Harmix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  504
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  8

Harmix last won the day on 28 апреля

Harmix had the most liked content!

Репутация

221 Отличная

3 подписчика

О Harmix

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
 • Город
  Кривой Рог
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

483 просмотра профиля
 1. ))))))))) в копилку терминов себе отметил вакуматор=отсасыватель. С такими терминами работать чуть веселее)) спасибо повеселили удачной продажи.
 2. Пожалуйста возможно кого то паспорт подтолкнёт к покупке. Зема я тут своим знакомым даю инфу о том что в Кривом Роге стоит на продажу 1д601. Сам бы взял но пока чуть другой приоритет в мастерских. В планах что то маленькое хочу или взять или делать. Удачной и скорой продажи.
 3. тому кто хочет купить есть возможность ознакомиться со станком на форуме не было паспорта без И.
 4. Загрузил паспорт
 5. Загрузил паспорт
 6. Версия 1.0.0

  0 скачиваний

  паспорт 1д 601 кировокан.docx
 7. зараз автопасти а на початку 1990-х робили білий солідол з содою. якщо буде брудні руки то мили у олії (веретьонка) потім ціею пастою а потім вже хозмилом. зараз автопасту можна також розводити водою та перед роботою натирати до просохне.
 8. будь ласка.
 9. затиснути у лещата прогріти на скрутити назад, відрихтувати обробити пази загартувати. І буде він ще ходити а на ньому потім резерв зробите.
 10. По перше після загартовки треба шліфувати, по друге це шкільний верстат був а його завдання було навчити точити школярів тому вони такі технічно недосконалі сам модернізую свій періодично. Що класно у цього розміру верстатів так це невеликі розміри резцетрмачів та іншіх приблуд які можна ставити. тому різцетримач можна завжди трохи фрезернути під більший різець або ще щось таке а от загартований це буде проблема.
 11. Тоді і я трохи накину світлин Кривого Рогу як його бачу. На сайт якось знімався у нашому ботанічному саду. Дуже гарне місце.
 12. У мене питання: а нащо його гартувати? ст 45 нормально стоїть. от честно скільки у мене ТГ-6 ну не було таких навантажень щоб його сирого не вистачало.
 13. Валентин написав питання особисто. А так можу вам цікавинку до вашого верстата запропонувати. Я свій верстат модернізую на довгу базу тому від тумб відмовився стоять у майбутній котельні місто наше рідне Кривий Ріг)) Андрій, Валера були у мене у гостях може теж якось надумаете)) ось мій
 14. ось світлини http://kupol-dom.net/objects/postroennye/75-ziloy-kupolniy-dom-angarnogo-tipa
 15. якщо треба швидко то найкращій варіант то самий надійний як на мій смак це будівлля ангарного варіанту. по перше фундамент відносно легкого навантаження дах та стіни металопрофіль потім легко утелювать а коли переїхали в іншу оселю то це гарна майстерня мае бути. А головне ця будівля доре стоїть на вітрові навантаження. і дуже зручно воду збирати.