Гравіювання плат на ЧПУ

voronin_10
Автор: voronin_10 в Марно викладачі...,
Привіт друзі, маю на роботі простенький китайський чпу станочок, намагаюсь подружитись із ним вже багато часу, отже щоб не було різних питань ось характеристика: зроблено з переробленої стружки якргось пластику чи чого, маю що маю XYZ=200*300*75mm шпіндель десь ват 300   отже для того щоб не було кривизни я зробив "жертвинний столик", прикрутив до основи і фрезернув.... для кріплення плати до столу використовую саморізи із шляпокю і по контуру....   для того щоб підготовити файл фрезеровки використовую експорт в гербер, файл сверловки також витягую після того як маємо гербер файли можна відкрити їх в COPPERCAM але якщо є великі полігони то тут буде лажа(я тому і відмовився від цієї програми) то коперкам розпізнає їх лініями і буде дуже довго думати як і що з ними робити. тому я зараз використовую чудо програму FlatCam працює краще більш гарніший інтерфейс і командний рядок для всіх хто має бажання оптимізувати кляціння мишкою   по флаткаму розпишу окремо з нюансами на яких я ловив граблі...  зараз прошу допомоги в іншому, а саме базуванні самого текстоліту на столику, скільки не грався всеодно незавжди вдається виставити плату так щоб вона була без горбика по центру або перекошена в одну і з сторін, чесно кажучи я сьогодні просто задовбався сьогодні із перекосом який то є то немає,   отже пробував взяти скотч двусторонній і закріпити за допомогою нього, непішло..... перекос согодні зранку перша плпта вдалась нічого, незрозумів поставлену задачу із сверловкою(зробив все 1.2) паяти можна але хочеться каще, тому друга плата була нероздумуючи на столі, і тут нічого немінялось перд встановленням стіл пропилососив, протер рукою щоб жодна пилинка.... перекос 0.5 в сторону Y+ (нуль в лывому нижньому кутку)   прошу поради, для когось це буде досвідом, @Igorkawa, @aegis що скажете?   П.С софт CNC USB CONTROLLER(planet cnc) + їх плата... і ще як реалізувати команду обнулення x, y  тобто плату зробив Y120 Yreset to zero і заново крутим програму?   фото зранку прикріплю
  • 42 відповіді