• Announcements

  • sadmin

   Епоха толерантонсті скінчилась!   05/16/22

   Відтепер можна розміщувати в "Файлах" будь-яки описи верстатів, та все решта, що не підпадає під міжнародні умови авторського права (за винятком "ерефії" (звідти можна тягнути все)) і не йде в розріз з законами України.
   Наприклад: паспорти на верстати з "ручіпа", та інше.
   Всі файли будуть перевірятись на зміст модераторами.
   Тому: не поспішайте.
   Модераторів в нас і так не багато. (Але ті що є отримають подвійну порцію борщу і "потягнуть ...")

andrey_drabchuck

Пользователи
 • Продажи

  29/5
 • Покупки

  7/5
 • Content count

  2489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
`

andrey_drabchuck last won the day on September 28 2021

andrey_drabchuck had the most liked content!

Community Reputation

421 Отличная

4 Followers

About andrey_drabchuck

 • Rank
  ~
 • Birthday 03/07/91

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Андрей

Recent Profile Visitors

5724 profile views
 1. Кривой Рог
 2. @VanHelsing404 рад, что вас обеспечивают. У нас призывают всех кого не день. Шахтерам массово на работе повестки выдали. И хлопцы поехали. И теперь сплошные эпитафии в Фейсбуке.
 3. Если двигатель общепромышленный, а не какого-то хитрого исполнения под конкретный редкий механизм, то перематывать нет смысла. Да ещё если и вал кривой. Тогда вообще смысла нет. Затраты времени, усилий будут несопоставимые. Тем более нет гарантии, что после перемотки и токарки будет работать как нужно. Я бы просто купил 2-3 таких же по параметрам и всего делов.
 4. Це взагалі не проблема. Дякую!
 5. @IMP я цілком розумію, що більшість літератури совкова та застаріла. А нове -- переписується зі старого. Я задав питання не до того, щоб починати холівар. А щоб реально люди в темі порадили що почитати для початку. Хочеться вивчити досвід розумних людей, а не набивати прості шишки самому. І не винаходити самому колесо. І я розумію, що тільки практика навчить. Тільки на досвіді з'явиться навичка. Простий приклад. Варив ручником кронштейн. Умовно кажучи полоса 3 мм до якої приварено ще 3 шматочки під 90 град. Після зварки виявилось, що 90 град не має в жодному місці. Добре, що там не критично. От і хочеться з книжки за 2 години зрозуміти як тягне той чи інший шов. Щоб одразу зрозуміти як це "тягне" компенсувати. А не витрачати 200 годин, щоб методом тика навчитись.
 6. Всім доброго вечора. Хто в темі, порекомендуйте будь ласка толкову літературу по зварці без води. Що цікавить: 1) Загальні положення 2) Як веде (коробить) метал при зварці та як з цим боротись 3) Як усунути внутрішні напруження, які виникають при зварці 4) Техніка зварки чорного металу (більше за все цікавить зварка сталі) та зварка чавуну, нержі, міді і тд. 4) Техніки зварки річником (електродом) 5) Техніки зварки напів автоматом. Одне діло коли "показали як правильно варити ручником" і зовсім інша справа почитати розумних людей. Давно була цікава дана галузь. Зараз з'явився час трохи поглибитись в тему. Можливо трохи сумбурно. В будь-якому разі дуже дякую за відповіді!
 7. С чашками из крошки без защиты работать не страшно?
 8. Ведучий ролик на двигуні можна було б епоксидкою вкрити та проточити. Для міцності. Та що б не так вологу натягував з середовища. Бо якщо то просто деревина (дошки) чи ДСП, то з часом його покоробить та буде бити.
 9. Що тут думати? Або йдете на новий канал. Або намагаєтесь завантажити максимум зі старого каналу та + нові відео з нового. ЗАвантажувати можна програмою 4k youtube downloader. Сама програма завантажується з торента.
 10. У кого які думки на цей рахунок? Хто який софт обрав для себе на заміну Компасу?
 11. Под нагрузкой параметры элементов в схеме управления могут плавать. У тех же транзисторов или конденсаторов. Посмотрите, не дутые ли электролитические конденсаторы. А лучше, замените все не глядя на современные.
 12. Так вы хоть напишите куда ехать? Сейчас на дорогах такое творится, что можно 100 км ехать 4 часа
 13. Не может быть управляющее напряжение такое высокое. Обычно там в пределах 20 вольт. Какие там тиристоры стоят именно в вашем аппарате? Чем мерили? Если тестер не рассчитан на ТРУ-РМС, то он покажет погоду на Марсе. Нужно осциллографом смотреть. Посмотрите цепи переключения режимов электрод/полуавтомат. Может там где-то или резистор навернулся или коса проводов перетерлась
 14. Version 1.0.0

  5 downloads

  Паспорт + схема ВДУ 506 C Версия "С"