ТВ-6 довгий.

Harmix
Автор: Harmix в Токарні верстати,
Розумію що тема буде довгою треба робити кардинальну модіфікацію. Але мене ця думка не полишає вже більше року. А займаючись і викладая Хапкідо розумію що це "дірка" через яку втрачается концентрація. Тому дірку треба закривати))) або по іншому прийшов час починати втілювати задумане. Тв-6 невлаштовуе мене тільки зараз единою характеристикою це міжцетрова відстань 350мм. Дуже не подобаеться в устрої верстатною майстерні  великий ніяк не задіяний простір поміж тумбами і навколо. Тому хочу змінити тумби на верстак.  Саме тому виникла думка купити другу добню-постіль і зробити з неї продовження добні. 11.02.2017 завдяки дружній допомозі нашего чіпмейкера Jeckripper. На металлобрухті їм була знайденна така довбня-постіль. Я хутко зібрався приїхав та її купив обішлась вона у 600 грн. Він допоміг мені її вигрузити та трошки побув у гостях у мене в мастерні. Як захоче то сам напише. Був трохи хворий а біганина на морозі не дуже допомогає лікуватися після цього треба було ударно лікуватися. А сьогодні вже все переміряю обнову. Виходить із ціеї довбні із призмами доставка довжиною 600 мм. Окрім цього вивчаючи паралельно у доповненнях до верстату Хоммель задню спеціальну бабку за принципом якої хочу на цей верстат міжцентрову довжину довести до 1000 мм. Попереньо вже маю домовленість на виготовлення гвинта приблизно  тр22х4х1000. Більш точно розміри будуть вже по ходу модернізації. Також якщо на 350 мм продольна подача пришвидчена непотрібна то на 950 мм вже треба буде розробляти. Маю певні думки яле треба на місці буде все приміряти коли дойде час.
  • 96 відповідей