Володимир_Фещук

Київ шукаю приміщення для довгострокової оренди

15 повідомлень у цій темі

Нестандартне прохання. Я шукаю приміщення, аби орендувати, і відкрити там майстерню.

Я вже кілька тижнів шукаю приміщення, але вдається погано. В інтернеті практично нічого немає, люди тут полюбляють працювати через знайомих, або максимум - написати на заборі "оренда". Потрібно перевозити свою майстерню з іншого міста, і вже є новий верстат придбаний, який немає куди привезти. Загалом можливо хтось десь знімав, чи чув від знайомих - допоможіть хто чим може

 

Вимоги:

- правий берег Києва. В межах Києва. Вийняток - Вишневе;

- загальна площа 60(не менше) - 100 кв.м. Якщо двоповерхове - то на першому поверсі мінімум 45 кв.м.;

- бажано 1 поверх;

- 3-х фазна електрика, яка потягне запуск 5-и кВт двигуна (можу точно сказати скільки кіловат потрібно на вводі);

- опалення - не потрібне, зроблю сам;

- можливий невеликий ремонт (бажано за рахунок оренди), наприклад ремонт підлоги, фарбування стін, розширення вхідного проєму, зміцнення/утеплення воріт;

- наявність водопостачання (впринципі НЕ обов'язково!) та туалету (хоча б недалеко);

- можливість приїздити туди на авто в будь-який час (щоб не було з 8:00 до 20:00, і все);

- можливість поставити своє авто;

- можливість для клієнта безперешкодно зайти чи під'їхати до цього приміщення;

- ціна максимальна 6000 (8000, якщо будуть якісь суттєві переваги).

 

це може бути що завгодно. два гаражі поруч, частина приміщення, і тд. Можливі вийнятки - відсутність якогось з некритичних пунктів.

 

Загалом пропонуйте все що можете.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоже аналогичная проблема.Если не секрет какое у вас направление  ? Может можно скооперироваться .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, meganom написав:

Тоже аналогичная проблема.Если не секрет какое у вас направление  ? Может можно скооперироваться .

поки-що це одиничне та дрібносерійне виробництво. ремонт та виготовлення нових деталей.

як то кажуть - що принесуть.

загальний напрямок - обробка на токарному та фрезерувальному верстаті. поки-що так

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как с вами связаться (Viber, Skype ) ? Есть мысли по поводу совместного бизнеса .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, meganom написав:

Как с вами связаться (Viber, Skype ) ? Есть мысли по поводу совместного бизнеса .

можете писати на форумі в приватні повідомлення, також є вайбер, телеграм, Gmail, інстаграм, фейсбук (мессенджер)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ок

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, meganom написав:

ок

 

по ідеї в описі мого профілю має бути номер телефону

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

В інтернеті практично нічого немає,

Я у Дніпрі, але думаю, що різниця невелика. Щукав на трьох буквах. Досить швидко знайшов, але коли припекло вже, причому через дорогу від власного будинку. Пропозицій також було багато різних. Попоходив по них, та мозок повиносили, зі своїми замороками різні індівіди.  Може просто везіння, або божий промисел, хто знае.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

Я у Дніпрі, але думаю, що різниця невелика. Щукав на трьох буквах. Досить швидко знайшов, але коли припекло вже, причому через дорогу від власного будинку. Пропозицій також було багато різних. Попоходив по них, та мозок повиносили, зі своїми замороками різні індівіди.  Може просто везіння, або бозий промисел, хто знае.

Нажаль мені поки не щастить. Вже обходив купу варіантів. Або 200-300 квадратів, або по 100-150грн/кв.м, або "відділяйте собі шматок цеху по колонах" десь в глибині території заводу, або 25-30кв.м в кооперативі. І при чому не можу сказати, що мені ще не припікло)))

В кооперативах є трохи боксів різних, чималих доволі, і ціни в тих кооперативах смачні, але знайти власників - ну просто ніяк.

Пошуки на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) теж нічого не принесли

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Не так давно по приглашению нашего форумчанина, был в гостях на металлобробатывающем производстве. Оно оказалось расположено в гаражном кооперативе.

Я к чему, может стоит руки в ноги о проехаться?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

@Володимир Фещук Не так давно по приглашению нашего форумчанина, был в гостях на металлобробатывающем производстве. Оно оказалось расположено в гаражном кооперативе.

Я к чему, может стоит руки в ноги о проехаться?

Так я не сиджу в дома, з очікуванням, що все прийде. Я їздив по заводах і підприємствах, як діючих, так і вже "порубаних/поділених", по кооперативах, по "промці", і усіляких бараках. Поки нічого підходящого. 

, Stebium1 написав:

@Володимир Фещук Не так давно по приглашению нашего форумчанина, был в гостях на металлобробатывающем производстве. Оно оказалось расположено в гаражном кооперативе.

Я к чему, может стоит руки в ноги о проехаться?

А він орендує, чи придбав?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

А він орендує, чи придбав?

Оренда, но там боксы будь здоров.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Оренда, но там боксы будь здоров.

Мене не лякає більша площа. Наприклад до 200м.кв. 

При умові, що вона підпадає в мій ціновий діапазон)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Я не только о площади, я в общем. В том кооперативе Вам скорее всего не светит, там полный цикл токарка-фрезеровка-зуборезка- шлифовка, кажись и термичка есть. Станки импорт.

Я просто для направления поиска написал.

Точно так же и @Одессит работает. Он в вашей педыдущей теме об этом писал.

Я думаю, что Вам нужно расширить ареал поисков и ножками - ножками. Поговорить с охранниками на стоянках, постучаться в жеки.

Понимаю тяжко всё это, но ... 

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

@Володимир Фещук Я не только о площади, я в общем. В том кооперативе Вам скорее всего не светит, там полный цикл токарка-фрезеровка-зуборезка- шлифовка, кажись и термичка есть. Станки импорт.

Я просто для направления поиска написал.

Точно так же и @Одессит работает. Он в вашей педыдущей теме об этом писал.

Я думаю, что Вам нужно расширить ареал поисков и ножками - ножками. Поговорить с охранниками на стоянках, постучаться в жеки.

Понимаю тяжко всё это, но ... 

Саме таким методом я і дію зараз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку