Iван_Шевчишин

Бувалі
  • Продажи

    39/4,89
  • Покупки

    22/4,82
  • Публікації

    401
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Репутація

25 Нульова

2 підписника

Про Iван_Шевчишин

  • Звання
    Постійний відвідувач
  • День народження 13.02.82

Персональна інформація

  • Стать
    Мужчина
  • Імʼя користувача
    Іван Шевчишин

Відвідувачі профілю

3 175 переглядів профілю
  1. Хто може зробити фото в електрошафі там де конденсатори і глянути кількість проводів які них підходять і номера проводів . Фото для привернення уваги . В мене цих конденсаторів немає в шафі .А інше фото з інтернету
  2. Всім привіт .Шукаю хто може зробити і скинути фото розпайки основного ШР Х21 того що йде від електрошафи до колони станка 3Д711ВФ11. В мене є розпайка Шрх21 станка 3Д711АФ11..Я по ній все розпаяв ,але станок працює не коректно.
  3. Цікавить фото розпайки ШР X21 Того що йде від електрошкафа до станка на 47 проводів .Якщо є то скиньте будь-ласка .Дякую
  4. Привіт.В мене така шліфовка 3д711ВФ11 скиньте будь-ласка паспорт .Або схему розпайки дротів основного ШР того що йде від станка до електрощита .При перевозці його розтрощили ,а цифрів майже не видно на бірках. Дякую.
  5. Всім привіт .В мене станок 3Д711ВФ11 91р.в.При перевозці розтрощили основний ШР той що йде від станка до електрощита . В кого є документи на станок і може скинути фото розпайки проводів по номерах ШР .Так як в мене майже не видно цифр на бірках проводів ШР. Дякую
  6. Добрий вечір.Окремо 3 кулачок не продаєте ?
  7. Добрий вечір.Поміряйте розмір від центру призми до центру люнету
  8. Добрий день.Цікавить фото з заді індикатора
  9. Цікавить хто може зробити фото гідросхеми саме від 3У12А завод виробник Вільнус .Так як основна маслостанція відрізняється по роках випуску ,або по заводах виробниках . Бачив що станки комплектувалися маслостанціями Г48-83 2 Бмп.а також маслостанціями .С100. Маю гідросхему станка 3У12ВФ,3У12УВФ який випускався Леніниканьським заводом виробником . А цікавить гідросхеми іменно 3У12А завод виробник Вільнус.Дякую
  10. Дуже дякую.В мене маслостанція не від нього . У вас станок якого року випуску ? І якого заводу виробника ?
  11. Добрий вечір .У вас користуванні є верстат 3У12А
  12. Добрий ранок.Власники Круглошліфувального 3У12 А хто може зробити фото з Усіх сторін основної маслостанції .Дякую