DrDima77

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  256
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

DrDima77 last won the day on 13 мая 2019

DrDima77 had the most liked content!

Репутация

65 Хорошая

О DrDima77

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 8 ноября

Персональная информация

 • Skype
  drdima77
 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Италия
 • Город
  VENOSA
 • Имя Пользователя
  DrDima77
 1. Користуючись нагодою Забронюю Краска,.лак. Vallejo новое Метчики и плашки 17х0.5, 18х0.75, 22х0.75, 22х1, 23х0.5 прав. 23х0.5 лев І можливо Держатель для индикатора ИРБ Далі у вайбері
 2. Беремо звичайну ступицю від авто. Можна б/у в автомайстернях нажити занедорго. Від неї і танцюємо. Робив таке для розмотування бухт проволоки оцинкованої.
 3. Я чого питаю про рігель. Бувах так що стрічки попадаються різні. В когось получится придбати 1200 а хтось запропонує 1800 по привабливій ціні. А буває таке що блатна стрічка скажимо 3000 грвт тільки від 3М в розмірі 72х2. Як тоді? А якщо у вас ще є пара контактних колеса різного діаметру? Чи радіуса контактна поверхня? Хіба що гріндер один з багатьох і використовується для одних операцій з однією стрічкою. Скажимо для грубої обдирки. І ще. Не факт що рігель це вузький діапазон стрічок. Я коли свій робив то мінімальна стрічка на нього ставала 1200. Саме таку я знайшов для проби. А потім були всі різні. А зараз попалися декілька в розмірі 3000. Не викидати ж. От і з невеличкою переробкою стала в мене і трьохметрова.
 4. День добрий. Маю ось такі питання: Чому відмовилися від рігельної системи. Робоча лише площина? Встановлення великого коліща не планується? На натяжному вузлі стоїть пружина? Чому не зазовий пістон з задньої кришки авто чи меблів?
 5. @33vic дякую. Буду так заряджати подивимося чи на довше заряду вистачить Обмежив струм 0.7. а напругу підняв до 14
 6. По поводу зарядних маю ось таке питання. Заряжаю я батарейки 12в 7а/г від свого "лабораторного" блоку живлення. Струмом обмеженим 1А і напругою 13В. Я правильно роблю чи можна підняти значення.
 7. Забронюю фрези. Всі що на фото. А також держави з конусом і різьбою з іншого боку. Є багато з вашого списку хотілок. Далі напишу в приватні повідомлення.
 8. На 60 пінів немає але на десяток другий можна знайти. Папа-мама для кабеля. Якщо цікаво то буду шукати. В мене здається з тієї серії що з позолотою.
 9. Органайзеры 1) С секциями есть 6 шт Бронь думаю що на всі. Можу запропонувати вимикачі перемикачі індустріального зразка і багато чого з тої тематики. Далі в приват.
 10. Дивимося класика ДМ де він плавить обрізки і хлам для молотка латунного. Якщо щось не можемо купити то шукаємо вихід а не завидуємо. 😎 300 грам міді вас не зробить багатим якщо продасте і не зробить бідним якщо купите шмат кругляка але зробить набагато щасливішим якщо будете мати такий молоток в господарстві
 11. Ну якщо тема для похвастатися то вітаю з придбанням. А якщо тема про обговорення та застосування інструменту то зразу бачу недоліки саме цього зразку По перше якщо молоток то він має бути як молоток тобто голова робочі кінці та обов'язково ручка. Ось такий у мене живе біля токарного. То і по заготовці можна вдарити і кулачок підгепнути. Може бути і такий Але для других задач. А ще у мене кувалда 7кг. Шукав мідну але знайшлася латунна. Коли працював з великими пластавтоматами постійно була у роботі. Але ж там і пальці 70 мм і 90 мм і 120мм діаметром і колони під 200 мм. І постійно гепати треба. А по вашому зразку то його основний недолік те що він в середині ширший ніж по краям. І отою насічкою куди б не поклав його залишає подряпини. Ві н би мав форму гантелі ціни б йому не було.
 12. Может кто-то использует проверенный насос, который поставил и можно беспокоится, что в какой то момент шпиндель заклинит Ну по доброму то треба поставити і датчик тиску і датчик потоку щоб бути впевненим що насос працює в штатному режимі. А якщо якись з датчиків спрацює той шпіндель треба аварійно вимикати. Можливо керуючу програму призупинити аби потім можна було б розпочати з того місця де зупинилися.
 13. Бронь на 22 дюйми. Він часом не лед?
 14. З нетерпінням чекаємо наступних слонів😃
 15. Крильчатка спаковані та відправлені. @andrey.drabchuck Мотор до вібратора в резервв. маю знайти. Точніше добратися до нього. Та перевірити. Редуктор до заточного те саме. Маю добратися до коробки з абразивами аби достати каменя який був в комплекті.