Harmix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  388
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

Harmix last won the day on 16 апреля

Harmix had the most liked content!

Репутация

185 Отличная

2 подписчика

О Harmix

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 23.10.1969

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
 • Город
  Кривой Рог
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

310 просмотров профиля
 1. раджу отвори зливу зробити більше коли будете ревізію робити.
 2. місце малого верстата по троху роблю більш зручнимпринесли мені магнето зробив утримувач для інструменту дізель-панковську Зір потроху міняеться (руки стають замалі) тому зробив собі лупу яка в мене гуляе по майстерням.
 3. сьогодні робив кришку на ТГ-6м AduiDas в нотатки як властнику 150008 зверни увагу на ліхтарь (у Хоммеля повторив) далі буде як у нього лампа
 4. Ослюсарив литво штурвалу 3д затисна приспособа дуже зручна для цього. погрутував але зараз погода погана для сушки тому сохне довше тому повісив на місце хай сохне грунт пофарбований фартух зараз виглядае ось так. зробив коробку під амперметр та вольтметр його видно над передньою бабкою. Такий собі дізель-панк)) начав фрезувати кришку коробки подач литво необроблено перепад 5мм. світлині видно що кришка була закріплена не ровно змішення 5мм до гітари та вниз ось видно тепер потрібно їх обробити на закруглити.
 5. ну такого вот типа
 6. вот этот узел напомнило))
 7. Глянул как вы решили синхронизацию вращения на этом видео. если вместо фрезы резец-шпенер поставить то можно (длинные внутренние резьбы) делать в трубочках )))
 8. робив правку повідомлення але вийшло так що повторив попередне. Я робив у тому році передню бабку на ручках ставив манжети. може комусь мое рішення буде цікавим.
 9. Просто відтворив оце відео. 3мм, 5мм, 8мм, 10мм. для плетіння сітки під огірки та інше використовую цей вузол як накращій з тих які не ламають стрічку
 10. Дякую за уточненя терміну. Ну от робив тему українська технічна мова чому там не написати це? Усім разом на цьому форумі можна такі ось дрібнички вносити. Якщо вам не важко продублюйте це повідомлення.
 11. ну выходить что так мало кто знает старые названия Маренталь, старый Маренталь. и т.д.))
 12. Ну так а як по іншому.))) Кривий Ріг россійскомовний сам такий був та ще е над чим працювати. Мені дуже подобалось як в 1990х був у Амвеї у нас спосори були із Рівного робили у себе семінар як у вас гарнорозмовляють. Сам кожне літо із 7 років до 16 був у бабусі Полонский район Хмельницька область. Батько жив у Старій Карані (Гранітне) а та зараз порубіжя . тож починаю із себе вивчаю технічну українську. ))
 13. Якщо перекладати назву Токарно Винторезный українською Токарно Гвинторізний то виходить ТГ-6м