Harmix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  709
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  10

Harmix last won the day on 1 мая

Harmix had the most liked content!

Репутация

306 Отличная

3 подписчика

О Harmix

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Кривий Ріг
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

1 064 просмотра профиля
 1. Задня посадка під шків чи шестерню 45 мм внутрішній отвір 35 мм це стінка 5мм не замало? якщо ставити шпонку 10 мм то це сквозний паз якщо 8 мм то 1 мм дно під навантаженям деформуе 6мм вважаю мала шапонка на такий вузол. Друге як плануете фіксувати той самий шків від лінійного зсуву? гужон не найкраще рішення мабуть треба різьбу зробити 44Х1.5під піджимну гайку. Я так зрозумів ви сальник на гаку плануете ставити. Це не дуже правільно краще ставити кільце дистанційне і на нього сальник а воно буде утримувати внутрішню обойму підшипника. Прослабляти до 49мм не варто 49.9 цілком достатньо. А так вівчайте книжку матчасть можливо щось трохи з того наштовхне на зміну у кресленях.
 2. Завантажив у файли книжку Шпінделі англомовну там усе що вас цікавить. Якщо адмін пустить то буде для усіх якщо ні то пишить у приват.
 3. Версия 1.0.0

  7 скачиваний

  Різноманітні варіанти компонування шпінделя. Користна інформація усім хто проектуе та втілюе ідеї машинобудування.
 4. Ця обява доречніша у розділі http://chipmaker.com.ua/index.php?/classifieds/category/27-uzlyi-v-sbore/
 5. Роблю зараз тумбу
 6. колона верстата поки що не зібрана, але хтілось подивитись як воно буде)) ось дві світлини мого ТГ-6Д на ньому робив оправку на токарний для деревини
 7. Сьогодні робив стакан для станини отвір 120 мм завишки 80 мм.
 8. А тепер останні світлини. Зверху основа мае ось такі пази для кріплення різноманітного устаткування. На свому столі почав робити пази Пази зробив 14 мм але бачу що треба зробити 20 мм и розумію тепер чому у Хоммеля такий широкий паз. Та він вже мене учора виручив різав на пол ОСБ і вікористував як верстат. Ось загальний вигляд станини зараз.
 9. Ідея в тому щоб зробити верстат для обробки деревини, пластику та алюмінію для відтворення взяв ось цей верстат але зроблю його більше 2/1.
 10. Почав робити столешню. Ось як виглядае низ Хоммеля. А тепер світлини як роблю свою
 11. Рік по тому просили зробити дверцятко на піч. Звичайну робити було не цікаво зробив ось таку))
 12. Давно маю намір відтворити Хоммеля для деревообробки та обробки пластиків та алюмінію. Ось почав робити.
 13. У радянському верстатобудуванні надлишок потужності завеликий тому усі верстати багато енергії використовують. Чеха якщо буде тільки те що пишите можна з 7 кВт на 4 кВт переробляти. А краще ставити як німці двухшвидкістні двигуни.
 14. Цілком підтримую верстати зброярки мають потужну жорсткість станини. Довгі передні бабки (опори) та мяку передачу на шпіндель такі рішення роблять цей верстат точним. Раджу також звернути увагу на SV18RA. Але це верстати не для "вершників"))
 15. Смешали вместе продольную подачу поперечную сложно понять что делаете. По торцовке продольную стопорить маточной гайкой один из вариантов как временная технология. ТВ-4 имеет ряд недоработок одна из них нет прижимного болта поперечного супорта. его делают владельцы ТВ-4 самостоятельно также задние пластины ставятся более длинные болты для поджимания продольной подачи. Еще один из вариантов это изготовления дополнительного перемещаемого упора на призму направляющей который ограничивает смещение продольной подачи.