Проточити внутрішній КМ3 у валу

Zalizovskiy
Автор: Zalizovskiy в Пошук виконавця,
Вітаю, шановне панство. Я не справжній чіпмейкер, а личинка на ранній стадії розвитку. І виникла у мене потреба зробити от таку штуку. Дано На фото видно вал із вказаними мною приблизними розмірами. Це вал проміжної опори кардану ЗІЛ-157. Він симетричний. На мій любительський погляд - рівний, не гнутий. Матеріал невідомий, але свердлом із Р6М5 електродреллю я його свердлив без особливого напрягу. Шліци напилком чи різаком для паперу дряпаються. Шийки із розміром 50мм схоже просто обдерті, за базу я б їх не брав. Вони мені не актуальні, при потребі можна зняти кілька десяток. Зацентровки з обох кінців валу присутні, в задовільному стані. Шийки із розміром 40мм - посадки підшипників. Що потрібно зробити. Вздовж валу, по осі просвердлити наскрізний отвір діаметром 12-13мм. Діаметр не принциповий, але не менше 12мм. Точність не принципова, вал можна переставляти. З одного боку зрізати різьбову частину, а на шліцах проточити посадку під шків діаметром приблизно 32мм. З іншого боку, де пунктиром відмічено 10мм, по лівому пунктиру обрізати вал і проточити внутрішній конус КМ3. В моєму розумінні тіла валу повинно вистачити, хоч і без особливого запасу.   Скільки це все коштуватиме?  
  • 29 відповідей