Harmix

Пользователи
 • Публикации

  335
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Harmix last won the day on 15 февраля

Harmix had the most liked content!

Репутация

163 Отличная

1 подписчик

О Harmix

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
 • Город
  Кривой Рог
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

252 просмотра профиля
 1. Стартуе від 1500 евро до 8000. Забаганка ))) деякі фанати купують БМВ-314і 1984 року. Бо така козацька воля. Це не верстат, це філософія.
 2. продовжую устрій верстатної майстерні. Зараз це виглядае ось так.
 3. Зараз готуюсь до великого проекту довгий ТВ-6м тут окремою темою веду. У верстатній майстерні Чумацьких Майстерень повна зміна устрію На місці тільки лишився 150008. Але мені у зв'язку з переміщеням сверлильного верстату треба було переносити було електричну шафу та розетку для підключення змінних двигунів. Ось фото звіт.
 4. Второе фото это лоботокарный и он лёгкий в повторении. на первом фото токарный с высокими центрами. В токарках где профессионально работают с деревом обычно три станка один большой второй средний и маленький. Большой для ваших нужд целесообразней делать самому. Админы меня простят? Если нет пост редактируйте Вот ссылка на мою группу в Вк https://vk.com/wood_machine там думаю вы найдете много видео если будут вопросы задавайте тут..
 5. [email protected] присоединяюсь
 6. правильное название: Развертки седел клапанов.
 7. зробив шафу для ключів. Також зварювальний апарат знайшов свое місце. ще одну полицю зробив верстатна потроху повертается до роботи.
 8. Нарешті усі верстати переїхали на свої місця. став на місце свердлильний верстат
 9. Теж за це думав але все ж таки охолоджений двигун важливіше а ще міркую як його з вулиці на вулицю зробити. Учора перетягнув верстат на верстак зараз важливо переміряти усі розміри гвинта та валу довжина виходить 1300 мм. Також я вже почав розбирати то треба провести плановий ремонт. А це місце для ремонту потрібно тому дивіться що роблю зараз.
 10. Виришив що буде користним мати канал засмоктування повітря для охолодженння двигуна з вулиці. Розмітив стіну перфоратор у руки і пішло діло. Вийшло ось так.
 11. Багато часу зараз забирає перенесеня та устрій слюсарного верстака. Він зараз виглядає ось так
 12. Довго не писав але роблю кожен день ось трохи мого фотозвіту
 13. Именно поэтому нашёл в свободной раздаче что то стоящее быстро в комп закидываю и лишний раз не раскидываю. Чтобы не было претензий.)) Ну вот на этом форуме с Ру чипа много заливают что там в раздаче И те пираты на этих корсаров обижаются)) а по сути те же флибустьеры интернета)))