Одессит

JK BMS забув заводський пароль.

8 повідомлень у цій темі

JK BMS (200А) забув рідний пароль "123456".
Рішення в тут .
Для початку подивитись серійник в додатку.
Далі ввести його у відповідне поле.
Буде сгенеровано пароль діючий одну годину.
За цей час ви маєте встановити свій новий пароль.

0-02-05-fe3fc95ed53fa960f32041b21ed2fd66ccb3f88de1e77e435c2d7c05c860f4c9_b3e6c537ed02685b.png

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

 

Ну вот

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зауваження! Якщо в вашому серійному номері пристрою є літери - встановить замість літери 0 (нуль). Або цифру від 0 до 9.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще одне зауваження! 
BMS прив'язується до мобільного пристрою!
Тобто при зміні пристрою вам доведеться віднови пароль за допомогою того "генератора".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що робити якщо забув пароль від BT. Наразі вхожу у додаток із паролем який він пам'ятає але що там під зірочками не пам’ятаю, в разі чого - колапс. Можна якось скинути на заводські налаштування? Чи цей пароль тільки в додатку зберігається та можна просто додаток перевстановити?

Слава Україні

Змінено користувачем chobo
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кстати, то решение не работает со стиранием истории ... пароль не подходит. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Кстати, то решение не работает со стиранием истории ... пароль не подходит. 

А в мене навпаки тільки так і вийшло.
ХЗ...
Тільки що перевірив. Матюкнулось - "sending failure". Пробібікало. Але все спрацювало.
При тому скидує налаштування до заводських (включно з паролем).

0-02-05-7e4677dcc4ea01a8355a782c439069e9e410ab108df7012bc0f0d63ae3754636_bbcfe13f87c5c2c0.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня отдельная функция есть для сброса лога, там тоже пароль, он видимо другой. Сбрасывать все, я заманаюсь те параметры выставлять их морэ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку