Відповідь на Велика мінялка DrDima77

DrDima77
Автор: DrDima77,
Ну спочатку хочу відповісти  по частотниках Те з чим я особисто стикався частотник омрон, мотор 3ф підключення зірка згодом трикутник, одна обмотка в розриві, до підключення не перевірив був впевнений що мотор робочий. підєдную частотник - він в захист, поміняв тип підключення на трикутник -  те саме , поміряв обмотки і все зрозумів. може в мене частотник якись неправильний і з згорівшими двигунами не хоче працювати? незнаю. інший випадок, мотор 3 ф, після тривалої роботи як прогріється по одній з обмоток починає скакати струм, скоріш за все пробиває через ізоляцію і якась частина обмоток стає короткозамкненими, частотник в  захист. різниця в  струмі була декілька ампер. підєдную без частотника -  крутить далі,  мої міркування такі що частотник не може робити лише 2 ф на виході і одна ненавантажена треба розбиратися чому так, читати специфікації IGBT модулів, але соріш за все не вдасться з готового частотника зробити таке, хіба що самому розробити та скласти  частотник під свої потреби під свій асинхронний однофазний мотор тепер по живленню, те з чим я стикався є частотники по входу 3х380 по виходу 3х380 і їх найбільше, є 3х380 а на виході 3х220, є частотники по входу 3х220 і на виході 3х220 (з особистого досвіду можу запевнити що майже всі з них нормально працюють в мережі 1ф220в) а є частотники по входу 1х220 або 3х220 і на виході 3х380, в руках не тримав бачив лише пропозиції продажу, тема частотників думаю буде більш доречна у відповідному розділі форуму а так запитуйте розкажу що знаю, по тих частотниках що є на обмін надам повну інформацію   а тепер добавлю декілька фото на замовлення зацікавлених в обміні   позиція №4     позиція №3     а також добавлю  позиція 15 - пара косозубих шестернів з редуктора, мотор згорів при налагодженні устаткування, проробили 1 робочий день   позиція 16 - софтстарт всі характеристики на шильдику       майже всенький обмінний фонд все ще шукає нових власників, по деяких позиціях їдуть домовленності  позиція 13 залишки центрошукача знайшли нового власника і найближчим часом поїдуть до нього