Harmix

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  552
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  8

Harmix last won the day on 28 апреля

Harmix had the most liked content!

Репутация

228 Отличная

3 подписчика

О Harmix

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 10/23/69

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
 • Город
  Кривой Рог
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

564 просмотра профиля
 1. Ось цікавий у виконанні та вітворенні чотирьохкулачковий патрон цього верстата
 2. Версия 1.0.0

  8 скачиваний

  Журнал Model Engineer № 49 від 15 травня 1901 року.
 3. Це планшайба з мого токарного верстата для деревини, хоча поки не було ТГ-6м та 150008 точив та фрезував на ньому і залізо потрошку. Зараз чекае своеї черги на запуск бо переїхав із малої майстерні. Там де він стояв тепер роблю заточну майстерню. щоб абразив був у одному місці і з верстатами не контактував.
 4. Як ви проміряли? Що брали за базу?
 5. Гарний у вас верстат зараз свого красеня можете світлини розмістити вважаю що автору теми це буде користне
 6. Верстат у вас добрий із підшипниками ковзання він чудово буде працювати, ви ж не "печете" план, а робить на цих підшипниках в загалі майже не чутно. А от вам ідея для продовження ВПЦ
 7. Не знаю чи сюди це побажання: не погано щоб у розділах форуму було видно хто модеруе цей розділ. Якщо виникають якісь питання то звертатись бепосередньо до нього. Ну ось наприклад хто модеруе Файли? Заходиш зверху сторінки видно до кого звертатись. Маю зараз 1700 файлів думаю цікавих для усіеї спільноти а от с яким модератором спілкуватись з цього приводу не знаю.
 8. дефектеровку таким чином неможливо зробити наскільки станина мае знос треба проводити багато робіт а це: виставляти станину, потім площадкою З.Б. через індікатор,база перевірки направляюча де стоїть рубчата рейка, робиться дефектна карта зносу ціеї частини направлючих потім призми супорта перевіряються. Вже писав не раз спочатку робите роботи для запуску верстата: огляд, усунення великих порушень ходу усіх частин верстату а потім після пуску вже маете уявлення про болячки верстата. Якщо сильно не видно пошкоджень направляючих то думайте за покупку. Дуже часто коли беруть верстат не враховуть скільки він на м-брухті лежить а її (станину) може скрутити тому усі ці верстати потрібно ставити на анкера і при потребі на місці торсувати назад для цього потрібен гарний фундамент вагою не меньше як у 3 рази важчий ніж верстат надійне кріплення анкерів щоб його рихтувати і головне це час тому що вам кожен рихтовщикскаже що залізо можна витянути за день а можна за дві три неділі і це буде різна рихтовка. А так якщо ваші первинні потреби 0.1мм то можна так не паритись. Це якщо вже усе повино бути перфекто то роботи по перше багато по друге треба кваліфікація для правільного виконання робіт.
 9. Продовжуемо знайомитись з верстатами HOMMEL UWG це дуже користно за для розвинення верстатного мислення. Сьогодні вашій увазі пропоную Reitstock 690В (бабка 690Б) це бабка яка дае можливості кріплення більшого робочого простору. А головне мае різноманітні засоби використання у системі HOMMEL UWG. Тож почнемо огляд. По перше глянемо на різніцю поміж бабкою 2210 та 690ВПро піноль 225 трохи нижче окрема світлина. Зверніть увагу на ручку 172В вона закріпляеться болтом з торця великої кульки, та мае едину посадку на усіх гвинтах системи HOMMEL UWG тобто ці ручки взаемозаемні. Про Бабку 2210 потім зроблю окремий месседж. Ось загальний вид 690В. То у чому саме бабка а не задня бабка? Давайте глянемо на застосування її у різноманітних конфігураціях обробки. По перше це задня бабка при токарних роботах довгих валів. Друге застосування це бабка при фрезувані зубів шестерні та шліців на валах. Наступні роботи де застосовуеться 690В це шліфовка круглих валів. шліфовка ціліндичних поверхонь. а також конічних поверхонь. тепер про піноль 225 чим вона цікава. У системі HOMMEL UWG для збереження якомога більшої відстані поміж центрами німецькі винахідники зробили едину піноль-центр яка дае додаткові мм міжцентрової відстані а також що більш сутево це більшу точність центру відносно пінолі (немае інструментального конуса та конуса на центрі) По друге центр можно робити більш масивним що дае додаткову жорсткість. Дуже гарна ідея для верстатів ТГ-16,3,4,6,6м,7.Де завжди іде боротьба за міжцентрову відстань.
 10. Версия 1.0.0

  1 скачивание

  Model Engineer №1142.pdf від 15 березня 1923 року
 11. ось скачуйте книжки там багато усілякого http://chipmaker.com.ua/index.php?/files/category/7-токарная-обработка/ для почаківців там закидував Токарна справа в малюнках.
 12. Знайшов гарні світлини комплектного Хоммеля. Ось до вашої уваги. Бо за звичай через деякий час їх видаляють але ці світлини варті вивчення для ідей складування оснастки верстата.
 13. Версия 1.0.0

  6 скачиваний

  Журнал Model Engineer №128 від 8 жовтня 1903 року
 14. Версия 1.0.0

  11 скачиваний

  Журнал Model Engineer №1141 від 8 березня 1923 року
 15. Версия 1.0.0

  5 скачиваний

  Model Engineer №1143 від 22 березня 1923 року