Phelix

Допоможіть вирішити чи вартий уваги станок

30 повідомлень у цій темі

, makks написав:

никто ж не вкладывает в шабровку черновую заготовительную операцию, поэтому и ваш комент абсурдный

в случае автора нужно смотреть первые видео ткача с болгаркой

А де "чорнова заготовлювальна операція" у відновленні верстату, тобто стосовно данної теми? Я ж спеціально додав про "узагальнити до непристойності", щоб не було коментів типу вашого... Дивитись як шабриться болгаркою треба не у Ткача(бо таке відео є швидше шкідливим), а у того ж Grandistok-а, ну а якщо не відходити від теми далеко, то мій комент був про те, що шабровкою станину можна відновити до пристойного стану, але звісно це не буде "декоративне" шабрування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Богдан 1987 написав:

То ще добре якщо ще хоть щось лишилося! ☺

В нас уже навіть фундамент розтягнули - всьо поросло корчами?

Те саме, нажаль у нас все розтягнули на лом(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в цій темі взагалі 0. Але якщо детально розглянути останнє фото то видно що там дуже глибокі раковини. Ніби він пролежав 10 років під небом, і те що поржавіло його відколупали і зачистили потім. Я б навіть профільну трубу для виноградної арки в такому стані не став би брати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не берите,наберетесь не опыта,а получите гемор в одно место. Станок,как уже писали раньше, убитый в хлам.Мой Вам совет-ищите нормальный станок,за дешевкой не гонитесь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Phelix якщо не будете брати станок, якщо захочите, то можете познімати деякі вузли, до нашого станку ще більш-менш актуально, затрачений час відібєте,  ось в темі: 

 людині не завадить цілий фартук (якщо ще не знайшов), сам би на різцетримач би глянув... Ще масло станцію зніміть, теж знайти проблемно, звісно якщо буде бажання

Змінено користувачем Sanya8270
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку