Ужищенко

Терміново потрібна допомога з шахраями

23 повідомлення у цій темі

 Доброго вечора , сталася така ситуація що схоже я став жертвою шахраїв , хотів замовить табачну продукцію через інтернет на суму 7500грн. Зробив передоплату , потім повну оплату за товар , потім мені зателефонували і сказали що мені дали не правильні реквізити для оплати , гроші мені повернуть разом з товаром курєр вже в завантажений  але потрібно проплатить по новій , дзвонив директор та два менеджери , я зробив повторну оплату двічі після чого мені сказали курєр з моїм замовленням їде  , і тут начинається саме цікаве мені телефонує менеджер дає номер мобільного і каже що це номер налогової  і щоб я туди зателефонував , я дзвоню і мені кажуть що моє замовлення стоїть на стоянкі і нікуди не поїде доки я не заплачу 7500 знову бо вмене змінивсь менеджер і я повинен був повністю все оплачувать по новій , інакше до мене завтра преїде прокуратура і налогова , голос жінки з прокуратури дуже сзожий на голос жінки яка преймала в мене замовлення , мене цікавить як повернути гроші платив через тирмінал приват банку на карту Таском банка?.? 

зарані дякую за любу допомогу

Доки печатав дзвонив деректор і питав чи я завтра заплачу до 10:00

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нет слов....

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сам винен , але не хочу щоб інші на таке попали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут может помочь только доктор 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Ужищенко сказал:

 Доброго вечора , сталася така ситуація що схоже я став жертвою шахраїв , хотів замовить табачну продукцію через інтернет на суму 7500грн. Зробив передоплату , потім повну оплату за товар , потім мені зателефонували і сказали що мені дали не правильні реквізити для оплати , гроші мені повернуть разом з товаром курєр вже в завантажений  але потрібно проплатить по новій , дзвонив директор та два менеджери , я зробив повторну оплату двічі після чого мені сказали курєр з моїм замовленням їде  , і тут начинається саме цікаве мені телефонує менеджер дає номер мобільного і каже що це номер налогової  і щоб я туди зателефонував , я дзвоню і мені кажуть що моє замовлення стоїть на стоянкі і нікуди не поїде доки я не заплачу 7500 знову бо вмене змінивсь менеджер і я повинен був повністю все оплачувать по новій , інакше до мене завтра преїде прокуратура і налогова , голос жінки з прокуратури дуже сзожий на голос жінки яка преймала в мене замовлення , мене цікавить як повернути гроші платив через тирмінал приват банку на карту Таском банка?.? 

зарані дякую за любу допомогу

Доки печатав дзвонив деректор і питав чи я завтра заплачу до 10:00

А ви сміливець, я б на таке не наважився, там мабуть ціла команда працює..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ужищенко написав:

Сам винен , але не хочу щоб інші на таке попали

Зателефонуйте постараюся підсказати Вам послідовність дій. 

Номер тел є в профілі 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bogdan1983 написав:

А ви сміливець, я б на таке не наважився, там мабуть ціла команда працює..

На даний момент я повен ідіот, одне що приходить в голову це завтра їхать в поліцію або прокуратуру

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ужищенко написав:

табачну продукцію

 

Москальські цигарки?

 

, Ужищенко написав:

я зробив повторну оплату двічі

 

9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Москальські цигарки?

 

 

9_9

Да (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом") це судьба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сочувствую. Не знаю поможет ли полиция, но все пройдет и потихоньку забудется.

Спасибо, что написали, такие истории нужно периодически вспоминать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

позвоните сейчас приват и оставьте заявку на отмену операции , если прямо с привата делали ,  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну понял***** 

звони немедленно в приват

и обьясни ситуацию

деньги вернешь или нет

Х/З но не дай аферюгам их

снять

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Великв проблема, що на карту лівого банку. В Приваті можна було б поскаржитись на шахрайські дії. Карту б заблокували і з великою долею ймовірності можна було б повернути кошти....

 

Завжди насторожує коли просять оплачувати на не приватовську карту ...

 

Дуже шкода що Ви потрапили в таку ситуацію :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Великв проблема, що на карту лівого банку. В Приваті можна було б поскаржитись на шахрайські дії. Карту б заблокували і з великою долею ймовірності можна було б повернути кошти....

 

Завжди насторожує коли просять оплачувати на не приватовську карту ...

