Репутація
19 НульоваПро ELS0x62
-
Звання
Майже постійний відвідувач
- День народження 19.11.98
Персональна інформація
-
Стать
Мужчина
-
Країна
Украина
-
Імʼя користувача
Дмитро
-
-
-
Шпінделя/шестерень якого верстата? Я думаю, варто подивитись в паспорті.
-
Дуже дякую, але нехай Ваші чекають свого господаря, бо ИЖ один, а 16К20 декілька і на них не назбираєш б/вшних все рівно. Мені дешевше взагалі не робити нічого) Взагалі історія почалась з приведення в робочий стан ИЖа, який стояв занедбаний невизначену кількість часу, і заодно була озвучена думка про таблички і на діючі 16К20 які їх не мають і весь цей час експлуатувались без них. А на ИЖ критично треба була тільки штучка в штурвал КПП, але я вже сам намалював. Заміна інших - питання виключно косметичне.
-
Дякую, гляну. Це не мені особисто треба, тому купівлю не розглядаю, а зробити є можливість.
-
Можливо, хтось зможе поділитись табличками на 16К20 та 1И611П в векторному форматі, або хоча б растровому, але великої роздільної здатності?
-
Питання чисто технічне, прошу не обговорювати економічну доцільність. В інтернеті багато інформації про переробку асинхронників в генератори на постійних магнітах. Зазвичай проточують рідний ротор і клеять магніти на нього. Рідний ротор набраний пластинами для зменшення вихрових струмів. Але при переробці в генератор це вже й наче не важливо, тому можна було б повністю зрізати рідний ротор і зробити з цільного шматка сталі, щоб покращити магнітопровідність всередині нього. Але з іншого боку магніти можуть індукувати струм в статорі, а він індукувати назад в ротор, і ніби все ж треба лишати рідний ротор, щоб він не перегрівся. Але ще з одного боку індукція в роторі відбувається при нерівності швидкостей обертання ротора і магнітного поля статора, а з магнітами асинхронник стає синхронником і ніби як не має ніякого струму наводитись. Загалом я в своїх логічних роздумах так і не придумав, що краще: робити цільний ротор для покращення магнітопровідності(щоб магнітне поле краще замикалось всередині ротора) чи лишати рідний набраний пластинами для уникнення перегріву?
-
Ще раз дякую, все підійшло і запрацювало, кабель спаяв з двох половинок!
-
Малий теж 4 пін
-
Широкий не треба, перший варіант мене влаштує (там же "тато" роз'єми? через пакетик не дуже видно) Щось цікавить натомість?
-
Так, окрім кабеля.
-
Дякую, але не те. 15 пінів(в 3 ряди)- то взагалі відеовихід, на перших фото якась відеокарта.
-
Шукаю COM порт RS-232 на 9 пінів, який вставляється в ПК ззаду в слот розширення і підключається до материнської плати ("готових" портів на мат. платах давно вже нема, а роз'єм для розширення до сих пір розпаюють) і до нього ж кабель female-female. Прийму в дар або обміняю. На 3букви є і те, і те, але в різних продавців, з доставкою вийде недешево. На обмін можу запропонувати всіляке барахло з розборки побутової техніки: є блоки живлення, пара моторчиків від блендерів, крокові двигуни, кулери, соленоїди і т.д.
-
-
Хтось має досвід переправки з внутрішньокитайських маркетів до України аксесуарів для зброї? Бо НП глобус / чайний міст кажуть нє-нє навіть для іграшкових коліматорів "за сорок гривень". Попросити продавця побыльше шарів упаковки і "лівий" опис - спрацює, чи все рівно відкриють/просвітять рентгеном? (Звісно мова йде лише про предмети, обіг яких є вільним на території України, просто чогось незрозумілий завтик саме з їх доставкою)