DrDima77

Щось нове для мене або "досить гріндерів" :)))

14 повідомлень у цій темі

Вітаю шановне панство

ось розпочинаю новий проект не поспішаючи, поки що збираю потрохи залізо

 

хто відгадає що саме я збираюся робити?

 

IMG_20190124_180545.jpg

IMG_20190124_180553.jpg

IMG_20190124_180603.jpg

IMG_20190124_180613.jpg

 

не знаю як воно получиться бо ще ніразу такого не робив

так що буду радий за вашу допомогу і слущні поради

 

насам перед маю питання чи правильно я підбираю частини майбутнього верстата. збираюся використовувати для дерева, щость порізати розпустити фігурно розрізати або вирізати по контуру, ну і шматувати і вирізати різні пластики, може і люміньку якусь прийдеться розрізати. легкі і несладні задачі. думаю з того що назбирав можна вже потихеньку розпочинати щось клеїти до купи чи ні?

і вдогонку ще одне запитання, думаю використовувати ремінь для передачі обертів профілю Z  бо маю вже два шківи великий і малий на вал двигуна чи варто звязатися з виготовленням інших шківів і використати плоский ремінь з автозапчастин?

поки що такі запитання далі буде

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чисто візуально - слабенький моторчик.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Диам дисков для той ширины маленький и двиг наверное слабый

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моторчик выд пральної машинки

Колекторнік, в ньому справжніх 400 Вт і він до того в мене крутив мій МН80 напряму без контрпривода і добре справлявся

Тепер жеж він буде крутитися не просто так а від регулятору обертів зі збереженням моменту на валу двигуна як заявлено в інструкції пробував, справді важко зупинити вал навіть на малих обертах, згодом зроблю відео

тим більше на тих верстатах що я бачив у такому розмірі стрічки то і набагато слабщі двигутни стоять на тих самих Метабо і Макітах

я не знаю яку силу має мати двигун  для моїх задач, якщо не справиться буду думати що туди втулити сильнішого

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сюда бы лучше глянули, зачем все заново пережовывать, тем более тут по металлу, есть же отличия

http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=201.0

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а я як раз роблю ревізію (заміна всіх підшипників, ремнів, невиликий ремонт деяких частин) на УЛПС-01 (рідка модель, випускав КАРЗ у середині 90х), по паспорту вона може в метал, також ставлю на частотник. Хотів продавати, але така корова потрібна самому, за те, за що продам -- не куплю навіть схоже.

 

4.jpg

 

якщо треба які розміри чи моменти, можу надати).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77 забавное начало: "...я угадаю с одной ноты..." :)
Откуда нам знать, для чего вы купили швелер?
Продолжайте! А то будет как на всех форумах: "...это всё фигня! Должно быть не так! А как должно быть: я вам не покажу никогда!.."
В итоге: всех друг-друга обкладывают мужскими половыми членами (затая глубокую обиду в ранимой душе) и ничего полезного не показывают окружающим....
А кто будет грубить автору: будет схвачен и отх...чен брошен в вулик :)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нє, ну там так ненав'язливо висить полотно для лєнточки, що важко не вгадати.

Але реально, чи не замалий діаметр коліс? Наскільки я зрозумів, коли вибирав собі лєнточку для дерева, діаметр - це критичний параметр для виживання полотна, чим менший діаметр - тим швидше трісне полотно. А вони коштують неприємно. Ну, і великий діаметр колеса = велика довжина заготовки, яка пролізе між корпусом і полотном, якщо це важливо вам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://photos.app.goo.gl/X1bcjRhYtLRA2oWCA

 

Вот моя, фоток нету, тоже колеса 200-е, ленты дешёвые с толщиной 0,5 и больше  живут минут 20.

Купил метабовскую 0.36, должна жить дольше, но точно не скажу на сколько, бо некогда проверить.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подтверждаю недолговечность полотен на таких колесах. Собирал пилу на 200 колесах, 0.65 полотно трескало одно за другим. Вместо полотна пилы повесил шлифленту и года три уже пользуюсь как гриндером.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

v.mazhara та Disastrous дуже вдячний прийму до уваги

значить буду шукати інші варіанти але є одне але- довжина стрічки це по перше- тому як саме в цій довжині в нас у магазині вони чомусь продаються і другий момент це знову ж таки імениті виробники які виготовляють маленькі стрічкові пилки і ролики в них геть навіть не 200 мм

34535119_images_3403344535.jpg

або

download.jpg

або

images.jpg

якось так. 

 

woodshop

десь приблизно такий самий механізм натягу подумовую зробити як на вашій пилці тільки десь приблизно в 4 рази меншим

?

пс. Пішов порився у запасах. приміряв шків від барабану пральної машинки діаметром 270 мм. то за такого діматеру робочого простору геть не залишається

пс2 довжина моєї стрічки 1650мм. може навіть хтось прорахує міжценр коліс якщо захоче. 

пс3 - заміряв тощину моєї стрічки - мікромет показав 0,95 мм може я не так міряю або якась стрічка не така.  на 10 см нарахував 28 зубів  скоріш за все вона не по дереву  хтось знає як вони (стрічки) діляться на види і підвиди, наскільки я знаю ті що по металу мають якусь певну кількість зубів на см чи то на дюйм довжини буду вдячний якщо хтось впізнає мою стрічку для чого вона

 

Змінено користувачем DrDima77
доповнення та виправлення помилок
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DrDima77 написав:

але є одне але- довжина стрічки

 

Уточню, що сам я ще мало користувався пилкою, ще не напрацював досвід, тому поставтесь критично до моїх слів :-).

Пилки роблять на замовлення, будь-якої довжини, і це дешевше, ніж готові брендові - за ці слова я відповідаю, бо перевірив на практиці. Замовив у "Рьонтген-Україна" 1405 мм - мені зварили без питань. Обійшлось 150 грн штука, а готове полотно такого розміру - 240 грн приблизно. Пересилка в них є, я уточнював. Ну, і це не єдина контора, яка варить пилки.

А от скільки проживе таке полотно, чи зекономив я, чи прогадав - це побачу тільки з часом, тому і прошу поставитись критично :-). Але тут можна попитати, хто де бере полотна, і вибрати підходящого продавця.

Якщо не помиляюсь, у відео Дядька Максима говорилось, що пилки варять йому на замовлення.

 

Тобто, при побудові лєнточки - як мінімум, частина майстрів радить не зациклюватись на полотнах стандартної довжини, якщо вам та довжина приносить незручності.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, DrDima77 сказал:

. може навіть хтось прорахує міжценр коліс якщо захоче.

L окр =2*пи*R

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Определяться с типоразмером ленточной пилы, исходя из размера доступных в продаже полотен - это как выбирать автомобиль под цвет рубашки. Подход в корне неверный. Во-первых, определитесь с высотой пропила исходя из своих потребностей. После этого можно моделировать общий каркас. Диаметром колес мельчить не надо: 200 мм для ленточки - это ни о чем. Диаметр колес определяет расстояние между полотном и колонной/стойкой, а это важно. 300-400 мм - это хороший ориентир. Длину ленточного полотна сможете намерять уже под завершение проекта. У нас в Чернигове есть фирма, делают полотна любой длины, ассортимент большой и по дереву и по металлу. Пересылают по Украине без проблем. Сам неоднократно к ним обращался, могу дать контакты.

Змінено користувачем Romio
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку