Нікелювання,розчин для нікелювання 1.5 літрів з блискоутворювачем Никелирование,раствор для никелирования 1.5 литра


Нікелювання,розчин для нікелювання 1.5 літрів з блискоутворювачем Никелирование,раствор для никелирования 1.5 литра

330,00гр


Запити до продавця 0 (посмотреть)
До завершення 24 дні та 13 годин - 2024-05-14 17:54
Доступна Кількість 4
ЦІна 330,00гр
Кількість
  Щопи купити - Зареєструйтесь Ось Тут!
Оплата Готівка, Переказ на пластикову карту
Отримання Самовивіз, Відправка Новою Поштою
Бронювання 48 годин
Нові лоти в телеграм-боті!

Опис

Розчин для блискучого нікелювання дозволяє придати новим і старим металічним виробам красивий зовнішній вид,стійкість до корозії,світловідбиваючі якості і т.д.Також згодиться при покритті деталей із сталі і чавуну міддю (як тонкий проміжний шар між сталлю і міддю),так як безпосередньо міднити сталь чи чавун не вдасться через контактне виділення міді.
В комплект входить 1.5 літра розчину нікелювання,готового до використання і запас блискоутворюючої добавки(10мл,вистачить надовго) + якісна упаковка.
На фото випадкові деталі до покриття і після нього.Зверніть увагу,деталі у процесі не піддавались механичній обробці,якщо їх шліфувати і полірувати на виході вийде дзеркальне покриття.Для роботи Вам знадобляться:анод нікелевий, вода для промивки(із крану і т. д.),зарядне для автоакумулятора(чи сам акумулятор на 6 чи 12 вольт,чи будь-який блок живлення на ту ж напругу з регулюванням сили струму),бензин,розчинник, акумуляторний електроліт. Технологія нікелювання зводиться до слідуючого: Перед покриттям виріб треба очистити від грубої іржі та забруднень,наприиклад болгаркою,щіткою і т. д.Потім робимо обезжирювання – знімаємо жирові забруднення щіткою чи ганчіркою,змоченими бензином,а потім те ж саме,але чистою ганчіркою з розчинником(646,647…).Для більш якісного обезжирення можна використати додатково будь-які миючі засоби в гарячій воді.Далі йде травлення(тобто розчинення іржі й окислів).Його проводимо в акумуляторному електроліті,розведеному навпіл водою й нагрітому до близько 50 градусів.
Далі промиваємо деталь водою(з-під крану чи поливом із якоїсь тари 10 секунд і більше),і ставимо на нікелювання.Підключаємо мінус на деталь(чорний зажим блока живлення),плюс на нікелевий анод,струм-від 0.5 до 5 ампер на кв.дециметр площі покриваємої деталі(при 20 градусів 0.5 ампер,при 30 град. – 2 ампер і т.д.В залежності від потрібної товщини шару нікелю через 10-60 хвилин процес завершено – промиваємо деталь і сушимо.
Замість нікелевого анода можна використати графітовий,наприклад від звичайної батарейки,але тоді солі нікелю із розчину будуть розкладатися на металічний нікель(на деталі) і сірчану кислоту,яка в свою чергу підвищить кислотність розчину, тому доведеться післе кожних 3-5-7 деталей нейтралізувати розчин (наприклад харчовою содою із розрахунку біля 3г на кожний дециметр покритої площі деталі).При наявності ж нікелю ця операція відпадає. .Блискоутворювач додавати лише при погіршенні блиску по одному мілілітру на 1.5 літра розчину.

Раствор для блестящего никелирования позволяет придать новым и старым металлическим изделиям красивый внешний вид,стойкость против коррозии,светоотражающие свойства и т.д.Также пригодится при покрытии деталей из стали и чугуна медью (как тонкий промежуточныйслой между сталью и медью),так как непосредственно меднить сталь и чугун не получится из-за контактного выделения меди.
В комплект входит 1.5 литра раствора никелирования,готового к использованию и запас блескообразующей добавки + качественная упаковка.
На фото случайные детали до покрытия и после него.Обратите внимание,детали в процессе не подвергались механической обработке,если их шлифовать и полировать на выходе получится зеркальное покрытие.Для работы Вам понадобятся:анод никелевый, вода для промывки(из крана и т. д.),зарядное для автоаккумулятора(или же сам аккумулятор на 6 или 12 вольт,или любой блок питания на то же напряжение с регулировкой тока),бензин,растворитель, аккумуляторный электролит. Технология никелирования сводится к следующему: Перед покрытием изделие следует очистить от грубой ржавчины и загрязнений,например болгаркой,щеткой и т. д.Потом следует обезжиривание – снимаем жировые загрязнения кисточкой или ветошью,смоченными бензином,а потом то же самое,но чистой ветошью с растворителем(646,647…).Для более качественного обезжиривания можно использовать дополнительно любые моющие средства в горячей воде.Далее следует травление.(то есть растворение ржавчины и окислов).Его проводим в аккумуляторном электролите,разведенном пополам водой и нагретом до ок. 50 градусов.
Далее промываем деталь водой(из-под крана или поливом из любой емкости 10 секунд и более),и ставим на никелирование.Подключаем минус на деталь(черный зажим блока питания),плюс на никелевый анод,ток-от 0.5 до 5 ампер на кв.дециметр площади покрываемой детали(при 20 градусов 0.5 ампер,при 30 град. – 2 ампер и т.д.В зависимости от требуемой толщины слоя никеля через 10-60 минут процесс завершен – промываем деталь и сушим.
Вместо никелевого анода можно использовать графитовый,к примеру от обычной батарейки,но тогда соли никеля из раствора будут разлагаться на металлический никель и серную кислоту,которая в свою очередь повысит кислотность раствора,поэтому придется после каждых 3-5-7 деталей нейтрализовать раствор (например питьевой содой из расчета около 3г на каждый дециметр покрытой площади детали).При наличии же никеля эта операция отпадает. .Блескообразователь добавляется только при ухудшении блеска по одному миллилитру на 1.5 литра раствора.


Питання та відповіді

Доброго дня, який термін придатності даного розчину, чи можна його використовувати повторно для іншої деталі?

Слесарь

Опублікований


Доброго часу!Можна зберігати кілька років.Можна покрити десятки-сотні деталей,головне - уникати попадання будь-яких забруднень,в тому числі через аноди не з чистого нікелю,а також якщо переплутати полярність,то деталь почне розчинятися і за кілька хвилин виведе розчин з ладу.

0

Поділитися коментарем


Посилання на коментар