Harmix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  590
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  8

Harmix last won the day on 28 апреля 2017

Harmix had the most liked content!

Репутация

249 Отличная

3 подписчика

О Harmix

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Кривий Ріг
 • Имя Пользователя
  Олег

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Посетители профиля

734 просмотра профиля
 1. З роками габіон набиваеться землею та проростае що робить його ще природнішим.
 2. (Мій Тв-6м (д) навпроти цього стоїть.)
 3. Ну ось тепер знову можу завантажувати світлини (чистив ліміт вкладень) трохи із того що зараз у мене вийшло. Було питання як буду стягувати. Ось вирішив робити це так це проміжна опора верхні нижні та бокові гвинти регулювання як це вигладае зверху (планую ще підтянути болтом М-8) Така ж система координат і на задній опорі.
 4. Мій Тв-6м (д) навпроти цього стоїть. Ось підготую фотозвіт що зараз роблю із ним.
 5. Здіснилась мрія. Давно жадав собі малий токарний верстат. І Чіпмейкер РУ і Чипмейкер ЮА мають таку магічну властивисть що мрії про залізні прилади, інструменти, верстати починають зявлятись у вашому житті. Ну от тут купив годинковий верстат Якщо перекладати українською СРСР назву то В-95 акщо російскою то С-95. Ось його світлинаПрийшов він геть нерухомий. Перебрав змастив треба його правільно зібрати бо неправільно підшипники стоять. Зараз головна мета це він мае працювати тобто крутитись. Це мій алгоритм дій а вже навколо нього робити устрій. Із шпильки М-10 переточив нові шпільки для закріплення верстата на верстаку. Під станину поставив лист оцинкованого заліза. поставив передню та задню бабки Тимчасово поставив двигун від швейної машини Двигун запускаю через АРБ-250. Він потім інтегруеться з іншим двигуном але це трохи пізніше)).
 6. (личности, ставящие прибыль, превыше других морально-этических принципов) это уже в прошлом. Смотря в будущее с Илоном Маском и Лукасом ИМХО Продаван звучить более современно.
 7. Щоб руки берегти таку поняжку непогано мати. Бачив стару гравюру там німець подібний пристрій використовував для переносу цегли, тільки у нього дві деревяні ручки на плечі були замість ремінів.
 8. Нарешті розібрався із лімітом на вкладення (почистив) тепер знову маю змогу світлини завантажувати. Ось трохи )) Почав знову рухати устрій у верстатній, Чумацких майстерень. Переніс лещата, як на мій смак, до так вони будуть краще працювати, а головне, готую місце для верстата С-95 (поки він у другій майстерні чекае свого місця) ось трохи світлин. Це місце де стояли лещата. зараз вже переніс на угол столешні верстака зараз маю більший доступ з різних боків лещат. це виглядае ось так. у майстерні безлад бо перекладаю зараз усе з місця на місце.
 9. В моем случае это густотертая краска. А так на тонкий паронит ставят. Но лучшее что я знаю это густотертая краска, или герметики.
 10. На турбинах титановые лопатки ставят. Так что этот лот отличное пополнение мастерской чипмейкера. Эти метчики мягче нарезают чем простые и подкусывают намного меньше. Моей мастерской в следующем году 30 лет. Поэтому М14Х1.5 с избытком а так годный инструмент. Удачи в продаже. И приятного пользования покупателю.
 11. Мы их сокращено шахматными называли. В Кривом Роге на турбином заводе в инструментальном цехе такие делали. Очень хороши для нарезания в "крепких" сталях.
 12. Роман правильное название: Метчики машинные с шахматным расположением зубьев.
 13. Евгений вот на Проксоне работа делал инструмент немец. http://www.metallmodellbau.de Что у кого принято называть инструментальным станком я не знаю. Инструментальные станки станки на класс выше стоящих на производстве. В документации Проксона он указан как станок повышеной точности. Т.е. А (Шпиндель с 2 регулируемыми коническими роликоподшипниками, МК3 и отверстием 20,5 мм. Точность на валу без патрона 0,005 мм. Высокоточный трехкулачковый патрон с зажимом до 100 мм) ну если это не инструментальный станок я не знаю какой у вас инструментальный.
 14. Вопрос в том в каком он состоянии По паспорту это станок для малых инструментальных мастерских. В цеху такой обслуживал в лекальном отделении стоял. Проксон по функционалу на порядок выше будет а обвес в инете на него есть. Я вот сегодня получил от нашего коллеги С-95 так вот на него обвес в инете не найти смотрю на проксона патрона.
 15. Есть вроде 16к20Н и 16К20П а цена разная. Также и тут МН 80 и Проксон PD 400 сравнивать нечего. Софт его цену написал 17 Кгрн. Это если быстро. а если как положено то 22-25Кгрн, это по сути инструментальный станок. Описаные вами "дефекты" на работу и цену не влияют.