• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.
  • sadmin

   Новые опции доставки лотов   11/24/21

   Уважаемые продавцы! Обратите внимание пожалуйста! В список опций по доставке лотов отдельными пунктами добавлены "Meest" и "JustIn".

Zalizovskiy

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  27/5
 • Content count

  814
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
`

Zalizovskiy last won the day on February 17

Zalizovskiy had the most liked content!

Community Reputation

383 Отличная

About Zalizovskiy

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Вінницький район
 • Имя Пользователя
  Роман
 1. Не надто великий попит на токарні на окупованих територіях...
 2. Особисто бачив роботу оцього девайса - https://www.aliexpress.com/item/10000403690528.html?spm=a2g0o.detail.1000014.7.af20766cjsnBIB&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.33416.213724.0&scm_id=1007.33416.213724.0&scm-url=1007.33416.213724.0&pvid=81360ccf-5416-4c90-bafa-d5dafe6e7d6a&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.33416.213724.0,pvid:81360ccf-5416-4c90-bafa-d5dafe6e7d6a,tpp_buckets:668%232846%238110%231995&&pdp_ext_f={"sku_id":"10000015732346316","sceneId":"23416"} Більше 4 кВт на одній фазі це ще те збочення, але працює.
 3. На жаль я лише глядач. На все часу не вистачає.
 4. На Lathes.co.uk з'явився опис досить цікавої саморобки авторства італійця Pierino Delvò. Дядько цікавий хоча б тим, що крім оптики і металообробки він ще й малює та робить ціанотипи - http://www.pierinodelvo.com/ Мені навіть пощастило бути у нього на виставці (про захоплення конструюванням верстатів я тоді ще не знав). Отже, Delvò tornio: http://www.lathes.co.uk/delvo/ Станина зроблена із верхньої частини поперечки якогось великого токарного. Передня бабка - поворотна. Прохідний отвір шпінделя - 40мм. 8) Верстат має додаткову фрезерну голову, а поперечка виконує роль координатного стола. Мала поздовжна має ще й "малу поперечну". Повернувши передню бабку на певний кут а потім ще й малу "поздовжно-поперечну" можна досить цікаві піруети зображати на деталі. Є нарізання різі за допомогою "майстер-гвинта". Отой кардан насправді є тягою, яка штовхає супорт при нарізанні.
 5. Таким же способом на швидку перевіряю висоту установки різця токарного. Особливо зручно, коли відносно масивна деталь вже затиснута в патроні і підтиснута бабкою, а різець приходиться вигадувати якийсь збочений, по ходу справи.
 6. Коли немає TIG-а але дуже хочеться:
 7. Покрутив в голові, ідея все-таки варта уваги. І не в контексті чисто рейсмуса, а універсальної платформи для обробки великогабаритних заготовок. Вимоги до точності деревообробного обладнання нижчі, ніж для металообробки. "Станину" можна зробити як частину конструкції приміщення - залити бетонний фундамент і на нього встановити імпровізовані рейки. Якщо фундамент буде відносно невисоким, то частину площі зайнятої станиною можна буде використовувати для інших потреб. Обробна головка може бути не лише фугувальною. На ті ж рейки можна поставити і фрезер (чи платформу для ручного фрезера), і барабанну шліфувальну головку і навіть пульверизатор. Такий підхід дуже розв'язує руки. Мене наприклад дуже приваблює ідея прошліфувати якусь площину готового об'ємного виробу.
 8. Явний плюс такої компоновки - можливість обробити заготовку фактично будь-якої форми. Розколота колодка, торець дошки, грань бруса, слаб великої довжини - без проблем. Всі інші переваги - як про мене надумані. Звішування заготовки можна компенсувати опорами, необхідність транспортування - тими ж опорами але на коліщатках, недоліки механізму протяжки - заміною рейсмуса. Фактично ця схема є різновидом "рейсмуса для бідних", коли обабіч дошки ставляться два правила виставлені в рівень, по яких їздить каретка із ручним фрезером. Сам таким займався цього літа. Явний недолік схеми - необхідність мати відносно жорстку рівну станину великої довжини. Адже дошки довжиною 3м навіть в любительській майстерні звична річ. А якщо врахувати, що 6м це стандартна довжина більшості пиломатеріалів, то на приблизно таку довжину і слід розраховувати. Пропоную відразу проектувати таку станину як частину портального фрезера. Залишиться зробити вісь Z та шпіндель.
 9. Дядько, років під 80, міцний, але артрит не дозволяє вправно намалювати "креслення". Звичайно ж компа він лише віддалік бачив. Матеріал у нього просто є на протязі останніх 50 років. Очевидно вкрав десь по молодості. Мені фіолетово, чи він рівний, чи кривий. У мене виходить його затиснути без проблем. Реанімує (вже успішно) установку для виготовлення трав'яного борошна. Установка штатно працювала на пічному паливі, зараз - на біогазі. От ті жиклери і дозволяють регулювати форму і розміри факелу. Мізки не морочив зовсім, ще й відро меду привіз в подяку. Так що кожному своє.
 10. В якості мотиваційного (для декого) відео. Саморобний чотирьохкулачковий патрон слюсарним методом: Для повнішого занурення в атмосферу рекомендую зайти на канал до автора і подивитися на те, як він робив саморобного токарного. Відразу попереджаю, місцями видовище не для слабких духом. Тим не менш, усі наші високі технології починалися із палиці-копалки та каменя з діркою.
 11. Для дрібного клієнта це досить важливий параметр. Якось я на своєму саморобному (!) верстаті так підзаробив. Потрібно було точити жиклери для якихось газових пальників. Особливих вимог до точності не було, в 5 соток попав - і добре. Комплекти із кількох деталей - жиклер, тримач-перехідник і кілька регулювальних шайб. Прикинув, назвав дядькові ціну і строки та й кажу мов, замовити у ЧПК-шників буде і точніше, і швидше, і дешевше. На що отримав відповідь - до ЧПК-шників треба із нормальним кресленням, кудись їхати, слухати їх розповіді про малу партію і кривий матеріал. А ти зробиш по малюнку на листочку із зошита і сам додому мені деталі привезеш. Відлагодив я технологію, зробив різці і упори і старший за кілька днів поточив те добро. Усі задоволені. Звичайно ж це не постійний заробіток і не ідея для стартапу. Але факт має місце.
 12. У вас "смертельне бінго" - люфтяра+заточка різця. Індикатор можна було і не ставити - всі люфти, що ви явно бачите очима з токарною обробкою несумісні.
 13. https://www.theguardian.com/australia-news/2021/apr/15/authorities-investigate-death-of-nsw-woman-who-developed-blood-clots-after-covid-vaccination Порядку 4 чоловік на мільйон. Із них 1 скоріш за все буде летальним при умові вікової категорії 50+. Як про мене, це допустимий ризик, якщо врахувати середню смертність від COVID (https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality).
 14. 27.08.2021 А можна посилання?
 15. Дуже слушне зауваження, цілком може бути причина саме в зносі.