали за здравие закончили за упокой.

ПИ.СИ в сейфе может стоять и помпа,которую явно не нужно разбирать....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку