DrDima77

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  65
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О DrDima77

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Калинівка. Він.обл
 • Имя Пользователя
  DrDima77
 1. вибачте, а з чого ви вирішили що вони нерідні? маска 3М, фільтри 3М, все начебто сходиться сам маю точнісінько таку саму маску але фільтри придбав для їдких парів, поверх фільтрів придбав фільтр для пилу а потім ситечко що його втримує, хоча багато хто з гриндерами взагалі використовує лише марляні фільтри 3М від пилу обгрунтовуючи їх малою вагою та маневріністью маски які фільтри використовувати особиста справа кожного а щодо фільтрів то десь зустрічав досить інформативну брошурку на російській про всі фільтри 3М вже опередили
 2. Добрий день. Треба трішки сверл. Подивіться у моїй мінялкі може щось сподобається. Є мітчики ручні великих розмірів нові. Є дещо з мірялителя.
 3. Добавлю свій погляд на дану тему. В мене є залізяка. Стара іржава але на вигляд вона здається важливим вузлом якоїсь спецтехніки і звісно я не знаю що це і звідки і уяви не маю про її ціну. Фоткаю і виставляю в опознайку і вже за час я знаю що це і звідки і скільки вартує. І навіть отримую пропозиції продати. Тепер варіант з нововведенням. Я побачив в розділі річ яка вкрай мені потрібна але я не знаю хто власник цієї речі і чи взагалі він її бажає продати чи ні. Ніякої змоги запитати того я не маю а якщо видам себе то буду забаненимтяк це було не раз на паралельному ресурсі А ти може все набагато простіше. Анонімність теми вибираємо в момент її створення. Тоді вибір залишається у автора теми як у амене найприємніший варіант для всіх.
 4. вечір добрий а що саме цікавить ? самі станки чи якась специфічна оснастка попадаються доволі часто але ціни як за космічний корабель. хоча може вони того варті якщо цікаво прошу в приват.
 5. Чому для Вас все так складно Черв'як ріжемо плашуою тою що йшла разом з мітчиком у комплекті А корпус це ще 4 деталі 2 пластини і 2торцеві планки 4 отвори. А міжвіссівий розмір заміряємо на стадії виготовлення шестерні
 6. Я то знаю про що мова а от народу хочетьсяф' фото. Доречі знімали шліцеву муфту аби подивитися товщину циліндричної частини.
 7. Поки чекаємо фото станка тгпікастера і його бачення конструкції від себе можу сказати що особисто я робив би конструкцію якраз то в горизонтальному приводів що добавить конструкції жорсткості. Кріплення в роботі напевно не ти буде настільки жорстким але добавить ходу по Z. Наскільки я обізнаний то у тгпікастера круглий хобот що спростить механізм регулювання кута нахилу ВФГ. Все залежить від власника і його бачення.
 8. У мене МН 80 і вже давно придивляються до проекту Елерка зі старого чіпу Але я особисто ніколи не мав справу з адруіною. Не знаю навіть чи варто вникати у всі тонкощі данного проекту. От якби хто робив оту всю конструкцію хочаб у вигляді конструктору і залишалося лише зробити розводку було непогано я навіть наперед готовий скинутися на залізо і на тараньку з пивом тому хто за це візьметься. Якщо що то свисніть я в темі.
 9. А я вважаю що цент голови має співпадати з центральним положення стола по У. Чи не так? А ще як на мене то регулювання вильоту голови найкращий варіант.
 10. Доброго дня шановні колеги Не знаю наскільки може бути цікаво але ризикну добавити до обмінного фонду ще дві позиції Залишки невідомого великого компресорну та великий чавунний редуктор В компресорах я не особливо розбираюся тому якщо хто знає підкажіть А про редуктор можу сказати лише те що 1:6 і доволі важкий. Пропонуйте свої варіанти обміну.
 11. Шукайте Ваш КМ3 чекаю на фото нутроміри ще залишилися а блок живлення щось на зразок
 12. "И снова здратсте" за той час що я в Україні обмІняно майже все з того що привіз з собою свого часу чекає лише кутова головка а на залишку залишилося 2 частотники і один софт старт прошу вибачення за нечіткі фото а також купа велика того всього добра що залишилось у мене дома в хотілки добавлю лекальну лінійку 200мм коробки від мірильного інструмету різного розміру різці 10х10 12х12 все ще шукається блок живлення лабораторний також буду не проти виміняти лише частину шпінделя від сверлильного верстату з внутрішнім морзе3. або може навіть шпіндель цілком також розгляну пропозиції у вигляді простих блоків усп8
 13. День добрий шановна громадо я тут проїздом в Україні. Привіз з собою багато чого і вже навіть деяку частину того поміняв. Частина скоро їде на оглядини і всеж залишається дещо вільного в обмінному фонді Тому якщо кому цікаво може зі мною зв'язатися і обговорити питання обміну чи прояснити для себе незрозумілі моменти. Так що якщо кому цікаві частотники чи ще щось звертайтеся
 14. І знову добрий вечір пишу в тему аби попередити всіх тих хто ще не наважився запропонувати мені щось на обмін або виразити свою зацікавленість в моїх пропозиціях у неділю я відїзжаю з дому і прямую до України і можу щось з собою привезти, але якщо все те що виставлене на обмін нікому не цікаво то нічого везти і не буду, майже всі резервісти зникли з горизонту після свого поста в темі так і не запропонувавши нічого зачекуаю ще деякий час та оновлю список резерввів. не розумію, невже нікому не цікаві мої пропозиції чи нівкого немає нічого запропонувати на обмін
 15. А з труби ніяк?. Беремо трубу. Приварюємо до пластини. Потім зажимажмо по наружі і сверлимо центр Ще як варіант лиємо з алюмінію.