• Объявления

  • softm

   Участникам барахолки   10.07.2020

   3.16. В барахолке создана Категория "Послуги/Услуги" , в которой можно указать какие услуги вы производите и продать их в виде сделок. Если у вас цена услуги не определена- прошу ее уточнять в ходе завершения сделки. Если вы не хотите чтобы ваша услуга была видна - оформляйте ее как "приватный лот" для заказчика.

Iван

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публикации

  501
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Iван last won the day on 10 апреля 2018

Iван had the most liked content!

Репутация

55 Хорошая

1 подписчик

О Iван

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Посетители профиля

1 410 просмотров профиля
 1. Тепер маю питання: Хто знає чи при опусканні пінолі при виключеній подачі має робити тріщотка? При включеній в середені тріщотка робить. Зазор між кришкою і штурвалом має такий бути? Коли натискаю на штурвал до кришки то зазору майже нема і починає робити тріщотка,як при включеній подачі. І ще одне питання для чого потрібен цей язичок?
 2. Починаю малювати середину ластохвоста. Завтра планую поставити стіл і домкратом підняти шпіндель і домалювати.
 3. Після розгрузки був по частинам закочений в мою малу майстерню. Потрохи вимиваю і збираю. Хотів на дворі вимити але робота і особено похода недала,тож я затягнув підошву,колону і шпіндельну бабку і зібрав до купи .
 4. Усім доброго дня. Придбав свердлильний станок 2н125,вагою 960кг. Ось такий він був на заводі. На заводі був розібраний на частини і перевезений в прицепі до дому. Момент розборки і перевозки я незняв.
 5. Бажано такий. Якщо є щось схоже на 220вольт і виходами 110/24/5/0 тоді піде.
 6. Куплю або обміняюсь ось такий трансформатор,тільки на 220 вольт. Можливо хтось має? Завчасно дякую.
 7. Усім доброго вечора. Хото із формунчан може тикнути пальцем де можна знайти мануал на компресор. Може хтось знає який інтервал заміни пічипників гвинтів компресора Атлас копкоga 608 зараз 32000годин напрацьовано. Завчасно дякую
 8. Станок придбав. Привіз розібраний потрохи збираю,буде окрема тема по ньому.. 2118А продаю можливо когось зацікавить. Дякую усім хто брав учасьть в даній темі. Ось пару фото з заводу де я його купив.
 9. Дякую за відповідь, і пораду.
 10. 35км від мене.
 11. 2118А Заскільки можна відати? Станок перебраний.
 12. Ні нехвалюсь. Просто випала нагода взяти за таку ціну. Роздумую.
 13. Усім доброго дня. Хтоб міг порадити чи варта купувати 2н125 вробочому стані. Ціна 7грн за кг. Виходить 6160грн. Маю2118а конус морзе2 і один те паз. Хотів би почути думку формурчан чи варта свій станок продавати і брати 2н125. Завчасно дчкую.
 14. яке передаточне число редуктора? редуктор на збільшення оборотів чи зменшення?