Harmix

Пользователи
 • Публикации

  316
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Harmix last won the day on 15 февраля

Harmix had the most liked content!

Репутация

154 Отличная

1 подписчик

О Harmix

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
 • Город
  Кривой Рог
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

207 просмотров профиля
 1. Ну якщо дивитись на ваше фото то виточки нема тому вірогідно що втулка ціліндрова без упору. тому залити її ВД-шкою на добу. Яб зробив гайку ціліндрову через отвори де був палець гвинта поставив два болта у гайку і болтом як зйомником випресовував. Вони часто мають пресовий натяг а ще коли ремонтували і добре набили то вона ще важче сходить.
 2. що кидаеться в око це спупенька на втульці (видилив красним). але втулка повина зніматись інакше гайку яка підтягує упорний підшипник не зняти. Тому на ум приходить що там кіце можиливо напресоване. зробіть фото валу всередені втулки торець.
 3. вільний крестовий супорт сінхрозований пальцем який ходит у т-пазу. DeKubik який діаметр круга в якому т-паз? сфотографуйте із лінійкою щоб мати уявлення про розміри. Приеднуюсь до ALTOS теж цікаво як закрито червячний редуктор. ну прям телепатія)))
 4. Там конічний палець 1:50 можливо підкусивабо трохи його підрізало коли від великих навантажень на гвинт. Вибивати акщо вже в край не йде то свердлити а потім розверткою відновити конус.
 5. Як стане на верстак сам верстат і доставка ваш варіянт буду пріміряти Але перше питання собі чим робити отвір на таку довжину? Ця стяжка буде утримувати від розтягування довбні, а ще треба буде поміркувати як застерегти бокові сміщення довбні та вверх і униз. Зараз третью добу феном знімаю фарбу із дошок та брусів. та малюю різні варіянти наповнення верстака. Перший 8 шухляд , другий як на німецькому Хоммелі 4 шухляди та 2-3 лотка прикриті дверима.
 6. хочу зауважити що ружучі поверхні ровзвертки не повині торкатися заліза. Можливий варіянт вирішення це резовий шлаг розізати та накрити залізо органайзера. У самого в цим проблема планую вірішувати на зразок виної шафи
 7. Великий недолік органайзера на свердла це діставати усередені сердло а ще коли воно переточене і стало меньше. Саме тому собі зробив ось такий варіянт. Теперь наступна модернізація буде зробити все це на на направляючих. щоб виїджало. Зараз всю майже майстерню перероблюю бо планую робити довгий ТВ-6 а воно все одно за інше почало мене чіпляти за 4 роки роботи в тому устрії що був проявило багато недоліків. в устрої майстерні.
 8. Передвинув верстак почав його устрій. тепер е місце для будування верстака під верстат.
 9. зверніть увагу на Іжака це хороший переход із тв на іжака
 10. головне у верстаті це різноматнітне споміжне обладнання. Дуже важко міняти хочаб і на більший верстат але без допоміжних засобів. Ось маю Тв-6м і розумію що якщо щараз його міняти на більший то наново треба буде усілякі приблуди робити а вони там і більшу вагу мають і відтворенні більш проблемними стають. Так що треба все дуже добре зважити перед тим як робити вибір на великий верстат. Пропишіть усі за та проти заглядайте кожен день у цей список корегуйте якщо треба якщо за місяць ідея нікуди не поділась то треба брати.
 11. Строгач ушатати дуже важко та і ремонтуеться він. у 1960-х їх переробляли замість різця ставили шліфувальну голову. На підготовчих роботах йому взагалі нема рівних. Беріть Юген беріть.
 12. у СРСР був зафісксований випадок втечі із лагеря на геліокоптері переробленому із Дружби 4.Маю креслення модернізації Дружби 4 у бензогенератор якщо цікаво можу знайти сюди кинути))
 13. ось знайшов фото була робота де треба було мати низкі оберти. Виходив таким чином. Мінімалка виходила десь 30-25 об/хв.
 14. Сьогодні почав виносити із майстерні один верстак та свердлильний верстат. Треба гне просто викидати на купу а перекласти так щоб легко було знайти а ще щоб не заважало роботі. Розпихую по іншим майстерням щось складаю тут ну за сьогодні ось фотозвіт. почав все звільняти
 15. Буду более атмосферные начинать делать вот с приобретением станины Тв -6 начался проект длинного тв-шника. сегодня начал "бомбить" мастерскую растягивать по другим мастерским загрузку верстаков но сильно не захламлял работать и там нужно. Вот кстати моя столярка.