 

Дуже шкода що Ви потрапили в таку ситуацію :(

Вже заблокував дякую за співчутя 

, iva написав:

Ну понял***** 

звони немедленно в приват

и обьясни ситуацию

деньги вернешь или нет

Х/З но не дай аферюгам их

снять

Заблокував

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ужищенко Ставлю плюс за железные мудаберцала, не каждый отважется вот так расказать.

Деньги к сожалению ушли, поскольку банк другой.

Обращение к ментам в данном случае может стать дополнительным гемором. Обвинят в контрабанде и торговле с врагом, я это вполне серьёзно пишу.

Так что как по мне остаётся прислушаться к евреям и сказать " спасибо боже, что взял деньгами" 

PS а схемка то серьёзная

Змінено користувачем Stebium1
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Ужищенко сказал:

Заблокував

Может и поможет если транзакция между баками ещё не прошла.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ужищенко

реально "+" за сміливість розповісти про свою помилку.

Комусь "дитячі помилки", а хтось (молодняк, недосвідчені, тощо ...) може прочитає, та не поведеться на подібне...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

@Ужищенко Ставлю плюс за железные мудаберцала, не каждый отважется вот так расказать.

Деньги к сожалению ушли, поскольку банк другой.

Обращение к ментам в данном случае может стать дополнительным гемором. Обвинят в контрабанде и торговле с врагом, я это вполне серьёзно пишу.

Так что как по мне остаётся прислушаться к евреям и сказать " спасибо боже, что взял деньгами" 

PS а схемка то серьёзная

Да схема цікава я почав підозрювать ще зранку але було цікаво що з цього вийде ? Наскільки вних вистачить совісті

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:0bc5ba3e::0bc5ba3e::0bc5ba3e: Автору: жизнь, это игра, по-мелкому все мы играем, т.к. хочешь жить - умей вертеться, но азарт на грани безумия - почти всегда наказуем, деньгами, здоровьем, свободой.... Я бы взял паузу в жизни на пару дней, переосмыслить бытие....

 

P.S:

Последних год 4-5, наверно, пользуюсь схемой (для покупок более 1000 грн) - ВИЖУ ЛИЧНО ПРОДАВЦА (если совсем не знакомый), щупаю/проверяю товар, плачу. Или это форумчанин (или барахолка (человек обменивающий товары на купюры и их электронный вариант), но с репутацией) и идет расчет на то, что честь и репутация дороже... 

ПХУ-ПХУ-ПХУ, пока без сбоев...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sebra написав:

@Ужищенко

реально "+" за сміливість розповісти про свою помилку.

Комусь "дитячі помилки", а хтось (молодняк, недосвідчені, тощо ...) може прочитає, та не поведеться на подібне...

Да якби було десь почитав то можливоб подумав двічі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан28 написав:

:0bc5ba3e::0bc5ba3e::0bc5ba3e: Автору: жизнь, это игра, по-мелкому все мы играем, т.к. хочешь жить - умей вертеться, но азарт на грани безумия - почти всегда наказуем, деньгами, здоровьем, свободой.... Я бы взял паузу в жизни на пару дней, переосмыслить бытие....

 

P.S:

Последних год 4-5, наверно, пользуюсь схемой (для покупок более 1000 грн) - ВИЖУ ЛИЧНО ПРОДАВЦА (если совсем не знакомый), щупаю/проверяю товар, плачу. Или это форумчанин (или барахолка (человек обменивающий товары на купюры и их электронный вариант), но с репутацией) и идет расчет на то, что честь и репутация дороже... 

ПХУ-ПХУ-ПХУ, пока без сбоев...

Перерив не братиму бо нема часу на це , а я звик довірять людям але зкожним днем я бачу що тих кому можна довірить все менше і менше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Может и поможет если транзакция между баками ещё не прошла.

Гроші шкода але не вгрошах щастя , нихай люди читають і учаться на моїй помилкі щоб не допустити побібного 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ужищенко написав:

зкожним днем я бачу що тих кому можна довірить все менше і менше

 

Співчуваю щиро. Реально поліція не допоможе 1001%, мона не звертатись. Цікаво (для форумчан, щоб не попали надалі на цю схему) як починався "заміс", вони задзвонили і запропонували Вам ящик цигарок з раші чи з пмра "на шару" чи .... як? 

Що до цитати: незабувайте людішки - це ссавці, такі абсолютно як койоти, гієни, леви.... Коли мало їжі починають виїдати соплемінників (алегорія, не буквально). Хоча в крайніх випадках (вспомніть документальні факти за 1933рік).....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку