Harmix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  477
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  8

Harmix last won the day on 28 апреля

Harmix had the most liked content!

Репутация

210 Отличная

3 подписчика

О Harmix

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
 • Город
  Кривой Рог
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

409 просмотров профиля
 1. На форумі з'явилась знову тема про ручип як на мене, з 2014 року як вони показали свое ставлення до питання: чий Крим? для мене ця тема закрита. Тому що ми вірили у братерство як малі діти а правда життя така що ми навіть не партнери. Все вкрасти собі привласнити і потім казати це що саме їх. Цей форум мае багато людей які зробили великий внесок у розвиток того форуму а шана і дяка їм за це зараз ? Досить символічна риторика хто ми, того яке до нас ставлення там. Саме тому з 2014 року там не пишу. Принципово тут почав писати україньскою спочатку писав російскою але щоб не путали і не вважалось комусь що пишучі російскою я русский, можу це раз написати що я українець, Бо якщо батько із Запоріжжя, а мати із Поділля то я українець, а не український, і певно не хохол. Новини Чумацьких Майстерень: продовжую роботи у столярні роблю круглопильний у верстатній майстерні робив кронштейни ось маленький фотозвіт.
 2. За фасади згоден а ось масив набирати у майстерню бюджетно виходить. Фанера звичайно краще як і ламінований ДСП. У нього столешні ламіноване ДСП стоїть. Ось шикарний проект може Валерчик надумае то чим зможу допоможу. Що там поварити зібрати. Метрологічний центр офігенний проект.
 3. це чудовий привід скинути ціну. Порахувати ціну підшипників Аргумент: що йому все одно треба міняти щоб продати за те що хоче. Тремтіння це порушена жорсткість у системі направляючі-супорт-різець, передня- бабка- шпиндель- патрон- заготовка. Часто проблемою бувае продольному супорті задні прижими дуже вільні при роботі до призми прижимае супорт а задня частина трохи вібруе. перевіряется задню частину трохи посмикати догори а краще при роботі на усіх стиках системи на дотик відчути де скаче.
 4. Як обіцяв ось канал де багато ідей для меблів с ОСБ для майстерні. (зараз сам на ньому "підлипаю")
 5. Виршів щоб не флудити на форумі. Тут почати фотозвіти роботи круглопильного верстата.
 6. Дивлюсь Валера тумбочка біля ТГ знайшла свое місце сподобалось місце.
 7. Точильно-шліфувальний верстат СНТ-2Б УПМ Дніпродзержинського індустріального технікуму. Взагалом ремонтники цеху де робив із поваги до спільної роботи зробили мені бумажний мануал його. Зроблю скани розміщу у розділі файли.
 8. Безвіз дае можливість там налодити відносини кому це потрібно. А технічні питання (мито) це вже з новими партнерами обговорюють. Там багато інженерних клубів при яких музеї там таке в самий раз. Але як правільно зауважили багато уваги цьому верстату. Моя думка з приводу цього верстата була вище написана.
 9. висновок: тримати можна але так щоб не не било у руку а вискальзувало із пальців. Так як і правицею затягувати на зажим а віджимати лівою рукою інакше якщо все правицею робити то запясток травмуеться при штовханні від себе і потім болить.
 10. безконтрольні польоти заготовок)) В мене перший верстат був 1м63 це такий вчитель після якого нижні кармани на куртках усіх відрізаю. безкотрольні польоти на 1м 63 навчили завжди стояти за різцедережкою, Стружка як насіння вчить навіть у спеку захищати шию бо коли така луска 600 градусів попадане у труси то це весело. добавлю:на усіх отворах патрона для ключа. Все що не працюе зараз, затягувати. система станина супорт різець деталь патрон працюе все і досі. Перевіряю на дотик у місцях переходів системи під час роботи (звичайно патрон-деталь ні))). А так я гібрід 50/50 токар/слюсар з ремонту верстатів то звичка мацать верстат під час роботи завжди))) Для себе вивів правила: якщо можно робити не швидко роби не швидко. Стружка якщо вона біла значить режим встановив правільно.
 11. від 750-1500 долларів десь такого рівня на ебее. Ось і рахуемо курс. Загалом відкриваеться новий ринок з безвізом Европа, там такі верстати це вкладання грошей в антикваріат який ще виконуе роботи.
 12. мій без шильди завтра позвоню старому колезі. Він гляне шильду якщо ще е така в цеху.
 13. Фітілів у ТГ-6м нема згідно з паспортом. там самонабризком змащуеться. болта можна зробити на ньому із іншого більшого болта. Алгоритм ремонту задньої бабки. робите підошву збираете бабку із люнетом проточуете стакан а потім під нього робите піноль.
 14. Ось буду торцювати станину-доставку приміряю входить нормально.
 15. Робив елшафу. Ось так вийшло.