перейшов на probe basic , як на мене краще від Gmoccapy , по ньому також залишаються питання але тут хочаб вже можна працювати , і по функціоналу він набагато цікавіший .
контроллер mesa 7i96
Борюсь вже деякий час із тим лінуксом , ніби воно все і првцює але коли поставив скрипт PROBE SCREEN для 3D щупа то перестали запускатись програми навіть ті які до того працювали , неможу знайти покрокової інструкції по встановленню Probe screen
можлифо хтось із форумчан користується студнтською ліцензією , бо власне таку підключив , читав попередньо що по функціоналу вона має бути такаж як і комерційна а по факту багато інструментів особливо CAM недоступних