docento

Оправка исо50 під автозажим

19 повідомлень у цій темі

Привіт. Я в металообробці делетант, тому попрошу не сильно критикувати якщ якісь терміни не в тому тоні називаю або не там наголос ставлю.

 

Маю дилемку - є станок 6т12.

Станок має автозажим оправки.

Конус там исо50.

Хвостовик (штревель) до цього станка в продажі найти важко.

 

Хотів би купити новий цанговий патрон під станок, проте нові  по стандартам исо50 важкувато знайти, знайшов по стандарту БТ50. З того що я розумію, конусність в них однакова і можна взяти БТ50 і добавити перехідну втулку (а де її купити хз) + штревель під 6т12(який теж найти в продажі важко) ? Правильно я розумію?

 

Можливо я погано шукав і таки є в природі нові цангові патрони комплектні під исо50 разом із штревелем під цей станок щоб не розпорошуватися?

 

Фото штревеля який я думаю мавби підійти я добавлю (нарив на російському чіпмейкері).

 

хвостовик на 6т13 (мав би мені стати)_1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

создал бы ты эту тему месяц назад я бы тебе ящик такой лабуды по 15грн\кг продал бы. я счас есть только один. померяй резьбу если подойдёт подарю безвозмездно. доставка с тебя.

Змінено користувачем 41292
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тут проблемка в тому, що я немаю хвостовика (штревеля) до цього станка і точно незнаю який він має бути. З того що писали на рус чіпмейкері це от такий має бути але чи це дійсно так хз.

креслення того що по фото додаю:

Picture 046.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если такая подходит - дарю.

м24 паз 16 диаметр 38

В личку напишите куда слать.

GEDC3363.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

@Андрей642 в ПП черкнув.

 

 можливо хтось підкаже по перехідній втулці із БТ на ісо50 ? я думаю що на форумі є люди в яких ісо50 і вони із цим вже стикалися?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, docento сказал:

 

@Андрей642 в ПП черкнув.

 

 можливо хтось підкаже по перехідній втулці із БТ на ісо50 ? я думаю що на форумі є люди в яких ісо50 і вони із цим вже стикалися?

У бт обрезан цилиндр после конуса. В шпиндель лезет все и бт , и исо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот на примере сорокового решение этого вопроса .

GEDC3364.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на вашій фото зправа то вроді бт40?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, docento сказал:

на вашій фото зправа то вроді бт40?

 

Да , справа бт40 , слева исо40

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Андрей642 сказал:

Да , справа бт40 , слева исо40

То ты показал зажим от 67К25.
Меня уже давно подмывает переделать его на общепринятый нынче "грибок" без этих дефективных "пазов" (как и в случае ТС. Там всё ещё интереснее).
Ну нафига оно надо? Кроме определённого геморроя с установкой инструмента в шпиндель :) и его предварительной "настройкой".
Я уже молчу про дополнительные трудности при изготовлении подобных "штревелей".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Одессит сказал:

То ты показал зажим от 67К25.
Меня уже давно подмывает переделать его на общепринятый нынче "грибок" без этих дефективных "пазов" (как и в случае ТС. Там всё ещё интереснее).
Ну нафига оно надо? Кроме определённого геморроя с установкой инструмента в шпиндель :) и его предварительной "настройкой".
Я уже молчу про дополнительные трудности при изготовлении подобных "штревелей".

пАдАждите новорожденный :) (это для тех кто с Д.Р. не поздравил). У ТС. таже хрень , только в профиль. Шо у тебя в шомполе паз , шо в штревеле паз - какая х разница? Смотри внимательно.

По цанге : у Саньки знакомца 6720 с цангой и грибком - жалуется , что рукой нажимает на кнопку , второй рукой принимает инструмент , еще одной рукой пытается "помочь" инструменту выпасть. Считай руки . Тута : дернул тублер и принимай висящий инструмент аднака . Имхо : на советикосе не всегда хорошо работает правильное буржуйское .

Доп. трудности штревелей : у мня с гвоздилина чет работают штревеля , а там следы на недокаленых остаются . Х.З. , что для нас лучше . Все основано исключительно на имхо и втыкании по 100500 раз на день в дырдочку шпинделя ничего личного - прошу не оказывать "революции" и перетаскивания )))

Привет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Андрей642 сказал:

пАдАждите новорожденный

Мы уже почти всё допили, что прихожане нанесли :)

1 час назад, Андрей642 сказал:

еще одной рукой пытается "помочь" инструменту выпасть. Считай руки

Не могу не согласится. "Круглый" грибок больше подходит для автосмены...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Андрей642 то виходить якщо найти бт50 (я про себе) і поставити на нього так як і Ви поставили на свій гайку (втулку перехідну) і штревель який мені потрібно(той який Ви мені подарували, за що привелике дякую), то можна використати і бт50 без всяких проблем?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, docento сказал:

@Андрей642 то виходить якщо найти бт50 (я про себе) і поставити на нього так як і Ви поставили на свій гайку (втулку перехідну) і штревель який мені потрібно(той який Ви мені подарували, за що привелике дякую), то можна використати і бт50 без всяких проблем?

Та да. Главное , чтоб длины резьбы хватило на изыски. Штревеля сделаны с железяки - нет там ничего космического . Получите образчик и будете себе жменями их делать по образу и подобию:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Многая лета новорожденному!

У мого в голове тот паз живёт своей жизнью, стопор ослаблен и после активной чистки конуса (когда в режиме - инструмент зажат)  сам паз смещается относительно шпонок, как к стопору добираться не придумал кроме как частичная разборка головы. В горизонтальном намного проще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так а не простіше зняти весь механізм?

дето фотки мав.... сек..

Правда це механізм исо40 (я оцінив по штревелю) але сам принцип мав би бути ідентичний із исо50.

 

 

DSC07244.JPG

DSC07243.JPG

DSC07242.JPG

DSC07241.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що розібравсь з зажимом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

привіт. так розібрався - подарили оригінальний штвеллер...все чітко...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@docento Добрый день ! Скажите тот штревель который вам прислали соответствует эскизу ?? У меня такая же проблема с 6т12-29 собираюсь точить штревель , но хочу знать точно каким он должен быть . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку