vitalik

Користувачі
  • Продажи

    63/5
  • Покупки

    84/5
  • Публікації

    1 025
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    4
`

vitalik останній раз здобув день на листопада 29 2025

vitalik має найбільш улюблений контент!

Репутація

50 Добра

Про vitalik

  • Звання
    Реєстрація
  • День народження

Персональна інформація

  • Стать
  • Країна
    Україна
  • Імʼя користувача
    Віталій

Налаштування Барахолки

  • Мінімальна сумма для пропозиції
    0
  1. перейшов на probe basic , як на мене краще від Gmoccapy , по ньому також залишаються питання але тут хочаб вже можна працювати , і по функціоналу він набагато цікавіший . контроллер mesa 7i96
  2. можете скинути , якщо модель не дуже складна то можу зробити
  3. мої вітання , дана модель може підключатись по modbus ?
  4. Хочу ще встановити частотник , зробити прямий привід шпінделя , двигун 1.5кв , порекомендуйте хроший частотник
  5. https://youtube.com/shorts/Pqh2zv0zias?si=CrSgYVenzNNJyRbQ
  6. гляну , відпишу , якщо забуду то пригадайте мені
  7. Борюсь вже деякий час із тим лінуксом , ніби воно все і првцює але коли поставив скрипт PROBE SCREEN для 3D щупа то перестали запускатись програми навіть ті які до того працювали , неможу знайти покрокової інструкції по встановленню Probe screen
  8. можлифо хтось із форумчан користується студнтською ліцензією , бо власне таку підключив , читав попередньо що по функціоналу вона має бути такаж як і комерційна а по факту багато інструментів особливо CAM недоступних
  9. Зміна інструменту залишаю штатну , так що все повязане з нею поки що залишається
  10. Що скажете , підійде , воно якби подібне ?
  11. неможу знайти інформації по штревелю ? , буду вдячний за креслення або якесь його маркування якщо він таке має
  12. якщо ви маєте на увазі коробку в яку підходять двигуни зажиму інструменту і інше - то планую її поки що використати