Harmix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  563
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  8

Harmix last won the day on 28 апреля

Harmix had the most liked content!

Репутация

232 Отличная

3 подписчика

О Harmix

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
 • Город
  Кривий Ріг
 • Имя Пользователя
  Олег

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

625 просмотров профиля
 1. Ви маете рацію. Тому невеликі планшайби базують на конус морзе шпінделя відтягуючі його шомполом.
 2. Звичайно у файли завантажте буде багато кому користною.
 3. Патрон легше виставляе деталь для проточування. А планшайба дае змогу виставляти більш важкі за формою деталі які бувае неможливо закріпити у патронах але за умови що у вас достатньо кріплень для виконання ціеї роботи. До речі такі деталі виставляють на горизотальній планшайбі а потім її ставлять на верстат для цього потрібно мати верстак із шпіделем та індікатром на який встановлюете планшайбу для установки деталі та її кріплення.
 4. Вибачайте поспіхом набирав текст тому у меседжері е помилки.
 5. Гельберг,Пекелис Ремонт промышленного оборудования 1962 стр 184(ремонт направляющих стола фрезерного станка) Новаторы применяют следующих способ ремонта направляющих продольного стола. После того как устранены повреждения на поверхности стола №6(где стоят детали)стол укладывают этой поверхностью на жесткую плиту или жесткие опоры сообщая ему должную устойчивость. затем приступают к восстановлению строганием, шлифованием или шабрением направляющих 1 и 2 стола (контактные поверхности направляющих ласточкиного хвоста) и направляющий каретки и собирают стол с кареткой. По окончании сборки шлифуют или строгают поверхность 6 стола (ваш вопрос) до полного восстановления. Шлифование производится с охлаждением, т.к. малейший нагрев стола ведет к значительной его деформации (это и ответ по заделке забоин и сколов сваркой), избавиться от которой довольно трудно. Перед окончательным шлифованием поверхности стола шлифовальный круг обязательно правят. (и наконец ИМХО вариант приемлемый для вас)Шлифование поверхности 6 можно с успехом заменить чистовым строганием без последующего декоративного шабрения _ образования "мороза". Там где нет возможни обработать эту поверхность на станках, ее шабрят по контрольной плите с поверкой индикатором. Цю книгу маю у спадок від свого колеги слюсаря-ремонтника який вже небіжчик. В гуглі її не шукав але назву для пошуку вам дав маете змогу її скачати успіхів у вашому ремонті.
 6. Ну і як світлини завантажити? Вікно завантаження не бачу
 7. Відновлення реконструкція авто запчастин треба враховувати що бажано їх цементувати або калити. Працював в автоколонах токарем Белаз, Краз. Так там без термічки не так багато запчастин. Це вогняні роботи по білому це тех умови пожежники, екологи. Страхування від несчастних випадків там на виробництво виїзжають інспектори для оцінки ризиків цих самих випадків ну і світла частина закінчеться починается відкат пожежникам, екологам, страхувальникам. Ви краще консультуйтесь на місці хто виробницством займаеться не обозвяково у ваших теренах. Вони вам не теорію а практику вирішення цих проблем розкажуть. А так справа добра. Бажаю вам успіхів у ваших справах.
 8. Випав майже на дві місяця з майстерні до верстата не було часу підходити. На початку вересня вирішив дві дошки на кухні у хаті поміняти. Закінчилось тим що міняв лаги робив по новому всю підлогу ну а потім новий лінолеум а до нього підкладку фольгіізол а там обої жінка каже давай міняти ну і стелю давай нову зробимо в цілом переробив всю кухню ще трохи треба там підмазать там підшаманить ну то таке головне до морозів переїхали із літьної кухні. Та от на день народження мені підвезли вал та гвинт на всю довжину. Не було часу от пофоткаю світлини з мене. На валу треба буде робити шпоночний паз це робота для 150008. Стало прохолодно буду тепер більше в майстернях.
 9. Справа не у війні або економічний кризі, криза трохи в іншому дуже довго верстаники та слюсарі були мяко кажучи не в фаворі. Зараз маемо діфіціт цих професій. А працювати в цьому треба як ви писали.
 10. Дуже часто при виготоленні верстатів було недбальство до відводу олії. Ремонтував німця 1944 року а також його клона 50-х років. Так злив олії на німці був а на нашому не було доробляв як на німці. Також наші слюсарі які збирали верстати забували ті отвори робити (незручно спеціального свердла нема зараз а кінець місяця). Також було і з комплектуючими (не завезли прес-олійницю) тому могли не ставити. Тому треба доробляти самому нічого страшного в тому немае.
 11. Залізні чаруни)) А так усе вже тут була пропозиція машиніст або інженер. Ці усі назви можна для репутації зробити. А так я себе вважаю чіпмейкером. Продаван з мене так собі а от залізачя дуже люблю. Чіпмейкер для мене практичний інженер (винахідник) россійский чіп мае багато дописів саме винахідників які модернізують технології верстати трохи сумно що тут цього малувато. Барахолка форуму гарна допомога для творчості але побільше залізоруких хочется для спілкування. Ось вам мій варіант)) ЗАЛІЗОРУКІ.
 12. Версия 1.0.0

  7 скачиваний

  Model Engineer №1143 від 22 березня 1923 року
 13. Версия 1.0.0

  2 скачивания

  Model Engineer №1142.pdf від 15 березня 1923 року
 14. Продовжуемо знайомитись з верстатами HOMMEL UWG це дуже користно за для розвинення верстатного мислення. Сьогодні вашій увазі пропоную Reitstock 690В (бабка 690Б) це бабка яка дае можливості кріплення більшого робочого простору. А головне мае різноманітні засоби використання у системі HOMMEL UWG. Тож почнемо огляд. По перше глянемо на різніцю поміж бабкою 2210 та 690ВПро піноль 225 трохи нижче окрема світлина. Зверніть увагу на ручку 172В вона закріпляеться болтом з торця великої кульки, та мае едину посадку на усіх гвинтах системи HOMMEL UWG тобто ці ручки взаемозаемні. Про Бабку 2210 потім зроблю окремий месседж. Ось загальний вид 690В. То у чому саме бабка а не задня бабка? Давайте глянемо на застосування її у різноманітних конфігураціях обробки. По перше це задня бабка при токарних роботах довгих валів. Друге застосування це бабка при фрезувані зубів шестерні та шліців на валах. Наступні роботи де застосовуеться 690В це шліфовка круглих валів. шліфовка ціліндичних поверхонь. а також конічних поверхонь. тепер про піноль 225 чим вона цікава. У системі HOMMEL UWG для збереження якомога більшої відстані поміж центрами німецькі винахідники зробили едину піноль-центр яка дае додаткові мм міжцентрової відстані а також що більш сутево це більшу точність центру відносно пінолі (немае інструментального конуса та конуса на центрі) По друге центр можно робити більш масивним що дае додаткову жорсткість. Дуже гарна ідея для верстатів ТГ-16,3,4,6,6м,7.Де завжди іде боротьба за міжцентрову відстань.
 15. ось скачуйте книжки там багато усілякого http://chipmaker.com.ua/index.php?/files/category/7-токарная-обработка/ для почаківців там закидував Токарна справа в малюнках.