Harmix

Користувачі
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публікації

  807
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  11
`

Harmix останній раз здобув день на листопада 20 2021

Harmix має найбільш улюблений контент!

Репутація

401 Відмінна

4 підписника

Про Harmix

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження 23.10.69

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Імʼя користувача
  Олег

Відвідувачі профілю

10 749 переглядів профілю
 1. Я про те написав але хлопці зауважують що цей компенсатор руйнуеться якщо прогавив ачастки в середені АК. треба більш серьозна переробка АК. А на що воно треба?
 2. Глушник затримуе не тільки звук пострілу а і стримуе порохові гази які більшою силою бьют по газовідвідному штоку затвору що сильніше бье адній упор затвору. Резові компенсатори частково та не надовго вирішують проблему. А під час бою надійність важливіша для бійця.
 3. перейшов на нову роботу базовий верстат буде кусон 3 то вже знайшов почитав заразщ з ним знайомлюсь Але виниклв проблемка за розширеним планом (хлопці воюють) треба підхопити ще горизонтальну координатку 2м614 треба мануал почитати додатково Може хтось мае посилавння або такого мануала (пофоткае) дякую братство.
 4. https://chipmaker.com.ua/index.php?/files/file/613-63eab5323b7b5_312pdf/ Героям слава. Завантажив користуйтесь.
 5. Версія 1.0.0

  13 скачувань

  Універсальний кругло-шліфувальний верстат 3Б12.
 6. Світлини зробіть щоб предметно можна було порадити. За звичай не відкидуе різец злам штанги №17 з паспорта мал. 9.
 7. Ідея не моя колега підказав але працює може комусь буде у нагоді. Це маслопровід на 1к62 переходжу на нові матеріали а трубка на 2мм більше це варіант як це можна реалізувати.
 8. Я дав посилання на ДСТУ 3321:2003 там термін Вальниця під номером А 71 в розділі АБЕТКОВИЙ ПОКАЖЧИК УКРАЇНСЬКИХ ТЕРМІНІВ а в розділі АБЕТКОВИЙ ПОКАЖЧИК РОСІЙСЬКИХ ТЕРМІНІВ подшипник А.71 у 90-х ДСТУ 1995 року переклало ГОСТ СРСР і термін підшипник як радянський відповідник там був зафіксований. А вже у 2003 році вводять термін вальниця. То що ми його весь цей час не використовували то від того що технічною українською поміж собою не спілкуемося. Але смішно ще одне слово на якому московити язика зламають бо вальниця таке як і полуниця й паляниця)))
 9. Чому знову підняв цю тему? 4 роки тому вважали не на часі. Але рік тому наприклад Арселор Міттал почав всю технічну документацію писати українською. Але розмовляти українською у побуті то одна справа а для технічної української мови треба знати правільну назву (термін).
 10. Часто вживаемо термін підшипник я не так давно почув правільну назву згідно з ДСТУ Вальниця. Ось що пише Вікіпедія: Вальни́ця (заст. підши́пник) — технічний пристрій, призначений для підтримування вала, закріплення на осі чи іншої конструкції у зафіксованому розташунку, що забезпечує обертання, хитання чи гойдання або лінійне переміщення з найменшим опором, а також для сприйняття й передавання навантаження на інші частини конструкції. На початку теми мене питали чому словники 1928 року? Вікі пише наступне Згідно зі Словарем української мови Б. Д. Грінченка, в XIX столітті валницею називали опору для вала млина. У «Словнику техничної термінології» М. і Л. Дарморосів 1926 р. валниця вже використане для перекладу рос. подшипник, а «Словник технічної термінології» під редакцією І. Шелудька і Т. Садовського 1928 року теж використовує цей термін, наводячи його в сучасній формі вальниця. До 2003 року у конструкторській документації використовувався термін «підшипник», який було визначено як недопустимий у ДСТУ 3321-2003. З огляду на це дублетний термін підшипник є застарілим. Тому використовують термін вальниця. Основні типи вальниць: вальниці кочення — працюють на використанні принципу тертя кочення; вальниці ковзання — працюють на використанні принципу тертя ковзання; Вальниці, що ґрунтуються на в'язкому терті; газостатичні вальниці; газодинамічні вальниці; гідростатичні вальниці; гідродинамічні вальниці; магнітні вальниці — використовують магнітне поле. Кому цікаво більше Ось посилання на ДСТУ 3321-2003 https://dnaop.com/html/34010/doc-ДСТУ_3321_2003
 11. Ну от нарешті він у майстерні тепер його буду готувати до пуску треба багато зробити. Але то вже можу сам а от тягнути було б самому ніяк.
 12. забийте запрос купити канистру б.у. там ціни в 2-3 раза меньші
 13. Прийняв рішення преїхати в столярню верстатами з війною робота на тихому ходу тож місяць сидимо по хатах тільки на визов виїзжаю. Тож маю час свою робити)) ось місяць роботи з переїзду.
 14. https://www.facebook.com/profile.php?id=100008572472848 Креслення для ЗСУ
 15. 2 доби на Вк заблочив свої спільноти для кацапів на половину видалив саму велику була в Вк токарний верстат для дерева 10000 зробив частною та прибрав усіх адмінів. на сторінці розмістив світлини війни. ну і все))